Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

FLEXKOM - flexkom.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
243 odpowiedzi w tym temacie

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
27 grudnia 2012 w swoje kolejne urodziny uczestniczyłem w konfeencji w Birmingham zorganizowanej przez znanego z Banners Broker (były niezależny kontraktor na UK) Pana Iana Driscolla.

Dołączona grafika

Prezenter przedstawił nowy biznes - Flexkom , który po nowym roku wejdzie na rynki 40 krajów w tym Poski.

Obecnie w Wielkiej Brytanii trwa faza Pre Launch a planowane otwarcie jest zapowiadane na 12 stycznia.

Do tej daty możemy kupować tańsze pakiety dla managerów. Co ciekawe to to, że przykladowo osoba z UK może zapisać kogoś z PL

i vice versa - a więc jest to biznes globalny.

Udostępniam prezentację pod adresem http://www.flexkomreview.org/ należy wpisać hasło flexkom2121

Cześć informacji zamieścilem w załączniku tego posta a resztę bedę wyjaśnial na bierząco.

Strony i prezentacje zostaną przetłumaczone najpożniej do końca stycznia.

W razie pytań proszę odpowiadać w wątku posta.

Dodam tylko, że poszukujemy managerów. Warunek -trzeba znaleźć 3 osoby. Nagroda - 5000 euro.

LINK DO PROGRAMU: http://flexkom.com/

Dodasz jeszcze jeden program w taki sposób a przyznam gratisy.
1. ZAWSZE ma być link do programu nie link do prezentacji!
2. Błędny tytuł - czytałeś regulamin w ogóle?
3. Powinien być dowód wpłaty, ale start jest wg tego co napisałeś na 12 stycznia i po tej dacie chcę zobaczyć taki dowód w postaci screena!

Załączone pliki

Użytkownik besomeone edytował ten post 02 styczeń 2013 - 20:58

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Przeczytałem materiały, obejrzałem filmy.
Teraz pytania:
1/ Kiedy firma staruje w Polsce?
2/ Jaką kasę trzeba przygotować na start?
3/ Jak wygląda dokładnie plan marketingowy, bo z materiałów dokładnie to nie wynika?
Mowa jest o terminalu za 350 euro i premii (cashback) za zakupy dokonane przy użyciu karty w wysokości 0,5%. Zanim sieć stanie się popularna, trudno będzie przekonać ludzi do wyłożenia kasy i czekania nie wiadomo jak długo na zwrot z inwestycji.
Dopóki nie poznam szczegółów w ogóle nie ma o czym gadać.
Czy karty, które mają być wydawane będą w ramach Visa/Mastercard (ewentualnie innej sieci), czy jakieś badziewia "no name"?
Wiele programów on-line i to coraz częściej, ani wielkich, ani szczególnie markowych podpiera się dla uwiarygodnienia biznesu w/w. logo.
Strony internetowe są słabe i nie działają wersje językowe, a już na pewno nie wszędzie, czyli lipa.
Przejrzałem oferty: sklep/outlet/holiday. Być może nie wszystko zrozumiałem, ale to co widać to żadna rewelacja.
Podsumowując: mało konkretów, dużo obietnic, czyli na razie wielka lipa i bicie piany.
Chętnie zaangażuję się w konkretny projekt, który przy rozsądnej inwestycji, będzie przynosił mi 10-20 tys. $/m-c.
Jeśli więcej, to się nie pogniewam. ;)
Czekam zatem na rozwianie moich wątpliwości i wyrażam gotowość do działania, jednak tylko opierając się na sprawdzonych, konkretnych, i pewnych rozwiązaniach, a nie na marketingowym bełkocie.
Była ostatnio na forum mowa o programie, też przywiezionym z ostatniej konferencji BB, który na razie wygląda jak wielkie g....
Mam nadzieję, że w związku z tym nie dziwi Cię moje oczekiwanie konkretów.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
Chyba trochę pospieszyłem się z tematem. Nis sprawdziłem, że w Polsce rejestracja jest jeszcze niedostępna.

Dołączona grafika

Ja mieszkam w UK wiec u nas była promocja do końca 31.12.2012 na złoty pakiet za 930 funtów zamiast standardowej ceny ponad 1300 funtów (czyli chyba okolo 1490 euro).
Dołączona grafika

Jedyne co mogę w tym momencie zaoferować to zarejestrowane się u mnie na darmowym koncie i kiedy będzie już znana data wejścia do Polski będziecie jednymi z pierwszych osob w PL. Poza tym wejdziecie na pakiecie promocyjnym. No chyba , że ktoś mieszka w krajach wymienionych powyżej,

Dla zainteresowanych prześlę prezentację w powerpoint, która ma prawie 19MB i tu do posta jej raczej nie załączę.

euro2012 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Zła budowa sygnatury

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
I jeszcze jedna kwestia, której przyznam nie sprawdzałem, bo i nie wiadomo, czy tak łatwo z tym będzie.
Natomiast mam złe skojarzenia z nazwą FlexFon (telekomunikacja, firma z Niemiec).
Niepokój mój wzbudziły namiary na firmę w Niemczech.
Też były szumne zapowiedzi, a potem okazało się, że kosmicznie drogie pakiety startowe, a firma jako taka guzik pokazała po starcie, a na dodatek klienci korzystający z ich usług zostali z dnia na dzień od sieci i skazani na łaskę innego operatora.
Spora grupa ludzi utopiła wtedy kasę.
Miejmy nadzieję, że tutaj tak nie będzie, natomiast czujność mam wzmożoną.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
Proszę się zapoznać z tymi prezentacjami, zwłaszcza z filmem numer 3

http://flexkomreview.org/

Jutro (12/01/2013) jadę na prezentację do Birmingham, więc postaram się zdać relację.

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
Po konferencji juz . Bylo nawet fajnie. Calodzienna wycieczka. Na zdjęciu z szefem z Holandii panem Askerem Sakinmasem.

Dołączona grafika

Sala była pelna - ponad 200 osób i część musiała stać

Dołączona grafika

Następny meeting przewidziany jest na marzec w UK na ponad 1000 gości i to napewno w innym hotelu.

Strona od dziś dostępna jest podobno po angielsku pod http://flexkom.com/en/

Ruszamy teraz w 10 krajach plus 5 jeszcze w tym roku i wśród nich Polska, więc radzę odkładać zaskórniaki.

W każdym kraju szukamy tylko okreslonej liczby franczyzobiorców i jesteśmy w stanie rozkręcić nowy kraj w 6 tygodni.

Franchise From Home.

12 Stycznia 2013 w Birmingham odbyła się kolejna prezentacja firmy Flexkom. Tym razem spotkanie poprowadził pan Asker Sakenmaz z Holandii. Na Sali zgromadziło się ponad 200 osób i dla wielu pozostały tylko miejsca stojące, gdyż organizatorzy nie mogli dostawić więcej krzesełek ze względu na przepisy przeciwpożarowe. Kolejne spotkanie w marcu, które zostanie zorganizowane na ponad 1000 gości odbędzie się już na innym obiekcie.

Pan Sakenmaz przedstawił wspaniałą wizję rozwoju tego biznesu w ponad 3 godzinnym wystąpieniu oraz na dodatkowym treningu, który był zorganizowany tylko dla SME. Biznes rusza na podbój Europy oraz Świata w kolejnym etapie. W sumie w ciągu 5 lat Flexkom ma w planie wejść na rynki 50 państw. Obecnie mamy 5 (Holandia, Belgia, Turcja, Szwajcaria, Francja) oraz otwierane kolejne 5 jak np. Wielka Brytania i do końca tego roku kolejnych 5 (Niemcy – czerwiec , Polska, Węgry itp). Źeby otworzyć nowy kraj potrzebni są liderzy (Leadership). Bez nich nic się nie da zrobić.

Nie zamierzam tu omawiać planu kompensacyjnego, bo trudno streścić 3 godzinną prezentacje w krótkim artykule pozostawiając niedopowiedzenia i wiele znaków zapytania. Większość informacji jest dostępna na stronie http://flexkomreview.org/ (zwłaszcza video nr 3), więc jak ktoś jest zainteresowany tematem to sobie zada trud, żeby obejrzeć.

W Wielkiej Brytanii przedłużono cenę pakietu promocyjnego za 930 funtów (zamiast 1300) do końca stycznia 2013, więc jeśli macie znajomych w tym kraju proszę dajcie im znać. Niech się zarejestrują a za kilka miesięcy jak firma wejdzie na polski rynek zapiszecie się u tej osoby.

Biznes ten stwarza niesamowite możliwości dla każdego. W Turcji kilka klubów pilki nożnej już wprowadziło terminale Flexkom u siebie.
Weźmy za przykład taki klub sportowy (nie pamietam nazwy – dajmy na to Galatasaray), który wydaje swoim fanom 400 000 kart Flexkom. Najpierw Ty będąc w Flexkom zapisujesz właściciela Galatasaray albo Legii czy Cracovii (wszystko jedno – może być nawet aquapark albo hotel) a on zamawia dla swojego klubu karty flexkom, które rozdaje swoim kibicom oraz fanom. Następnie oni robią zakupy i nie tylko kupując bilet na mecz ale we wszystkich punktach oznaczonych logo Flexkom, czyli np. w piekarnii, salonie kosmetycznym, sklepie spożywczym, sklepie z elektroniką, online (na platformie Flexkom). W każdym z tych punktów otrzymuje dyskont, który wplywa na jego kartę Flexkom. A właściciel klubu również na tym zarabia i cały klub oraz Ty bo oczywiście zapisałeś prezesa. Jeden biznes może zapisywać inny. Np. piekarnia może zapisać kwiaciarnie i zarabiać na tranzakcjach klientów tej kwiaciarni. Dalej terminale te są dosyć zaawansowane technologicznie – przykładowo NFC (Near Field Communications), czyli platności zbliżeniowe np. smartfonem; jeśli zapomnimy karty, telefonu lub portfela z gotówką to też nie będzie problemu bo terminal zeskanuje nam palec i w taki sposób dokonamy płatności.

Weźmy na to, że Pani Agnieszka robi zakupy w osiedlowym sklepiku, który zakupil terminal flexkom. W czasie płatności otrzymuje odrazu cashback na swoją kartę Flexkom oraz na ekranie terminal pojawia się kolejna promocja informująca ją np. że jak zrobi jeszcze zakupy w pobliskiej piekarni to otrzyma np. 10 proc zniżki. Pani Agnieszka udaje się do piekarni aby skorzystać z prmocji. Dzieki temu, że używa smartfona z lokalizacją GSM Flexkom doskonale wie gdzie w danej chwili jest pani Agnieszka. Płacąc za pieczywo pani Agnieszka otrzymuje na ekranie terminala kolejną wiadomość – (np. please download this voucher now) – że jeśli w ciągu 12 godzin uda się na stację Orlen albo Shell to otrzyma gaz (lub paliwo) z 10 procentowym upustem. Co robi Pani Agnieszka? Wsiada w samochód na gaz i czymprędzej udaje się na Orlen aby odebrać swój dyskont.

A ktona tym zarabia? Ty. Także klub pilkarski, który wydał Pani Agnieszce kartę Flexkom.

Weźmy na to hotel. Przyjeżdżamy na spotkanie zalożycielskie Flexkom w Warszawie w czerwcu 2013 I zatrzymujemy się dajmy na to w hotelu Mariott, który przymijmy jest w Flexkom. Pani na recepcji wydaje nam kartę plastikową do pokoju, którą otwieramy drzwi. Po 3 dniach idziemy uregulować rachunek i chcemy oddać tę kartę ale na recepcji informują nas, że możemy ją sobie zatrzymać i używać jej we wszystkich punktach usługowych oznaczonych logo Flexkom oraz online (oczywiście hotel będzie na tym zarabiał – pomimo, że tylko raz spędziliśmy tam weekend to wydając nam kartę do końca życia będzie z nas otrzymywał prowizję).

Biznes ten kreuje milionerów. W Turcji po pierwszym roku rozdano już 6 willi z basemen nowowykreowanym dyrektorom. W planie marketingowym są samochody Mercedes (choć szef zastrzegł, że bedą różne marki w poszczególnych krajach), które nie są leasingowane jak w niektórych firmach typu FM bo to zabija biznes. Otrzymujesz auto i nie martwisz się, że za 2-3 miesiące ci je zabiorą. Mozna oczywiście w zamian otrzymać ekwiwalent pieniężny.

Tymon33

Tymon33

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 22 postów
Ciekawie.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Brzmi zachęcająco.
Proszę, o ile to możliwe, o informację jaką kasę należy szykować na wejście w tę franszyzę?
Wiadomo już coś na ten temat?
Ekwiwalent 930 funtów w przeliczeniu na złotówki?

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
Cena franczyzy poza promocją w Europie Zachodniej to 1490 euro lub 1300 funtów szterlingów. W Promocji bywa o 400 euro/funtów taniej i myślę , że na Polskę moze być jeszcze jakaś większa obnizka ale to raczej zgaduje niż wiem.

Napewno ta franczyza jest tańsza niż ta z McDonalda, gdzie warunkiem franczyzobiorcy jest pokazanie że ma się milion dolarów :)

Kornel87

Kornel87

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 455 postów
Co do MCD to nie mln $ a zł to jest różnica, przeszło 3-krotna.

Z tego co udało mi się dowiedzieć o tej firmie to jest typowy MLM, "pachnie" trochę jak Lyoness. To co wg. mnie nie ma żadnych szans przetrwać w Polsce, jest wysoki próg wejścia na starcie. W dodatku, każda osoba pod nami musi identyczną kwotę włożyć, abyśmy zarabiali. Jak ktoś ma zbudowaną sieć kontaktów ludzi, którzy zarabiają powyżej średniej krajowej netto to warto rozważyć wejście.

Użytkownik Kornel87 edytował ten post 16 styczeń 2013 - 19:00

Polecam i Inwestuję

Research konkretnych form inwestycji - Obecnie programów brak

Rozwijanie swojego biznesu Online

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
Ja słyszałem o 1 mln dolarów za McD ale to moze byc np. w USA a w PL moze być 1 mln zl. Zresztą co to za znaczenie ile. Ani jednej ani drugiej kwoty nie mam :(

Od Lyonessa się bardzo różni. Jedyna podobna cecha to karta cashback i to jeszcze w duzym uproszczeniu. W Lyoness malo ktory punkt honoruje karty Lyonessa, więc trzeba zamawiac wauczery, bony itp.

Nie chce tu porownywać tych 2 programów, gdyż są zupelnie inne.

W krótkiej rozmowie z panem Askerem Sakenmazem dowiedzialem się, że mają już liderów w Polsce i dyrektora ale nie pytałem o szczegoły. Być może w najbliższym czasie się dowiemy.

Postaram się w marcu wziąć udział w meetingu na ponad 1000 gości w UK i zdam relację.

W Turcji firma odniosła ogromny sukces a zarobki w tym kraju nie należą chyba do najwyższych w Europie (Azji)?

Kornel87

Kornel87

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 455 postów
Lecz jest ponad 2-razy tyle ludności, co przekłada się na to, że wzrasta współczynnik ludzi "bogatszych" jeśli tak to można nazwać.

Polecam i Inwestuję

Research konkretnych form inwestycji - Obecnie programów brak

Rozwijanie swojego biznesu Online

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Jeśli dobrze zrozumiałem, to oferta będzie atrakcyjna dla podmiotów gospodarczych, np. sklepów, restauracji, zakładów usługowych, wszelkiego rodzaju klubów i organizacji, a w związku z tym kwota wstępu nie wydaje się wygórowana. Jedyny warunek, to zaangażowanie w promowanie projektu i odpowiednie przygotowanie sprzedażowe.
Trzeba być przygotowanym, szczególnie na początku funkcjonowania projektu, że będą problemy z przekonaniem do uczestnictwa w programie.
Dość łatwo policzyć, ile musi odbyć się transakcji, żeby na początku zwrócił się koszt wstępu do programu zanim zacznie się na tym zarabiać.
  • euro2012 lubi to

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
racja.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Minął miesiąc, a tu ciasza :(
@euro2012: jakieś "niusy" w temacie. Kasa naszykowana na starter, ale chyba trzeba będzie popędzić gotówkę do roboty gdzie indziej :)

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
W ostatni weekend mieliśmy 2 dniowy trening w UK dla 300 franczyzobiorców. Poki co jest cisza co do Polski więc tu nic nie piszę bo nie ma to za bardzo sensu skoro i tak nie zapiszemy się z terytorium Polski.
w kwietniu Flexkom otwiera się w Holandii, Belgii, Francji, Anglii oraz Irlandii.

Testowane terminale platnicze przeszły testy na 100 proc, więc działają bez zarzutu.

FlexkomMoneys pojawiają się na karcie ,,LIVE'' i w tym samym czasie otrzymujemy powiadomienie smsem o gotówce na karcie.

Kilka innych ciekawostek wklejam w orginale

• The agent for the FlexCard is 100% eligible for commission
    The commissions will be 100% distributed according to the compensation plan
    • The FlexTerminal agent gets paid on all FlexCard customers, 20% of the distribution (by Sales Compensation Plan) + Marketing Commission.
    • All merchants and partners can publish on the website the start of their Acceptance Terminals and view the % of compensation (FlexMoneys). For this, the merchant site will be released in German and English.

• i nie wiem czy jest sens pisać tu o takich szczegolach skoro to w PL jeszcze nie dziala....
  • Dołączona grafika
  • Dołączona grafika

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Jeśli to nie bedzie dla Ciebie problemem, to bardzo proszę o mozliwie jak najwięcej informacji na bieżąco ze wszsytkiego, co się dzieje w temacie.
To, że w Polsce na razie nie można aktywnie działąć, to nie znaczy, ze gdy przyjdzie pora, nie warto mieć zainteresowane i dobrze poinformowanej grupy.
Mało tego, jeśli będziesz na bieżąco i rzetelnie przekazywał maksimum informacji, wszystkim ,którzy będą chceli ruszyć z teamatem będzie o wiele łątwiej, bo już dokładnie bedą wiedzieć "o co kaman", a nie będą się pól roku zastanawiać, pt. a czy warto, a co to za firma, a czy to na pewno działa, a co to za ludzie i takie tam "pierdy".
Jak przyjdzie pora, to kasa na starery naszykowana i jedziemy z koksem, ale oczywiście jesli będziemy wiedzieli o co chodzi.
Zatem Szanowny Kolego do roboty, Ty pisz na maksa wszystko co wiesz, a ja czytam na bieżąco.
Z czasem pewnie się wątek rozwinie, nie będzie to czas stracony.
Skoro w UK to hula, to opisz w miarę możliwości od A do Z jak to działa, jakie masz wyniki, ile i jak dokładnie w praktyce zarabiasz na tym pieniądze.
Jestem szczerze ciekaw. Czekam

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK
Tak masz rację.

W ten czwartek wybieram się na kolejną już prezentację programu do pobliskiego hotelu Holiday Inn w Bristol, UK więc mogę zdać relację.

Być może będą jakieś nowe szczegóły co do planów firmy.

Skoro biznes startuje w Europie Zachodniej i jak tu uda mu się ,,przebić'' (co zresztą nie jest takie proste jesli chodzi o tego typu biznesy - np. w UK ciężko jest firmom typu MLM które nie cieszą się tu popularnością) to sukces powinien być gwarantowany.

Gdy rozmawialem z panem Sarkenmazem to mówił, że mają plany na Polskę ale widocznie najpierw skupiają się na tych ,,bogatszych'' krjach, gdyż wydanie 1500 euro na starter np. przez 3 000 franczyzobiorców w Polsce w krótkim czasie może nie być takie łatwe...(tzn mozna np. nie znaleźć tyle osób w miesiąc czy dwa)...ale to tylko moje prywatne przemyslenia.

Pozyjemy - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Obiecuję w miarę możliwości opisywać temat.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Dziękuję Ci bardzo za głos w temacie.
1/ czekam na wieści ze spotkania. Im więcej przekażesz szczeółów.
2/ 1500 Euro to może dużo, ale też i nie dużo. Niedawno wyłozyłem większą kasę do jednego z programów i nie mam pewności,czy ja odzyskam, nie mówiąc o zarobku. Daltego właśnie proszę Cię o max. informacji na temat.
Jeśli miałbym wydać ataką kasę, ale np. po roku w sposób pasywny zarabiać pieniądze, to co to jest?
Istotą jest dla mnie, czy w ogóle warto wydać te pieniadze, a jeśli nie będziesz na bieżąco słać wieści, to niby skąd ja, czy iini użytkownicy wątku będą wiedzieć, czy to ma sens?
Tymczasem życzę Ci powodzenia i determinacji w dążeniu do celu.
Ślij na bieżąco info o swoich poczynaniach z programem w UK, a pomożemy Ci w porę utworzyć przyczółek w Ojczyźnie.
;)
No i postaraj się o wyniki finansowe, żebyś pomahał nam jakimś czekiem, czy przelewem. No jakoś nas przecież musisz zachęcić, że warto. :)
Szczerze Ci kibicuję. Czekamy zatem na info.
Piszę: "czekamy", bo mam nadzieję, że ktoś się tu jeszcze pojawi. ;)

euro2012

euro2012

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaUK

20130321270.jpg

Zgodnie z obietnicą daje znać co I jak.

Spotkanie przynajmniej dla mnie zakończyło się malym sukcesem, gdyż zagadałem siedzącego obok ,,window cleanera'', ktory już dość ma swojej pracy I chętnie zarejestrował się u mnie. Na szczęście mój znajomy miał laptopa ze sobą , więc wystarczyło na recepcji poprosić o hasło do internetu i można było zapisywać...

A co do jakichś nowinek to obiecali wkrótce nową stronę internetową w wielu językach, bo sami zdają sobie sprawę z tego, że obecna nie spełnia wymagań i jest głównie po niemiecku. Trzeba np. używać przeglądarki Chrome z translatorem!

Ważniejszą jednak jest informacja o tym, że Flexkom nawiązał współpracę z drugim co do wielkości bankiem w Niemczech, tj. Commerzbank Aktiengesellschaft , który jak zapewniają ma wieloletnie doświadczenia w transakcjach międzynarodowych. Bank ma siedzibę we Frankfurcie i z tego zo zapamietałem to obsluguje 11 milionów podmiotów prywatnych oraz 1 million biznesów. Jest czlonkiem Cash Group a CEO jest Martin Blessing.

Wogóle sporo czasu poświęcono przedstawieniu sywetek osób wchodzących w skład zarządu Flexkom i dało się odrazu zauważyć, że raczej nie ma tam przypadkowych osób, a raczej sami milonerzy z panem Askerem Sakermazem na czele, który został milonerem w wieku 23 lat. Dalej mamy CEO Europe Pan Michael Scheibe, czy np. PR Agent pan Berndt Seitz, który swego czasu pojawił się na okładce prestiżowego w branży MLM w krajach niemieckojęzycznych miesięcznika NETWORK-KARRIERE ( http://www.network-karriere.com/ ). Reszty nie zapamietałem...

Program wydaje mi się interesującym projektem a czas pokaże co z tego wyjdzie. Trudno narazie go oceniać na podstawie jedynie sukcesu w Turcji. Najbliższe miesiące dadzą odpowiedź, czy idea przyjmie się w Europie Zachodniej.

Mi w tym programie podoba się to, że chcą wspierać małe sklepy, punkty usługowe i drobnych przedsiębiorców w walce z ogromnymi molochami, wielkimi sieciami supemaretów. Jak to nam pokazano na video. Wyobraźmy sobie ocean i setki małych rybek(małe lokalne sklepiki)  oraz jedną wielką (hipermarket), która to zjada te małe rybki.A dzięki systemowi Flexkom te małe rybki łączą się tworząc coś na wzór wielkiej ryby, która po jakimś czasie będzie w stanie nawet połknąć tę dużą rybę (hypermarket), która to wcześniej zagrażała tym małym rybkom.

20130321272.jpg
Wkrótce kolejne informacje

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: FLEXKOM - flexkom.com

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 24 październik 2014 - 17:27

Gorący temat...
Zachęcam do przyjrzenia się tematowi na nowo.
Program powoli rozkręca się na terenie naszego kraju.
Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszam na PW i do dyskusji w ramach wątku. ;)

Żródło: FLEXKOM - flexkom.com

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.