Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1894 odpowiedzi w tym temacie

ad4m3k

ad4m3k

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • LokalizacjaWarsaw

Zainteresowanie inwestycjami rośnie :) Zapraszam do współpracy! 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

HyiperNews

HyiperNews

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPolska

Witam wszystkich :) Oby nasze inwestycje zawsze były udane :)

Grzesiek88

Grzesiek88

Nowicjusz

• Premium
  • 9 postów
  • LokalizacjaHolandia

Czesc Grzesiek 

lat 29 

Mam nadzieje aktywnie pomagac w zarabianu HYIP :)

QUIET-LIFE od 1.5%do 5% !!

...Reykey... ...1COIN...

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 123 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Witajcie @Grzesiek88 i @HyperNews!

Powodzenia w inwestycjach :)

BITBAY - Tu zalozysz zarowno portfel BTC jak i bedziesz mogl dodatkowo zarabiac na roznicach kursowych (rowniez karta do bankomatu)

NORD VPN - To zapewni Ci bezpieczenstwo i anonimowosc w sieci ($5.75/miesiecznie)

ETORO - Tutaj mozesz zaczac przygode z Social Tradingiem, obserwowac i nasladowac najlepszych traderow na portalu (Przy depozycie $500 + bonus $200)

ZarNaAnk

ZarNaAnk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Sara, lat 29. 
Od matury zajmuję się pracą zdalną, moim głównym źródłem dorabiania przez Internet jest wypełnianie płatnych ankiet.

Prowadzę bloga poświęconego temu zagadnieniu: http://zarabianienaankietach.ovh/

Witajcie :)

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 123 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Witaj Sara, milo Cie widziec na naszym forum :)

• ZarNaAnk lubi to

BITBAY - Tu zalozysz zarowno portfel BTC jak i bedziesz mogl dodatkowo zarabiac na roznicach kursowych (rowniez karta do bankomatu)

NORD VPN - To zapewni Ci bezpieczenstwo i anonimowosc w sieci ($5.75/miesiecznie)

ETORO - Tutaj mozesz zaczac przygode z Social Tradingiem, obserwowac i nasladowac najlepszych traderow na portalu (Przy depozycie $500 + bonus $200)

ZarNaAnk

ZarNaAnk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Witaj Sara, milo Cie widziec na naszym forum :)

Cześć, dziękuję za przywitanie :) 

MysteriouStranger

MysteriouStranger

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Siemano!

Dopiero teraz dobiłem do tego tematu.
W sumie troszkę już tu jestem to się chętnie przywitam.

Z wykształcenia mgr inżynier produkcji specjalizacja odlewnictwo metali nieżelaznych, znudzony pracą i regularnym życiem podróżuje po świecie, a HYIPy są moim małym dodatkiem do innych prac, które pozwalają mi podróżować non stop.

To by tak było w skrócie. Znajomi i przyjaciele wołają na mnie Piter, ale w necie MS. :)

pozdrawiam!

Minion

Minion

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów

Witam wszystkich. Nazywam się Rafał. W kwestiach inwestycji jestem świerzakiem. Zacząłem od EEC. Na forum trafiłem jak popłynąłem na Safe Bargains  :blink: 

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych inwestycji.

Devolaj93

Devolaj93

Nowicjusz

• Premium
  • 26 postów
  • LokalizacjaNamysłów
Witam wszystkich ;) jak mogę wykupić premium?

468x60.gif  TOP RevShare TheAdsTeam.com

2 TOP Długoterminowe biznesy 2017 roku ---> Crypto Trade Capital  /  Trade Coin Club

Najlepsze kraniki: Freebitco.in / moonbit.co.in bonusbitcoin.co / autofaucet.io swissadspaysfaucet.com Robot Cash

Szamak

Szamak

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaBlonie

Witam.

Póki co sam potrzebuję pomocy. Umoczyłem już na akcjach, forexie i funduszach. Troszkę na hyipach.

Zastanawiałem się nad opcjami binarnymi i forexem.

Decyzja padła na revshare. Obecnie działam w adscrypto, TAT, FAP, MPCA.

Krzysiek 

theadsvipro

theadsvipro

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaPolska

Witam

Zajmuje się głównie forexem i dla dywersyfikacji zacząłem też działać w internecie. Mam nadzieję, że forum pomoże mi się rozwinąć. A może i ja dam coś od siebie ;)

Pozdrawiam

Bodeha

Bodeha

Doświadczony inwestor

• VIP
  • 336 postów
  • LokalizacjaLA

Cześć wszystkim nowym forumowiczom :)

Hermi

Hermi

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaDE

Witam wszystkich, Hermi lat 32

Jestem poczatkujacy w temacie zarabiania przez internet ,zaczalem teraz przygode z revshare , dokladnie TAT.

Pozdrawiam

bogusiek

bogusiek

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Boguś

Lat: 21

Mam nadzieje, że mój wkład na forum będzie duży :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.