Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W jakie programy obecnie inwestujecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
933 odpowiedzi w tym temacie

rumcajs

rumcajs

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

[---]
Trochę czytania było na ten temat, ale minusów ogromnych póki co nie widzę :(

Użytkownik vojtec edytował ten post 25 kwiecień 2017 - 05:35

rumcajs otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

Bodeha

Bodeha

Doświadczony inwestor

• VIP
  • 355 postów
  • LokalizacjaLA

Jak nie widzisz, to wchodź :)

rumcajs

rumcajs

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

[---]
No okej, to brzmi dość dwuznacznie :P Na co zwrócić uwagę? Jak mówiłem, jestem świeżakiem.

Użytkownik vojtec edytował ten post 25 kwiecień 2017 - 05:36

rumcajs otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3416 postów

:offtopic:

Użytkownik vojtec edytował ten post 26 kwiecień 2017 - 04:50

karocris otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

hcpdyzio

hcpdyzio

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 690 postów

rumcajs

wejdz a wyjdziesz z niczym :) 

MysteriouStranger

MysteriouStranger

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów
Dzien dobry wszystkim.

Jak wiadomo po upadku Sporta, ktory dla wielu byl faworytem i nadzieja na odrobienie strat, szukam dalej nowych, rokujacych programow.

Nie chcialbym programu, ktory trwa juz dlugo, ale tez nie musi byc swiezynka z dzisiaj.

Ja sam na ten moment nie znalazlem nic super interesujacego. U Pepperonissa widzialem np. Orange capital,co wyglada calkiem calkiem.

Czekam na Wasze opinie :)
Pozdrawiam

mrkiniu

mrkiniu

Aktywny inwestor

• Premium
  • 115 postów

Jeśli nie oczekujesz szybkiego zarobku a zależy ci na stabilnym dochodzie to poczytaj o firmie Minerworld.

Jurekk

Jurekk

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Witam. 

Obecnie zainteresował mnie program oc247,

[---]

Pozdrawiam :)

Świetnie Bartku, że cię zainteresował ale to forum dyskusyjne i możesz śmiało, bez spamowania, napisać dlaczego. Póki co zalecam lekturę Regulaminu. 

Witam. 

Obecnie zainteresował mnie program oc247,

[---]

Pozdrawiam :)

Świetnie Bartku, że cię zainteresował ale to forum dyskusyjne i możesz śmiało, bez spamowania, napisać dlaczego. Póki co zalecam lekturę Regulaminu. 

Świetny kontakt z supportami strony,

Było już jedno spotkanie z administratorami, supportami i liderami w Krakowie w kwietniu

Strona oferuje jeden plan inwestycyjny:

*3 % przez 60 dni

*min depozyt $25

*min withdraw $10 - według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie by nie było zbyt wielkiego spamu wypłatami po $1, które obciążają strone

Dziwię się jeszcze, że nie został otwarty oddzielny temat na temat tego programu.

Co do spamowania to bardzo przepraszam. Był to mój pierwszy taki post i ostatni ;)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 08 maj 2017 - 00:57

Jurekk otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

Nie został otwarty, bo chyba nikt poza mną i cegonha w tym programie nie siedzi a ja ma co do niego bardzo mieszane odczucia, choć płaci mniej więcej regularnie.

Z tym świetnym kontaktem z supportem to bym nie przesadzał bo komunikacja raczej jest dość jednostronna i ze strony admina mocno ospała.

Poza tym lubi zaskakiwać dziwnymi i często zbędnymi zmianami.

Ot... Choćby captcha przy zlecaniu wypłaty.

Albo teraz. Ograniczenie wypłat bez weryfikacji konta do 750$ miesięcznie.

Dlaczego piszę, że mam mieszane uczucia.

Do mnie trafił z Czech ponad miesiąc temu i...

Zaraz po moim wejściu padł bot.

Ale kasa wróciła...

Wszedłem w wersję webową i...

Na monitorach oznaczony został jako scam...

Ale płacił i płaci...

Do tego program jest dość dziwnie promowany. W zasadzie wszędzie o nim cicho a kupa kasy do niego wpływa. Szczególnie zaskakują mnie dwa kierunki ekspansji.

Francja i... Polska.

Z tego co wiem około 15% uczestników to Polacy. Część na co dzień zajmująca się z powodzeniem niemałymi realnymi biznesami zupełnie nie związanymi z hyipami. Część, jak Justyna Dubel, bawiących się także w hyipach. 

Dziwny, ale póki co wypłacalny program...

trinity3.me płaci nieprzerwanie od kwietnia...

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

rahus

rahus

Weteran

• VIP
  • 1346 postów
  • Lokalizacja3city

Inwestycja w BetRobot-a okazała się strzałem w dziesiątkę  :afro: 

Program pojawił się 3 marca 2017 r. natomiast ja wszedłem 19 kwietnia. Od tamtego czasu dzięki częściowej re-inwestycji i polecaniu programu, udało mi się osiągnąć ROI 203%.
Każda wypłata instant. Dowody wypłat z kwietnia i maja.

BetRobot działa tylko i wyłącznie przez Telegram, system płatności BTC.

kaziknk

kaziknk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • Lokalizacjaslask

SPAM

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 19 maj 2017 - 16:05

kaziknk otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

goldenheart

goldenheart

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Aktualnie pracuje nad własnym programem, obecnie jest już w fazie prelaunch. beta testów. Ale niewiem czy danie linka nie łamie regulaminu :P

• turboonostrilvision lubi to

Autorski Program Hybrydowy HYIP + Automatyczna matryca + Plan Binary https://myfreedomslot.tech Beta Testing Prelaunch.

NikodemHYIP

NikodemHYIP

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów

Aktualnie inwestuję w programy z szybkim zwrotem. Wyciągam wkład i liczę zysk.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 05 czerwiec 2017 - 02:03

NikodemHYIP otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

BartoszBartosz

BartoszBartosz

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • LokalizacjaPolska

Witam, są obecnie jakieś warte uwagi programy przyjmujące Payze?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.