Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Mógłby mi ktoś prost - jak blondynowi - odpowiedziec na kila pytan?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Gosc_Chrumps_*

Gosc_Chrumps_*
  • Gość
Od razu powiem, że przeczytałem wszystkie poniższe topiki, niestety większość z nich jest dość stara i nie wiem czy informacje w nich zawarte sa wciąż aktualne

- Po pierwsze - możecie mi polecić jakiś poradnik, książkę, e-book dla początkujących gdzie mógłbym poznać podstawowe określenia, bo to coczytam to póki co czasna magia, jakies spreedy, otwarcia itp
- drugie, polećcie mi proszę jakąś aktualną platformę (domyslam sie, ze to strona brokera ?), ale też i pewną...

heh właśnie znalazlem stronke babypips - myslę, że to na razie wytarczy by odpowiedziec sobie na 2 powyższe patania! :)]

Wciąż jednak zostały jeszcze 2......... może ktoś pomoże?
- gdzies tu czytalem o jakichś robotach - co to takiego, gdzie takie coś można znaleźć i jak używać?
- no i ostatnie pytanie - ciągle mowicie o jakichs strategiach... możecie podać jaki ich przyklad?

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Robertpl

Robertpl

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 313 postów
Witam

zanim zaczniesz zajmować się robotami poczytaj jak działa forex, roboty to nie złoty środek. Przynajmniej Ja na takiego nie trafiłem.

Strateg jest to system gry na forexsie, wyznacza zasady zajęcia pozycji long lub short (kupna lup sprzedaży), instrumentu.

a tu np: http://www.forex.naw...wforum.php?f=12

wybierz sobie którąś. ;D

Robot  można to określić jako zautomatyzowana strategię w której tranzakcie są zawierane przez program. Więc nie trzeba ślęczeć prze monitorem, tylko profity kosić.

np: http://www.forex.naw...opic.php?t=6311

http://forexrobottrader.com/index.php

jak używać http://www.forexrobo...ading link.html

wy tym poście jest link megawarez tam są e-booki
http://www.hyipforum...hp?topic=1344.0

powodzenia
--Chytrzy ludzie pogardzają zgłębianiem wiedzy, prości podziwiają ją,a mądrzy wykorzystują!!
--Tylko dwie grupy ludzi narzekają na podatki - kobiety i mężczyźni.

KLIK CHARYTATYWNY KTÓRY POMAGA INNYM! Pajacyk itp.

Gosc_Chrumps_*

Gosc_Chrumps_*
  • Gość
bardzo dziękuję za pomoc! :) zaraz tam zajrzę.

Gosc_akmaster_*

Gosc_akmaster_*
  • Gość

Wciąż jednak zostały jeszcze 2......... może ktoś pomoże?
- gdzies tu czytalem o jakichś robotach - co to takiego, gdzie takie coś można znaleźć i jak używać?
- no i ostatnie pytanie - ciągle mowicie o jakichs strategiach... możecie podać jaki ich przyklad?

Co do robotów kolega dobrze Ci opisał o co chodzi. Jednak dobry robot kosztuje sporo pieniędzy. Nikt za darmo nie odda Ci czegoś nad czym pracował i w dodatku przynosi spore zyski.

-co do strategii to temat rzeka. W skrócie chodzi o to żebyś wiedział kiedy wchodzisz i wychodzisz z transakcji z jakim stop loss-em i ewentualnie take profit-em. Znajdź sobie na wykresie coś co często się powtarza w określonych warunkach i wykorzystaj to do zarabiania.Ps. nie jest to takie łatwe

challenge

challenge

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaAtlas nad Atlantykiem

Stary wątek, ale dopiszę:

robot to nie jest inteligentna maszyna. Robotowi musisz zadać konkretny algorytm, który on po prostu będzie wykonywał. Robota musisz ciągle dostrajać, ponieważ rynki sie zmieniają. Dzisiaj działa to, jutro już nie. 

Jeżeli nie masz wiedzy i nie umiesz "z ręki" prowadzić rachunków dodatnich, to nie chwytaj za robota bo więcej szkody sobie tym wyrządzisz. 

Literatury po polsku i po angielsku w sieci jest mnóstwo, szkół, szkółek, kursów, akademii .... tylko pytanie, jeżeli ktoś zarabia na forex to po co gmatwa się w prowadzenie jakiś kursów, co tylko sen z powiek ściągają i zabierają czas?

Jestem w tym świecie FX trochę zagnieżdżony i znam wielu traderów. Ci co przelewają sobie na konto pieniądze nie udzielają się publicznie. Znam jeden wyjątek, bardzo profitowych dwóch traderów, którzy udzielają prywatnych lekcji "just for fun" za duże pieniądze. 

konowal

konowal

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

SPAM

Cytowanie bezpośrednie.  

Użytkownik Robertpl edytował ten post 12 maj 2014 - 18:50

konowal otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

@Gosc_Chrumps_*: jeśłi tu jeszcze zaglądasz...:

'- gdzies tu czytalem o jakichś robotach - co to takiego, gdzie takie coś można znaleźć i jak używać?' - Tematyką FX interesuję się w sumie od ok. 5-6 lat i jak dotąd nie spotkałem jeszcze żadnego 'żywego', który zarobił na FX używając robotów, na 'robotach' i owszem, a konkretnie na sprzedaży 'robotów'.

'- no i ostatnie pytanie - ciągle mowicie o jakichs strategiach... możecie podać jaki ich przyklad?' - a w tej kwestii to polecam jakąś dobrą księgarnię online dla traderów, np. taką na 'M', tam znajdziesz więcej  książek i strategii, niż zdążysz przeczytać w całym swoim życiu... ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

kronos

kronos

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

cóż nie ukrywam, że zainteresowała mnie tematyka forexa i latam po necie w poszukiwaniu wszystkich wiarygodnych informacji o nim. Stąd moja wizyta tutaj. dzięki za linki kolego, mam nadzieję na solidną dawkę emocji, na razie czatuje tutaj https://www.tms.pl/forex-investing też zamieszczają sporo informacji, nie ukrywam że w przyszłości rezerwy i nadwyżki, chciałbym władować w rynek walutowy,stąd tak desperackie poszukiwanie - wszystkiego w tym temacie ;)

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

'@kronos: Szanuję hyipforum, wiele się tutaj nauczyłem i jak widać nadal tutaj zaglądam, chociaż moja aktywność biznesowa skupia się w innych miejscach w 'necie', gdzie znajdziesz (nie ujmując 'broń Boże' niczego ww. miejscu) zdecydowanie więcej wiedzy nt. FX.

Sam posiadam jeden z rachunków w TMS, ale jeśli poszukujesz wartościowej wiedzy, to warto sięgnąć głębiej niż tylko na stronę brokera, choćby najlepszego.

Statystyki polskich brokerów, nawet jeśli w minionym roku lepsze niż w latach poprzednich, nie są powalające, jeśli chodzi o stosunek kont sumarycznie wygrywających do tracących.

Zachęcam Cię, jeśli na poważnie zamierzasz zainteresować się FX, tzn. potraktować go jako regularne, a docelowo być może podstawowe źródło dochodu, do przeznaczenia pewnej kwoty na 'rasowe', kompleksowe szkolenie, u konkretnego tradera, ze znacznym dorobkiem rynkowym, który jednocześnie zajmuje się edukacją początkujących, lub średnio doświadczonych,a niekoniecznie zadowolonych ze swoich wyników traderów.

Dla mnie połączenie ww. cech szkolącego jest niezbędne, żeby samo w sobie miało sens, a przyniosło wymierną korzyść 'studentowi'.

Jeszcze jedna ważna rzecz: Jeśli ktoś Ci powie, że znalazł przysłowiowego foreksowego 'Świętego Graala' i w kilka godzin nauczy Cię samodzielnego 'trejdowania', to uciekaj jak najdalej i jak najszybciej.

Na przestrzeni kilku lat, od kiedy interesuję się FX i jestem aktywnym uczestnikiem rynku (czyt. grającym i zarabiającym na nim), spotkałem wielu szkoleniowych 'szmondaków', którzy poza 'łupaniem kasy' na szkoleniach, z których w dłuższej perspektywie niewiele wynika, sami nie są aktywnymi traderami.

Uważaj na takich.

W świetle tego, co powyżej, łatwo nie będzie, ale zdecydowanie jest szansa na znalezienie kogoś takiego.

Nie trać nadziei Foreksowy Przyjacielu. ;)

Sam przeszedłem drogę, o której piszę powyżej, zatem nie piszę bajek 'ze świata mchu i paproci' jak niektórzy FX-Guru, tylko 'piję' wprost do własnego doświadczenia.

W razie potrzeby - pytaj śmiało, służę pomocą.

Póki co, nadal tu jeszcze czasami zaglądam. ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Mógłby mi ktoś prost - jak blondynowi - odpowiedziec na kila pytan?

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 21 styczeń 2017 - 22:16

Źródło: Mógłby mi ktoś prost - jak blondynowi - odpowiedziec na kila pytan?

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.