Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Zarabianie za klikanie :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

PermDude

PermDude

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoland
Witam, jestem nowy na forum i chciałbym się też przedstawić :) jestem Artur :P
Chciałem zarabiać poprzez klikanie w te reklamy albo czytanie jakichś stron, ale nie wiem na jakiej, na jednej bux.tk czy coś w tym stylu się naklikałem naklikałem a nie przyszła wypłata :(
Mam konto na PayPayl. Bo mi najbardziej pasuje.
Jak by mi się udało zarobić chociaż jakieś groszę to i tak dobrze, bo czasu mam dużo, a pieniążki by się przydały na logo clanowe i takie inne pierdółki.
Pozdrawiam.
Proszę o pomoc. (Mam nadzieję że nie ma żadnego błędu ortograficznego, bo się załamę)

kusmider

kusmider

Weteran

• Premium
  • 1163 postów
  • LokalizacjaPolen
Witamy na forum. :)
Na tym forum Twoje oczekiwania może spełnić wątek o surfach (w tym surfbarach) lub wątek o buxach (i innych programach tzw. GPTR).
Ze swej strony mogę polecić programy Clixsense, Neobux, Wordlinx (zagraniczne) lub choćby Ekasa, Puls Reklamy (z tych polskich, a jest ich więcej).
Nienajgorszą sprawą są też surfbary, czyli programy wyświetlające na pulpicie bannery, jednak w ostatnim czasie większość z nich dopadł kryzys finansowy (czytaj: ledwie płacą) albo też mają dość wysokie minimum do zlecenia wypłaty (i tu polecałbym np. I-Gagnant Barre, które płaci regularnie, ale tu minimum wynosi 15€ na Payza).

BTCforClicks - przyjemny kranik BTC, claimy co 5 min || MyCashBar - po prostu surfbar :)

CLIXSENSE - klasyka GetPaid, płaci od lat || HASHFLARE - kopalnia BTC w chmurze

Ebrokerpartner - program partnerski z produktami finansowymi  :) || Eobot kopalnia kryptowalut w chmurze

PermDude

PermDude

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoland
No właśnie chciałbym żeby też móc wypłacić kaskę po tygodniu klikania tak codziennie.(po prostu żeby nie było tam że trzeba kupę czasu klikać zanim się uzbiera, jakieś niskie stawki do wypłacenia)
Bo zanim ja bym to 15 ojro uzbierał to chyba z dwa miesiące, a strone mógłby dopaść kryzys i bym na marno klikał :)

aesbesik

aesbesik

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa
wiec musisz szukać osób które bedą klikac dla ciebie :) to szybciej zbierzesz minimum ...

kusmider

kusmider

Weteran

• Premium
  • 1163 postów
  • LokalizacjaPolen
Aesbesik ma rację. Samotnie nie da się wyklikać minimum już po tygodniu. Musisz się uzbroić albo w cierpliwość albo w armię poleconych. ;)

BTCforClicks - przyjemny kranik BTC, claimy co 5 min || MyCashBar - po prostu surfbar :)

CLIXSENSE - klasyka GetPaid, płaci od lat || HASHFLARE - kopalnia BTC w chmurze

Ebrokerpartner - program partnerski z produktami finansowymi  :) || Eobot kopalnia kryptowalut w chmurze

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
@PermDude: zasadniczo zgadzam się z @kusmider, wiesz już zatem gdzie szukać.
Króciutko jak to u mnie wygląda: Moje doświadczenia z surfami/autosurfami/surfbarami są mieszane.
Clixplanet: zbieram sobie kredyty, ale tylko po żeby je wykorzystać na reklamę swoich banerów. Żeby wypłacić jakieś sensowne pieniądze, to nie wiem ile trzeba by było walczyć.
EasyHits4You: dają na początek x kredytów do wykorzystania na reklamę swoich stron, ale zeżarło mi je w ciągu jednego dnia; możesz sobie oglądać, oglądać, oglądać i guzik z tego; żeby wypłacić jakieś sensowne pieniądze: patrz wyżej; najgorsze: w trakcie konfigurowania banerów do reklamy wpisałem swoje linki partnerskie i UWAGA: gdy klikam na ten link (zdefiniowany w moim paneli klienckim) otwiera się baner nie mój ale jakiejś "dziuni" z Bangladeszu, czy Pakistanu; uwaga zatem na złośliwe oprogramowanie, które może w takich programach wystąpić.
HitLeap: jedyny sensowny surf, który znam i z którego korzystam, ale też wykorzystuję go do reklamy swoich banerów/stron.
To tylko króciutki rys moich doświadczeń. Opis programów i dyskusję na temat znajdziesz w w/w. dziale.
Słusznie zauważyłeś, że minima w programach są tak ustawione, że możesz nie doczekać wypłaty, albo nawet jeśli masz zarobioną kasę, to czekasz nie wiadomo ile na jej wysłanie.
Zatem jeśli chcesz zarobić jakieś wymierne pieniądze, to nie wiem, czy nie warto rozejrzeć się za czymś innym, bo może się okazać, że się narobisz/naklikasz i guzik wielki z tego będzie. Pozostanie jedynie zniechęcenie i zawód, że w necie kasy zarobić się nie da.
Przemyśl temat na spokojnie, czy warto zawracać sobie tym głowę, czy może lepiej rozejrzeć się za czymś innym.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

adrianos

adrianos

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

No właśnie chciałbym żeby też móc wypłacić kaskę po tygodniu klikania tak codziennie.(po prostu żeby nie było tam że trzeba kupę czasu klikać zanim się uzbiera, jakieś niskie stawki do wypłacenia)
Bo zanim ja bym to 15 ojro uzbierał to chyba z dwa miesiące, a strone mógłby dopaść kryzys i bym na marno klikał :)

Witam jesli masz chec zarabiania porzez klikanie w reklamy i nie jestes pewny czy strona placi to zapraszam na moja strone refbackbank.com .Mozna powiedziec ze jako jedni z pierwszych dowiadujemy sie czy strona ta jest ucziwa oprocz tego mozesz rowniez otrzymac refback dzieki temu ze klikasz pod nami.
W tej chwili mamy dostepnych 75 platnych stron takze mysle ze znajdziesz taka strone ktora cie interesuje .

PermDude

PermDude

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoland
Rozejrzeć się za czymś innym ?
No tak wiem łatwo powiedzieć, tylko za czym się rozejrzeć ?
Zakładałem strony, ale nie myślałem o zysku bo były słabe i na free hostingach.

sloniasek

sloniasek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
Spróbuj na adf.ly
Tam można zarobić niezłą kasę.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6834 postów
@ PermDude koledzy z forum juz Ci tu sporo pomogli, potwierdze ze Clixsense jest sensowny ( mamy o nim watek na forum ) istnieje od bardzo dawna i wyplaca, tak jak sloniasek pisze jest tez adfly na ktorym da sie zarobic, trzeba sie jednak sporo napracowac na to a wiarygodnosci placenia potwierdzic nie moge osobiscie zarazem nie twierdze iz oni nie placa.

Bodziohf

Bodziohf

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 24 postów
adf.ly bardzo polecam trzeba trochę czasu poświęcić ale sporo tak kaski zarobiłem nie ma nic od razu.

Mikoszi

Mikoszi

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
Polecam adf.ly, ale to nie da aż tak dużo kasy, do kieszonkowego w sumie każda kwota się przyda :)

A jak to się mówi grosz do grosza i będzie kokosza. :)

deedion

deedion

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Ja korzystam z zagranicznych buxów i mam z tego jakies 150 $ miesiecznie oczywiscie nie tylko z klikania ale takze na wypełnianiu ankiet i tasków na tym najwiecej zarabiam i oczywiscie  wykupuje poleconych. Moze to nie jakas duza kwota ale zawsze na waciki uzbieram jak ktos chce to mam gdzies dowody wypłat na paypala wiec moge pokazac...
A tu daje linki do tych 3 stronek z których korzystam sa one w 100% pewne i wysoko postawione w rankingu ruchu swiatowego alexa.com wszystkie trzy sa w pierwszym 1000 najczesciej odwiedzanych stron na swiecie wiec przekłada sie to na zarobki i pewnosc wypłat:
http://www.neobux.com działa i wypłaca juz 5 lat
http://www.probux.com działa juz prawie rok i swietnie sie rozwija no i oczywiscie płaci
http://www.clixsense.com działa juz kilka lat i jest bardzo dobry

P.S. Na tych 3 napewno zarobice tylko trzeba cierpliwosci ja kazda ze stron rozkrecałem 3 mesiace zanim cokolwiek wypłaciłem wiec traktujcie to jako zabawe a potem beda zyski :)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 18 kwiecień 2013 - 00:08
Usunięto reflinki. Proszę o lekturę Regulaminu.

deedion otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

alutka1981

alutka1981

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKatowice

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym się też przedstawić :) jestem Artur :P
Chciałem zarabiać poprzez klikanie w te reklamy albo czytanie jakichś stron, ale nie wiem na jakiej, na jednej bux.tk czy coś w tym stylu się naklikałem naklikałem a nie przyszła wypłata :(
Mam konto na PayPayl. Bo mi najbardziej pasuje.
Jak by mi się udało zarobić chociaż jakieś groszę to i tak dobrze, bo czasu mam dużo, a pieniążki by się przydały na logo clanowe i takie inne pierdółki.
Pozdrawiam.
Proszę o pomoc. (Mam nadzieję że nie ma żadnego błędu ortograficznego, bo się załamę)

Spróbuj z pp Profi Credit. Daje spore możliwości zarobku.Prowizja procentowa, stała.Wypłata szybka bez ograniczeń. Oferujesz pożyczki bez BIK

deedion

deedion

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Pisałem kolego wyzej jak to wyglada w przypadku mnie te stronki masz pewne

Użytkownik deedion edytował ten post 11 kwiecień 2013 - 14:43

savex

savex

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów
  • Lokalizacjapodlasie

Szczerze polecam Neobux :)
Mam dobry sposób na zarobienie przyzwoitych pieniędzy, bez ściemy i owijania w bawełnę.

Zarabianie 40$ tygodniowo z użyciem starych kart sim.
http://www.neobuxer.pl/ dział "Strategie i sztuczki".

deedion

deedion

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

[spam]

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 06 maj 2013 - 21:01

deedion otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

degalo

degalo

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów

[spam]

Użytkownik Kris edytował ten post 13 czerwiec 2013 - 18:21

degalo otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3893 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
ja z buxow na ten moment zarabiam tylko w NeoBux. Mozliwosc zarobku na kilka sposobow to co lubię. :) Traktuje ten program jako dodatek do pensji jak rownież zdarza się, ze wykupuje promocje www.

Użytkownik zeluzg edytował ten post 13 czerwiec 2013 - 18:42

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4448 postów

Ja poza Neobuxem zarabiam w ProBuxie, zasada bardzo podobna jak w Neo:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.