Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1897 odpowiedzi w tym temacie

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Witajcie, jestem Ivaho i jestem administratorem monitora programow inwestycyjnych.
Mam nadzieje ze ten folder bedzie Wam pomocny w inwestowaniu.  :)
  • wiesiek2 lubi to
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

Gosc_darekpgold_*

Gosc_darekpgold_*
  • Gość
Witam, milo byc pierwszym polskim uzytkownikiem na tym forum. zapisalem sie z linku na szuwim. Mam nadzieje nauczyc sie czegos wartosciowego o skutecznym inwestowaniu w internecie.

Pozdrawiam
darekpgold

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Witaj Darku, mam nadzieje ze polubisz to forum :)
Poniewaz forum dopiero startnelo, jest szansa by skutecznie zareklamowac swoj ulubiony program.
Wystarczy zalozyc nowy topic z odpowiednim tematem.

Pozdrawiam :)
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne

Gosc_mayday_mayday_*

Gosc_mayday_mayday_*
  • Gość
rowniez goszcze na tym forum z odnosnika z szuwiego:) mam na imie Tomek
Witam janku (ivaho) i po pierwsze gratuluje udanej, ladnej stronki.
zycze dalszych sukcesow i to.. co najwazniejsze udanych (przynoszacych zysk) inwestycji
Pozdrawiam:)

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Hej Tomek, widze ze jest nas coraz wiecej

:D

Nie martwcie sie caly czas pracuje nad promocja strony i forum.
Mam nadzieje ze wkrotce sie rozrosniemy.

Gosc_c4ash_*

Gosc_c4ash_*
  • Gość
To ja tez sie dopisze do ksiegi powitalnej ;).

Bylem na forum juz wczesniej.. ale jakos tak ciagle brakuje mi czasu. Moze w koncu znajde chwile czasu i bede bywal tu czesciej.. wypadalo by, skoro zamierzam inwestowac.

Ivaho - jest mozliwe dodanie szybkiej odpowiedzi na dole? Przywyklem do tego i.... ;).

Gosc_Varlabase_*

Gosc_Varlabase_*
  • Gość
Ja tez sie wpisze (szkoda ze jako 4 :( ).Mam na imie Łukasz i inwestycjami zajmuje sie od niedawna. zapisałem sie z forum emoney (gdzie juz jezdza admina za łamanie regulaminu-wstawienie linku)
Przydałaby się szybka odpowiedź

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Wreszcie sie zdecydowales c4ash na swoj pierwszy post ;)
Co do opcji Quick Reply, wejdz do swojego profilu na zakladke  'Look and Layout Preferences' i tam zaznacz 'Use quick reply on topic display:' odpowiednia rubryczke :)

Czesc  Łukasz, mam nadzieje ze bedziesz mile spedzal czas na forum, jesli chodzi o forumemoney to zaraz udziele odpowiedzi :)

Gosc_totem_*

Gosc_totem_*
  • Gość
cześć!

jestem tomek. zapisałem się z linku na szuwim (chyba :P).
przy okazji pytanko, bo nie znalazłem na nie odpowiedzi w regulamine:

czy linki w stopce to spam? dla przykładu załączam stopkę wykorzystywaną na innym forum. jeśli łamie ona regulamin to proszę o odpowiedź w tym temacie - natychmiast ją zmienię, albo usunę.

pozdrawiam wszystkich zarabiaczy / inwestorÃłw

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Witaj totem na forum, linki w stopce sa jak najbardziej dozwolone, mam nadzieje ze bedziesz wpadac czesto. :)

Mozesz rowniez zalozyc oddzielne topicki dla swoich programow. (z reflinkiem ;)  )
  • jarol60 lubi to

Gosc_totem_*

Gosc_totem_*
  • Gość
na pewno będę wpadał  ;D

Gosc_pit_*

Gosc_pit_*
  • Gość
Czesc, nazywam sie Piotr i z pewnoscia bede korzystal z tego forum. 8)

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Czesc, nazywam sie Piotr i z pewnoscia bede korzystal z tego forum. 8)

Witaj Piotrek na forum, ja wlasnie wrocilem z krotkich wakacji, wiec biore sie do pracy, rowniez do promocji forum, pozdrawiam wszystkich czytelnikow. :)

Gosc_MoRpH_*

Gosc_MoRpH_*
  • Gość
Witam witam :)

Nie musze sie chyba przedstawiac, bo wiekszosc z Was mnie zna :)

A ci co mnie nie znaja, napewno mnie poznaja, poniewaz bede tu zagladal :)

Pozdrawiam

MoRpH

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Witam Morph, mam nadzieje ze mile bedziesz spedzal czas na tym forum.

Gosc_MoRpH_*

Gosc_MoRpH_*
  • Gość
z pewnoscia :)

Gosc_matiz_*

Gosc_matiz_*
  • Gość
Witam wszystkich !

Mam na imię Mateusz, ale jednak wolę jak nazywa się mnie po przezwisku, czyli "Matiz"  ;). Mam nadzieję, że dzięki temu forum dowiem się co nieco o inwestowaniu w firmy ;D. Mam sporo pytań, także przygotujcie się 8). Pozdrawiam !

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Hej matiz, ciesze sie ze dolaczyles do naszego forum. Udanych inwestycji zycze :)

Gosc_Petrop_*

Gosc_Petrop_*
  • Gość
Mówiom na mnie łody interesuje sie inwestowaniem od niedawna i nie wiem za wiele mam nadzieje ze naucze sie tu conieco  :D

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Mówiom na mnie łody interesuje sie inwestowaniem od niedawna i nie wiem za wiele mam nadzieje ze naucze sie tu conieco  :D

Witaj łody, (a moze młody? :) ), milo mi ze zechciales przylaczyc sie do naszego forum, udanych inwestycji zycze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.