Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

2 zł wydanie specjalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

kulfonidas

kulfonidas

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 9 postów
Od jakiegoś czasuz bieram PLn w edycji 2 zł militowanej. Za pare lat moeta która jest warta 2 zł będzie miała znacznie wyższą wartośc. Ktoś ma podobne hobby?

idk

idk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
Off-topic

mperka

mperka

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaŁódź
Ja rowniez zbieralem te monety, mam wiekszosc od 1996 roku do bodajrze 2009. Zastanawiam sie nad sprzedaza swojej kolekcji. Jak wyglada Twoja kolekcja?

Widze, ze uzytkownik zbanowany... Ktos rowniez kolekcjonuje takie monety?

Użytkownik mperka edytował ten post 29 grudzień 2012 - 10:09

Twórz z nami historię, dołącz już dziś do SiteTalk/OPN!

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Ja mam monety 2 zł jednak moja kolekcj to nic nadzwyczajnego dodam jeszcze że posiadam również stare banknoty obiegowe oraz monety bulionowe ze srebra.

mperka

mperka

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaŁódź
Orientuje sie ktos czy owe monety zyskaja duzo na swojej wartosci, czy warto sie ich pozbyc? I jesli tak, to gdzie najlepiej szukac kupca?

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Moim zdaniem najlepiej kupować na bierząco w ciągu roku a w przyszłym opylić jako kąplet danego rocznika.

kogison

kogison

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 9 postów
  • Lokalizacjatam
Takie monety spokojnie można wymienić w banku ja sam osobiście sprzedałem i była z tego niezła sumka

mperka

mperka

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaŁódź
Ale po jakiej cenie mozna sprzedac je w banku? Mam nadzieje, ze nie po nominalnej 2zl? :)

Tyler_Durden

Tyler_Durden

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów
Pamiętam że Zygmunt August kosztował w szczytowym okresie 3000zł, jak się interesowałem rok temu tematem to już 'tylko' 400. Nie jest tak że wszystkie 2 zł NG będą drożały; to jest loteria.

Spróbuję coś poodzyskiwać i na razie uciekam z hyipów. To chyba ma być źródło zarobku a nie strat...?

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Z serii zwierzęta świata po kilku latach można zarobić dodatkowo myślę że seria okręty monety podrożeją.

Tymon33

Tymon33

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 22 postów
Tak tylko że teraz za te 2 zł kupisz chleb a za 10 lat ?

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Cytowanie bezpośrednie całego posta jest zabronione.

O co ci biega? bo nie czaje.

Użytkownik Robertpl edytował ten post 25 marzec 2013 - 22:08

kriss

kriss

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaInternet
Pewnie chodzi o to że teraz możesz oddać za 2zł, jak za 10 lat sprzedasz za 8zł, będziesz happy że zarobiłem, a w rzeczywistości te 8zł będzie mniej warte niż obecnie 2zł.

Nie traktowałbym kolekcji 2zł jako lokatę, fakt niektóre nieco podrożeją, ale to zależy od tematyki i nakładu ile monet wybili.
Już prędzej srebrne 10 i 20zł, bo wartość nie będzie mniejsza niż masa srebra w monecie, a srebro rośnie razem ze złotem.

Zarobili ci co zakupili duże ilości 2zł z pierwszych lat i sprzedawali w ostatnich latach lub obecnie.

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Nie koniecznie wzrośnie do 8 zł zobacz sobie z serii zwierzęta świata. Jak srebrna to najlepiej bulionówki.

Michal1913

Michal1913

Aktywny inwestor

• Stażysta
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
Ceny aż tak szybko nie rosną monety to świetny i pewny biznes, ponieważ jest możliwe, że jej cena po kilku latach będzie wielokrotnie większa niż w momencie zakupu (mam na myśli monety kupowane w momencie jej wydania) a nigdy nie zejdą poniżej swojego nominału

Sprzedam konta Ad Click Xpress kontakt priv niskie ceny!

alex

alex

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 35 postów
w numizmatyce siedzę z 7 lat. i na monetach 2zł NG okolicznościowych (a nie wydanie specjalne ;)) to raczej nie zarobicie, mogą cieszyć oko, ale kasy z tego nie będzie.

Papuga

Papuga

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
Również mam kilka kolekcji 2 złotówek, ale na tą chwilę nie są warte zbyt dużo.

AronRain

AronRain

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
Pamiętam, że przez pewien czas furorę robiły woreczki mennicze z jednogroszówkami.

alex

alex

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 35 postów
odnośnie woreczków menniczych - tylko wybrane roczniki

marcino1984

marcino1984

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

alex ale jesli ktos np kupuje co roku po 3 worki mennicze 2zł? i zakładajac ze robił to od poczatku czyli gdzie 1995 r to sadzisz ze to nie jest dobry interes? a raczej był bo teraz bija całe masy tego ale dawniej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.