Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

www.bb-team.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3759 postów

Dołączona grafika

Zapraszam na moją nową stronę poświęconą firmie BannersBroker: http://www.bb-team.pl. Strona ta jest kompendium wiedzy o BB. Wyjaśniam na niej czym jest ta firma, jak działa, jaka jest jej polityka oraz czemu dzieli się zyskami ze swoimi partnerami. Strona zawiera oczywiście również techniczne opisy systemu, a dodatkowy dział NEWS pozwala być na bieżąco ze wszelkimi zmianami w programie.

Jest to świetne miejsce zarówno dla osób, które dopiero zastanawiają się nad dołączeniem do firmy, tych, którzy stawiają w niej pierwsze kroki, a także dla doświadczonych użytkowników, którzy nie mają czasu śledzić wszystkich zmian na bieżąco.

Dlaczego stworzyłem osobną stronę o BB? Otóż według mnie ta firma jest czymś więcej, niż pozostałe programy opisywane na łamach strony http://www.pasywne-dochody.pl. BannersBroker traktuję nieco inaczej, niż całą resztę. Na pewno nie jest to tylko kolejny element w moim "hyipowym portfelu inwestycyjnym".

Póki co większość treści jest przeniesiona ze strony http://www.pasywne-dochody.pl, jednak dodałem też kilka nowych artykułów, a z czasem różnice będą coraz większe.

Na zachętę umieszczam na stronie filmik mojego autorstwa, na którym przedstawiam kilka witryn wyświetlających reklamy wykupione za pośrednictwem firmy BannersBroker.

Miłego czytania i oglądania;)

Użytkownik marcin82 edytował ten post 04 październik 2012 - 00:40

• wiktor112233 lubi to

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Marcinie,
gratulacje, świetna, lekka, przejrzysta, konkretna strona.
Przejrzałem z ciekawścią.
Sam od dłuższego czasu chodzę z myślą postawienia jeśli nie samodzielnej strony, to przynajmniej działu w ramach strony/bloga nt inwestycji, ale ciągle brakuje mi czasu.
Powodzenia i kolejnych odważnych pomysłów. ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1788 postów
Marcin, popraw wszędzie "re-purchuase settings" na "Re-purchase Settings". tak pozatym fajna strona :D

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
walduss: myślisz, że tak byłoby poprawniej? sam nie wiem...

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

daniel2109

daniel2109

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
:offtopic: Gratuluję właśnie zarobiłeś gratis ode mnie..

Użytkownik besomeone edytował ten post 09 październik 2012 - 09:27

daniel2109 otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Majonez

Majonez

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
Daj meila na P. zakupie $

mikegeld

mikegeld

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
sam kiedyś próbowałem zrobić taką stronkę. Fajny filmik pokazujący reklamy BB, nie widziałem jak to sprawdzić :) teraz już wiem, dzięki.

edrjen

edrjen

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTarnów
Swietna strona, polecam wszystkim zaczynajacym z BB :)
Pomoge od podstaw w BannersBroker! Zapisz sie juz TERAZ! Oferuje pomoc krok po kroku GG 6176007 Strona z informacjami KLIKNIJ !

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • 1788 postów

walduss: myślisz, że tak byłoby poprawniej? sam nie wiem...

No takie jest oryginalne słowo z Angielskiego :), którego nie tłumaczysz więc chyba powinno być jak napisałem :) sam sprawdź co masz napisane przy panelach :)

ladziu

ladziu

Weteran

• Zbanowani
  • 2999 postów
Zdecydowanie polecam stronę. Dużo ważnych informacji o BB i dodatek w postaci informacji o bardzo prężnie rozwijajacym się RICI :)

Fajna Stronka :afro: :afro: :afro:

MonaVie - Linia Tajska. Pakiet Startowy Już Od 397zł. 50$ Zwracane Już Po Tygodniu.  Wypłaty Co Tydzień, Przejrzysty Plan Premiowy. Zadbaj O Zdrowie w Drodze Do Finansowej Wolności RICI4YOU Zarabiaj I Podróżuj. 

villasteks

villasteks

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 18 postów
Bardzo ale to bardzo przydatna stronka dużo rzeczy się dowiedziałem i codziennie ją odwiedzam :)
Stronka superasna czekam na więcej informacji

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
Specjalnie dla osób z mojego zespołu (a więc zarówno moich bezpośrednich poleconych, jak i ich poleconych na dowolnym poziomie) przygotowałem możliwość stworzenia swojej własnej strony reklamującej firmę BannersBroker.

Twoja strona będzie identyczna z tą, która dostępna jest pod adresem www.bb-team.pl, jednak wszystkie reflinki będą kierowały do twojego konta BB, a wszystkie dane kontaktowe zostaną zmienione na twoje. W ramce kontaktowej może również znaleźć się twoje zdjęcie, imię i nazwisko oraz krótki, ustalony przez Ciebie opis.

Strona będzie znajdować się pod adresem: http://twoja_strona.bb-team.pl (możesz otworzyć ten adres i zobaczyć przykładową stronę;>).

Zdobywasz więc świetne narzędzie marketingowe, a twoja praca ogranicza się jedynie do kierowania zainteresowanych ludzi pod odpowiedni adres;)

Jeśli chcesz założyć taką stronę, skontaktuj się ze mną mailowo.

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
Na stronie dodałem statystyki czasów pracy paneli.

statystyki pozyskiwane są automatycznie i będę je aktualizował w miarę na bieżąco (docelowo codziennie)

zachęcam do odwiedzin: http://www.bb-team.p...oker_chart.html

Dołączona grafika

Użytkownik marcin82 edytował ten post 24 styczeń 2013 - 22:28

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Marcinie, dzięki za aktualizację. Jakiś czas temu pytałem w przedmiotowym wątku o doświadczenia Koleżeństwa z ostatnich tygodni, a wystarczyło zajrzeć na Twoją stronę. ;)
Powodzenia :afro:

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • 1788 postów
Jak widac trynd jest niestety wzrostowy.
Fajny wykres :)

Użytkownik walduss edytował ten post 31 styczeń 2013 - 21:06

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
na stronce dodałem zwięzły opis zmian wprowadzonych w wersji 2.9. Można go przeczytać pod tym linkiem: http://www.bb-team.p...roker_v2.9.html

pozostaje wyjaśnić sprawę makra od poleconych - jutro będę kontaktował się w tej sprawie z supportem. jeśli coś poza makrem jest dla was niejasne lub waszym zdaniem źle opisane, to proszę o informację najlepiej na tym forum

Dołączona grafika

Użytkownik marcin82 edytował ten post 10 luty 2013 - 21:39

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
Wszystkie opisy na stronie http://www.bb-team.pl/ zostały zaktualizowane i są już zgodne z wersją 2.9

do zaktualizowania pozostał jeszcze jedynie dział FAQ (na pewno zrobię to jeszcze w tym tygodniu, prawdopodobnie jutro) oraz artykuł porównujący typy kont (ten sam termin;>). Reszta jest już gotowa, także zachęcam do lektury, która (mam nadzieję) wyjaśni wszelkie wątpliwości

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
FAQ został już zaktualizowany, zatem strona jest już w pełni zgodna z wersją 2.9 programu.

jednocześnie powstały opisy typów kont (http://www.bb-team.p...oker_konta.html) oraz karty prepaidowej (http://www.bb-team.p...oker_karta.html)

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów
Postanowiłem napisać artykuł analizujący ostatnie zmiany w programie. Nie jest to opis techniczny zmian, a raczej próba odpowiedzi na pytania po co zostały one wprowadzone, jakie skutki za sobą pociągają i co oznaczają dla użytkowników programu. Zachęcam do lektury pod tym adresem.

melania

melania

Zawodowy inwestor

• Zbanowani
  • 907 postów
  • LokalizacjaStęszew
świetna stronka, @marcin..!!!:) dowiem się,czy czasami nie jestem Twoją poleconą w jakiejś dalszej linii.... :D a może..? ^_^

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.