Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Zarabianie za klikanie :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6729 postów

Clixsense i Neo zadza, nie da sie ukryc, sa tez wyplacalne. :)

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4445 postów

Czy w Clixsense jest matomy?

niktor

niktor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Tak, Matomy jest dostępne w clixsense.

CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6729 postów

Ja ofert nie robie w Clixsense ale sa tacy co na tym potrafia zarobic. :)

mateusz90

mateusz90

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaDębica

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym się też przedstawić :) jestem Artur :P
Chciałem zarabiać poprzez klikanie w te reklamy albo czytanie jakichś stron, ale nie wiem na jakiej, na jednej bux.tk czy coś w tym stylu się naklikałem naklikałem a nie przyszła wypłata :(
Mam konto na PayPayl. Bo mi najbardziej pasuje.
Jak by mi się udało zarobić chociaż jakieś groszę to i tak dobrze, bo czasu mam dużo, a pieniążki by się przydały na logo clanowe i takie inne pierdółki.
Pozdrawiam.
Proszę o pomoc. (Mam nadzieję że nie ma żadnego błędu ortograficznego, bo się załamę)

Witaj, na klikaniu można zarobić. Jeżeli nie liczysz na jakieś kokosy a na realne pieniądze to proszę bardzo. Zajrzyj tu [spam]

Nie bede Ci obiecywał gruszek na wierzbie, ale przynajmniej płacą :)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 10 styczeń 2014 - 04:35

mateusz90 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Sfix1

Sfix1

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 17 kwiecień 2014 - 02:42

Sfix1 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

h1v0lt4ge

h1v0lt4ge

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 49 postów

ja polecam PaidVerts, po zainwestowaniu około 10$ za przepisywanie reklam mamy dziennie około 0,5 $ które można wypłacić lub inwestować dalej :)

http://www.paradisep....com/?h1v0lt4ge  nowy program matrycowy, od 2$

entreri1pl

entreri1pl

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Ale pamietaj, w mojej opini na stronach typu surf tak naprawde cięzko jest cos osiągnąć konkretnego, tak naprawdę wielką mocą tutaj jest posiadanie dużej liczby poleconych. To oni kase robią dla Ciebie

Toksi

Toksi

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 6 postów

Najlepsze strony to 

banner9.gif

clixsense468x60d.png

Wystarczy kliknąć w baner i zarejestrować się żeby zarabiać kasę. Po uzbieraniu wymaganej kwoty do wypłaty należy założyć konto na paypal i wypłacić kase

telekomuna

telekomuna

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Ja polecam system paidverts ponieważ tu sporo zarabiasz jak trochę zainwestujesz np. 33 reklamy kosztuje 34,65=102.300 czyli poand 1$ dziennie
2000 BAP=1$
ale mając 100.000 pkt BAP jesteś w 5 grupie BAP i zarabiasz dziennie dolar ale musisz inwestowac tez nadal w reklamy czyli 65% reinwestujesz a 35% robisz sobie z tym co chcesz. np.wypłaty na paypal

Paidverts- to system klikania w reklamy, którego wartości zależą od ilości punktów BAP,przy zebraniu 1$ polecam zakupic reklamę wartą 3.100 punktów BAP czyli 55% zysku(1 dolar to 2000 punktów BAP) albo zainwestowac co przyśpieszy zarobki. Możliwe również zakupienie recyklingu reklam raz dziennie przy zebraniu 1.600 pkt BAP, ilośc reklam 1-200 i ich wartośc to poand 1$. Również ponad to są inne możłiwośi zarobku MINI Upgrade i MEGA Upgrade.
Ceny:
MIni Upgrade-2.99$
MEGA Upgrade-19.99$
ważnośc 7 dni
W MINI Upgrade dostajemy reklamy w zakresie od 0,01$ do 0,049$ dziennie .A w MEGA Upgrade od 0,49$ do 1$.Przykładowo kupiliśmy MINI Upgrade za 2,99$ i dostajemy dziennie 6,00$ więc na czysto mamy 3,01$ dziennie więc się opłaca. Za 10$ możemy zmienic wartosc wyświetlanych reklam np. od 0,10$ reklama najniższej wartości.

Serdecznie polecam ten program:

spam

Użytkownik Polon edytował ten post 27 sierpień 2015 - 19:11

telekomuna otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

michal19800608

michal19800608

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

To nie jest dział ofert.

Użytkownik Polon edytował ten post 27 sierpień 2015 - 19:12

michal19800608 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Złożenie oferty bez uprawnień

loryn22258

loryn22258

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 474 postów

ja polecam szybka kasa24h.pl mamy tam dodane juz skracacze , i z samego klikania spokojnie dziennie można zarobić nawet kilkadziesiąt groszy dziennie i będzie co raz szybciej , prawdopodobnie za 1-2 miesięcy będzie można nawet zarabiać po 0,50 - 1 zl dziennie

Nowiutki bux - Bezpłatna aktualizacja do konta Golden 30 dni : http://myclix.us/?ref=loryn222

Tyrion69

Tyrion69

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Witam, jak na dzisiaj wygląda sytuacja w paidverts?? Czy można coś zyskać inwestując np 1000$?? Czy są wypłacalni???

kusmider

kusmider

Weteran

• Premium
  • 1157 postów
  • LokalizacjaPolen

Dostałeś odpowiedź w innym wątku, ewentualnie możesz wpłacić na koto instytucji charytatywnej. Zarobisz dużo czyjegoś uśmiechu. :)

Nabijanie postów? Nieładnie... nieładnie... ;)

TakefreeBitcoin - przyjemny kranik BTC z progresywnym zyskiem || MyCashBar - po prostu surfbar :)

CLIXSENSE - klasyka PTC, płaci od lat || HASHFLARE - kopalnia BTC w chmurze

TheAdsTeam - solidny revshare, teraz już po polsku :) || Eobot kopalnia wielu kryptowalut w chmurze

androlopln

androlopln

Inwestor

• Premium
  • 80 postów

a można dawać reklamę innych biznesów w clixense?

czy to jest opłacalne?

i czy sa efekty?

Lafi1992

Lafi1992

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Zarabianie przez internet? Nie ma nic prostszego niż strona: http://sejfik.com Strona przetestowana i co najważniejsze jest wypłacalna. Polecam każdemu. Jest to szybki sposób na zarobienie pieniędzy. Wystarczy się zalogować i klikać w reklamy. Są dostępne na tej stronie również inne opcje zarabiania pieniędzy.

Użytkownik Polon edytował ten post 14 marzec 2016 - 10:05

Lafi1992 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

androlopln

androlopln

Inwestor

• Premium
  • 80 postów

polecam sprawdzone programy mxrevshare

hello zakupy

tomkos

tomkos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań
Po wnikliwej analizie każdy program ma jakieś minus. Zwłaszcza programy typu HYIP są tego najlepszym przykładem

paula8741

paula8741

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Hej ;) Chcielibyście trochę zarobić to zapraszam na te strony . pierwsza taka strona to https://www.qassa.pl /288387 w ciągu miesiąca jestem w stanie zarobić około 200 zł , klikanie reklam, gry oraz zakupy przez internet bardzo fajna strona polecam. a tutaj kolejne dwie strony troche wolniej idzie ale około 50 zł miesiecznie bez problemu wpada , wiadomo jeżeli ktoś ma więcej czasu automatycznie ma większe zarobki i tutaj jak we wcześniejszych , reklamy, gry i zakupy internetowe. https://www.cashbackrabat.pl/u/207050 z tego linka 15 zł na start .http://zielonymail.com/pages/index.php?refid=sarenka8741 . Zapraszam naprawde warto :)

Fuffdog

Fuffdog

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaAnglia
Odkryłem super sposób na zarabianie przez internet. Wystarczy, że masz smarfona lub tableta i zainstalujesz aplikację, która płaci Ci za granie w gry- realne i całkiem niemałe pieniądze. Monety z aplikacji zamieniasz na prawdziwe pieniądze, wysyłasz na Pay Pala, a stamtąd na Twoje konto w banku. Ja zacząłem dwa miesiące temu i już uzbierałem sobie kilka stówek na wakacje:) Wystarczy, że masz odpaloną dowolną grę z proponowanych przez aplikację i nie musisz nawet w nią grać- naliczanie monet jest czasowe, pod warunkiem, że gra jest otwarta:) Zainstaluj tutaj aplikację i otrzymaj 5555 monet salda początkowego. https://r.applike.info/s/5900d66302789
Odkryłem super sposób na zarabianie przez internet. Wystarczy, że masz smarfona lub tableta i zainstalujesz aplikację, która płaci Ci za granie w gry- realne i całkiem niemałe pieniądze. Monety z aplikacji zamieniasz na prawdziwe pieniądze, wysyłasz na Pay Pala, a stamtąd na Twoje konto w banku. Ja zacząłem dwa miesiące temu i już uzbierałem sobie kilka stówek na wakacje:) Wystarczy, że masz odpaloną dowolną grę z proponowanych przez aplikację i nie musisz nawet w nią grać- naliczanie monet jest czasowe, pod warunkiem, że gra jest otwarta:) Zainstaluj tutaj aplikację i otrzymaj 5555 monet salda początkowego. https://r.applike.info/s/5900d66302789

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.