Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

FLEXKOM - flexkom.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

Daniutek

Daniutek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZST

Ale w jakiej TV ? , bo chyba w TV TRWAM . Lub w lokalnej TV kablowej.

• turboonostrilvision lubi to

atom

atom

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaWarszawa

W TVN.

Daniutek

Daniutek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZST

Nie ma takiej opcji żeby było w TVN!.

atom

atom

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaWarszawa

[---]

Co mi sugerujesz?
Wiem gdzie widziałem.

Użytkownik Polon edytował ten post 18 styczeń 2017 - 14:29

atom otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

Daniutek

Daniutek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZST

Sugeruje weeeeemaniakalny stan. Nikt tego w TVN nie widział, TVN nie pozwoliłby  sobie  na propagowanie oszustów. To mogłoby oznaczać dla nich telewizyjną śmierć oraz spadek zaufania wśród społeczeństwa. Poza tym nie sadzę aby panowie weeeeekombinatorzy płacili miliony TVN - owi za reklamy, oni tak nie działają.

• turboonostrilvision lubi to

atom

atom

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Jak zapoznasz się z poprzednimi moimi postami to się dowiesz, że pisałem negatywnie o wee i stąd moje zdziwienie kiedy zobaczyłem reklamę w TV.

"Nikt tego w TVN nie widział" Masz jakieś dowody czy tylko Ty tego nie widziałeś? Z jakiej racji piszesz za innych?

OnlyGold

OnlyGold

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaMatka Ziemia

Tak reklama w tv jest i będzie z czasem jej więcej. Pisałem o tym - umowa z SERVICE PLAN (ale nawet nikt nie sprawdził kto to, lepiej pisać ,że oszustwo) i czekać aby tylko się nie powiodło i zaspokoić swój niskowibracyjny stan szaraka...

Rozumiem,że ciężko zrozumieć to wszystko i najlepszą obroną na brak informacji jest ATAK...

a tymczasem PUNKTÓW akceptacji przybywa... Jest świetny program dla małych i średnich firm.

dlaczego? Własny brand na kartach prepaid, aplikacji (można nimi płacić i zbierać cashback) i dużo innych atutów.

Wee jest walutą przeliczaną w stosunku 1:1 do waluty danego kraju.

Wee debiutuje na giełdzie Paryskiej... i jest w rękach potężnej grupy IT: Ingenious technologies

co też można łatwo sprawdzić :)

Podsumowując śmiać mi się chce jak przeczytałem te posty :D

No ale rozumiem ,że macie mentalność HYIP i innych ponzi i to jest za ciężki temat dla Was :)

22 kwietnia kolejna gala boksu w Erfurcie - główny sponsor WEE.com i transmisja w POLSAT SPORT

jak zwykle mega skrót, bo nie wszystko dla wszystkich, tymbardziej na tym forum.

Jak Ci oszuści to robią,że się im udaje? :)

Sygnatura Niezgodna z Regulaminem!

atom

atom

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaWarszawa

OnlyGold - ja widzę potencjał w tym systemie, jednak nieodpowiednie osoby wzięły się za ten biznes jak np. Pan Waldemar, który nie potrafił odpowiedzi mi na pytania odnośnie szczegółów informacyjnych dla firm - jak miałem szukać firm skoro i Waldek, i Mój sponsor, jak również i bezpośrednio support nie udzielił ŻADNYCH konkretnych odpowiedzi??

Dodatkowo - kilka miesięcy temu dokonałem zakupu poprzez stronę yubyyu i do dnia dzisiejszego punkty nie zostały mi przydzielone o czym już tu pisałem.

Więc z mojego punktu widzenie NIESTETY jest to wielka ściema.

Niemniej jednak liczę na to, że zarząd się zmieni bo pomysł systemu jest świetny - trzeba tylko go doprecyzować a nie jak jest obecnie szukać naiwnych którzy dokonają zakupu pakietu - i radź sobie sam.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11485 postów
Poradniki

Tak reklama w tv jest i będzie z czasem jej więcej. Pisałem o tym - umowa z SERVICE PLAN (ale nawet nikt nie sprawdził kto to, lepiej pisać ,że oszustwo) i czekać aby tylko się nie powiodło i zaspokoić swój niskowibracyjny stan szaraka...

Waćpan najzwyczajniej w świecie kłamie...
Nikt tu nie pisał, że SERVICE PLAN to oszustwo...

Inna sprawa jeśli chodzi o sam projekt. Typowy wałek polegający na sprzedaży ułomnego pseudoproduktu oparty o piramidalny model premiujący naganianie nabywców tegoż produktu.
Może to w sensie prawnym oszustwo nawet nie jest jednak to żaden biznes jeno zwykła piramida...

To po pierwsze...

A po drugie od kiedy to reklama w TV dowodzi, że coś jest bądź nie jest oszustwem?

Rozumiem,że ciężko zrozumieć to wszystko i najlepszą obroną na brak informacji jest ATAK...

Więc atakuj Waćpan...
Byle merytorycznie a nie papką marketingową...

a tymczasem PUNKTÓW akceptacji przybywa... Jest świetny program dla małych i średnich firm.
dlaczego? Własny brand na kartach prepaid, aplikacji (można nimi płacić i zbierać cashback) i dużo innych atutów.
Wee jest walutą przeliczaną w stosunku 1:1 do waluty danego kraju.

Wee debiutuje na giełdzie Paryskiej... i jest w rękach potężnej grupy IT: Ingenious technologies

A ja bym uprzejmie poprosił o jakiekolwiek dowody na poparcie tych twierdzeń. Bo jedyny związek Tego WeeCośTam z tą grupą jaki udało mi się ustalić to to, że WeeCośTam korzysta z ich technologii.

Więc mówię sprawdzam...
Łatwo...

Podsumowując śmiać mi się chce jak przeczytałem te posty :D

To dobrze, że nasze forum poprawiło Ci humor :) 
Cieszy mnie to...

No ale rozumiem ,że macie mentalność HYIP i innych ponzi i to jest za ciężki temat dla Was :)

A tam, zaraz...
Prosty jak każda piramida...
Nic szczególnego...
Do tego z niezbyt dobrą reputacją... Ale o tę w śiwcie piramid zawsze trudno, więc to normalka a nie jakiś szczególny minus.

Jak Ci oszuści to robią,że się im udaje? :)

Co się udaje?
A... Oszukiwanie?
Prosto... Wciskają kity i wynagradzają za ciskanie kitów.

jak w piramidzie...
Każdej...
  • Daniutek lubi to

Praxis Boitech Control Finance FexFund  

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Daniutek

Daniutek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZST
pepperoniss ma 100% racji, tyle w temacie.

OnlyGold

OnlyGold

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Peppe :) no tak masz rację wszędzie te piramidy, ponzi i naciąganie,nawet dolar ma też piramidę :)

Zauważ,że masz w świecie, którym żyjesz masz ogromny potencjał możesz być kreatywny i coś tworzyć,

możesz też budować piramidy... taki matrix

Sztukę jest zbudować trwała piramidę, która będzie działać np.kilka pokoleń.

Dlaczego co chwilę zmieniasz sygnaturki...? Budujesz swój SELF BRANDING jako znawca PIRAMID, schematów PONZIEGO.

Nie muszę Ci ani nikomu z tego forum nic udowadniać, bo wszystko jest oczywiste i jawne.

Ty o tym wiesz ale Twojego ego jest mocniejsze i zawsze będzie miało rację jako znawca piramid, który co chwilę promuje nową.

Pełen szacun za wiedzę w Twojej dziedzinie Forumowicza :) lubię Twoje posty, chociaż nie zawsze mają prawdę

(bo nie Ty jesteś właścicielem danej piramidy), dużo w nich racji... i może pozostańmy na tym, bo ta dyskusja już nic konstruktywnego tu nie wniesie.

w czasie gdy WEE będzie się rozwijać... Ty zmienisz i opiszesz tysiące piramid... (najlepsze będziesz polecał, reszta jest beee.. bo nie wszystko zdążysz dobrze rozpoznać i polecać)

w końcu taką rolę w tym życiu sobie przyjąłeś prawda? :) pozdrawiam szanownego Księcia z HYIPforum :)

:offtopic: 

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 12 kwiecień 2017 - 14:08

OnlyGold otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11485 postów
Poradniki

@Up 

Serdecznie dziękuję za przedstawienie rzetelnych i solidnych dowodów na potwierdzenie stawianych przez Ciebie tez.

Czekam jeszcze tylko na tezę, że WeeCoś tam wypuści swoją kryptowalutę a wspierać ją będą Gates i Brandson.

A tak całkiem serio.

Jakoś nie dziwi mnie kompletny brak uargumentowanej odpowiedzi na jakiekolwiek konkretne pytanie pytanie stawiane w tym wątku.

Twój przekaz ogranicza się do klepania marketingowych blubrów.

Tak przy okazji, jak ma się ten WeeNibyBank?

• atom i Daniutek lubią to

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Daniutek

Daniutek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZST

Dokładnie! Kolega OnlyGold bełkocze tak jak pan z Radomia u którego byłem na spotkaniu. Zero konkretnych odpowiedzi na konkretne zadawane mu przez publiczność pytania. Trochę ten pan miał pecha, ponieważ spotkanie zoorganizował pewien profesor w Szczecinie na uniwersytecie, i słuchaczami byli w zdecydowanej większości wykładowcy na tej uczelni, którzy wykładają na co dzień przedmioty z ekonomi. Szkoda że nie nagrałem filmu z tej "imprezy" , huczelibyście wszyscy ze śmiechu. Profesor, który zorganizował spotkanie, w pewnej chwili bronił pana, który prezentował produkt weecoś tam, przed atakiem śmiechu ze strony słuchaczy i gradobicia pytań. Wykładowcy zarzucali mu niedorzeczność, nieznajomość podstaw biznesu i ekonomi, prostego rachunku. Rozsypali w pył jego wee , flekscom. Miłe na początku spotkanie zakończyło się żenadą, czerwienią na twarzy pana reprezentanta, i frustracją profesora, który zorganizował spotkanie.

chrisso

chrisso

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaZgierz

1) Tak reklama w tv jest i będzie z czasem jej więcej. Pisałem o tym - umowa z SERVICE PLAN (ale nawet nikt nie sprawdził kto to, lepiej pisać ,że oszustwo) i czekać aby tylko się nie powiodło i zaspokoić swój niskowibracyjny stan szaraka...

2) a tymczasem PUNKTÓW akceptacji przybywa... 

3) Wee debiutuje na giełdzie Paryskiej... i jest w rękach potężnej grupy IT: Ingenious technologies

4) No ale rozumiem ,że macie mentalność HYIP i innych ponzi i to jest za ciężki temat dla Was :)

5) 22 kwietnia kolejna gala boksu w Erfurcie - główny sponsor WEE.com i transmisja w POLSAT SPORT

6) Jak Ci oszuści to robią,że się im udaje? :)

No, to od początku:

1) AmberGold też się reklamował i to dość skutecznie...

2) No, to akurat zła informacja dla właścicieli punktów, ale oni odkryją, tak jak większość ludzi, zwłaszcza w Turcji czy w Niemczech nawet choćby, o innych krajach nie wspominając, że to im NIC nie daje i kupili bezużyteczny złom (jak poprzedni model terminali), a nawet jeśli to zadziała, to sam system jest przekrętem, o czym już to było sporo i nie ma potrzeby udowadniać tego na nowo, chyba że jest jakiś nowy "system", to go możesz opisać :)

3) Podeślij link koniecznie, bo mama wrażenie, że to spółka technologiczna debiutuje, a nie Wee, zresztą czemu na paryskiej a nie w Niemczech, przecież firma jest w zasadzie niemiecka, a siedzibę ma w Szwajcarii, o ile się nic nie zmieniło. Przy okazji pytanie, co z tymi akcjami firmy, bo jakoś nikt ze znajomych, którzy się dali wkręcić, nie chwalił się, że ma te akcje, a o certyfikatach w kilku krajach już tu pisałem, bo to też była głośna sprawa. Zresztą trwa już wiele lat i nikt na oczy akcji nie widział...

4)  Typowe odwołanie się do argumentu typu "no, a u was biją Murzynów", kiedy brakuje faktycznych, rzeczowych argumentów w dyskusji. Najlepszym dowodem jest stan konta. Możesz pokazać, oczywiście bez danych osobowych, ile dotąd zarobiłeś (to już trzeci rok zaraz będzie chyba), ale tak bez ściemy, czystej prowizji, oczywiście nie licząc prowizji ze sprzedaży kolejnym "jeleniom" pakietów z obietnicą, że kiedyś, coś tam będzie? Tak po prostu, bez obrażania ludzi na Forum, że mają taką, czy inną mentalność. 

Przypomnę, że już raz dane wyników sprzedaży głównych managerów Flexcomm-u już raz wypłynął do sieci i te kilkanaście dolarów nie było wynikiem zachwycającym. Ale może ci niżej w drabince zarabiają lepiej, w końcu to cudowny system...

5) Przypomnę, że WeeCośTam już się przyklejało do różnych imprez, a wśród "wydudkanych" było kilka znanych osób, o czym też w w tym wątku już pisałem. Oczywiście, jest możliwe, że szukają większych pieniędzy i nowych twarzy w boksie, bo tam często "główki mocno już poobijane" i krytycyzm nieco mniejszy ;)  A tak na serio, to może rzeczywiście za kilka dni już się okaże jakiego rodzaju sponsorem jest na tej gali Wee, więc poczekajmy do transmisji. 

6) A, to dobre pytanie. Właśnie ostatnio padało wielokrotnie w mediach w zupełnie innej sprawie, no bo skala Wee w porównaniu choćby z AmberGold chyba jednak jest znacznie większa, ale trzeba jeszcze poczekać być może kolejnych kilka lat, żeby się "zupa wylała" całkowicie, kiedy już kolejna tzw "ucieczka do przodu" będzie niemożliwa, bo zabraknie frajerów.

Zapraszam na nails blog

OnlyGold

OnlyGold

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Peppe nie trzeba odpowiadać na pytania, bo sam sobie na nie odpowiada co widać powyżej :)

Natomiast Chrisso :

1. Porównujesz AMBERgold z światowym systemem cashback,mobile payment, który jest w 100% legalny. 

- WEE przeszło audyt przed debiutem na giełdzie Paryskiej (czy amber gold był na giełdzie)

To taki główny argument a pomniejszy np. Jawny klucz finansowy w WEE jasny podział % z cashback etc.

Nie wiem jak było w amber gold ale przypuszczam ,ze jakiś stały % z doopy jak to w hyip'ach.

2.Ci co kupili wcześniej Flexkom, Flexcom które były typowym MLM mogą dalej działać w WEE 

Jeśli,ktoś nabył pakiet AKCJI to wie co znim zrobić, chyba,że isę obraził.... bo nie zorzumiał kiedy dostanie te akcje.

Co było jasno sprecyzowane i Ci co działają w WEE doskanale znają te warunki. 

MLM już jest skończony i teraz działamy na zasadzie Franczyzy lub zatrudniamy przedstawicieli handlowych etc.

Jeśli ktoś twierdzi ,że został wydymany pewnie tak jest... zawsze łatwiej jest się obrazić bo się nie rozumie tematu, udać ,ze coś jest bee bo zadanie okazało się za trudne to tak jak w szkole... nie każdy ma świadectwo z paskiem :)

3. To jest dosyć skomplikowany temat, wspomiałem ,że jeśli ktoś jest na bieżąco z WEE. Rozumie poczynania firmy, etap jest rozwoju. debiut giełdowy.

Nie bede wprowadzal nikogo spoza.. w te zagadnienia aby zaspokoic jego ciekawosc na tym anonimowym forum. Jak komus zalezy dokladnie poznac te zagadnienia to zglosi sie no do kompetnej osoby, ktora jest w Flexcom, WEE od początku i krok po kroku mu wszystko przedstawi.

Firmy wspolpracujace ,ktre przedstawilem zapewniają sukces wszystkim współpracującym i bardzo trudno z nimi nawiązać współprace co też można łatwo sprawdzić...

4. tak wszystko mozemy pokazac, omówić nie mamy nic do ukrycia. Czytaj punkt 3

5. 22 kwiecień główny sponsor gali w Erfurt, transimsja w POLSAT SPORT zapraszamy

a to że uważasz ,że bokserzy mają poobijane główki spoko, taki sport jak byś nie zauważył :)

6. możesz porównywać i pisać co chcesz, odp. udzielilem czyt. punkt 1

Jeśli porónujesz wee z amber gold to po prostu nie rozumiesz tematu i nadal do Ciebie nie dotarło ,ze to już nie jest MLM z wizją... bo rozumiem ,że stąd te porównania.

7. OD siebie : GOOGLE PLAY - weeapp każdy może ściągnąć apke i sprawdzić jak przybywa punktów. Narazie główny nacisk jest na 12 miast wg strategii ,która jest realizowana.

pozdrawiam to mój ostatni post bo nie ma sensu tutaj wszystkiego tłumaczyć do 22 kwietnia można jeszcze nabyć akcje WEE i koniec.

z WEE są olbrzymie jeszcze inne możliwości ale tylko dla osób przedsiębiorczych nie anonimów, filozofów hejtujących z forum :)

Kto skorzysta i widzi w tym sens ten działa, reszta modli się i czeka na wylaną zupę... też tak można. 

Każdy jest kowalem swojego losu.. pozdrawiam

Użytkownik OnlyGold edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 10:31

atom

atom

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Jak komus zalezy dokladnie poznac te zagadnienia to zglosi sie no do kompetnej osoby, ktora jest w Flexcom

Wiesz, ja chciałbym działać - jednak kompetentnych osób nie ma.
Sam Waldek jest niekompetentny więc o czym Ty piszesz?

Daniutek

Daniutek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZST

O kompetentnych osobach w flekskom pisałem już wyżej, więc onlygold albo masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, albo powtarzasz swoje twierdzenia w internecie jak mantrę, bo za to ci płacą, i nie interesują cię fakty. Przeczytaj mój ostatatni post nawet kilka razy, może w końcu zatrybisz.

chrisso

chrisso

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaZgierz

Natomiast Chrisso :

1. Porównujesz AMBERgold z światowym systemem cashback,mobile payment, który jest w 100% legalny. 

- WEE przeszło audyt przed debiutem na giełdzie Paryskiej (czy amber gold był na giełdzie)

Światowy? A kto działa obecnie w USA? Bo po pierwszych niespełna dwóch latach smród się ciągnął dość mocny, co było tu już opisane. W poprzedniej postaci było dość oczywiste, że założenia "systemu" są sprzeczne z amerykańskim prawem i firma będzie ścigana, więc się stamtąd zwinęła. Czy podjęła kolejną próbę jako WeeCośTam? A co w Niemczech i w Turcji? Też wszyscy już odpuścili? Nabici w butelkę ludzie w liczbie co najmniej 3 tyś, a wg niektórych nawet 10-krotnie większej, są już spokojni i nie zgłaszają roszczeń?

3. To jest dosyć skomplikowany temat, wspomiałem ,że jeśli ktoś jest na bieżąco z WEE. Rozumie poczynania firmy, etap jest rozwoju. debiut giełdowy.

Nie bede wprowadzal nikogo spoza.. w te zagadnienia aby zaspokoic jego ciekawosc na tym anonimowym forum. Jak komus zalezy dokladnie poznac te zagadnienia to zglosi sie no do kompetnej osoby, ktora jest w Flexcom, WEE od początku i krok po kroku mu wszystko przedstawi.

Firmy wspolpracujace ,ktre przedstawilem zapewniają sukces wszystkim współpracującym i bardzo trudno z nimi nawiązać współprace co też można łatwo sprawdzić...

Przepraszam, ale jaki "skomplikowany temat"? Albo ktoś jest na giełdzie i są informacje, prospekt giełdowy itd, albo go nie ma. Debiut na giełdzie jest publiczny i ze swej natury zaspokaja ciekawość wszystkich i tych, którzy siedzą "na parkiecie" i tych anonimowych również...  Wee, to na razie, krok po kroku przekłada obietnice rok po roku (wcale nie czuję kiedy rymuję ;)  Czym ten "sukces" mierzysz? Zadałem poprzednio konkretne pytanie. Manewr z akcjami i świadectwami udziałowymi już był ćwiczony 3 lata temu. Też o tym pisałem, nawet było uroczyste wręczenie ze zdjęciami (na Bałkanach). A bank węgierski, pełen złota... itd. Kto chce, niech wierzy.

No, to śmiało! WYNIKI FINANSOWE - gdzie są publikowane? Gdzie są dowody działalności charytatywnej, o której się pisze od 5 lat? Jakiś jeden choćby list od wdzięcznego dziecka?

Jeśli porónujesz wee z amber gold to po prostu nie rozumiesz tematu i nadal do Ciebie nie dotarło ,ze to już nie jest MLM z wizją... bo rozumiem ,że stąd te porównania.

To, że nie jest obecnie MLM-em, to jest "kolejna ucieczka do przodu", o czym już pisałem. Jako MLM po aferach w co najmniej 5 krajach Flexcomm już nigdzie nie mógłby działać normalnie. Zatem należało znaleźć inną formułę, ale to z pewnością nie koniec. Bo spółka ulegnie kolejnym przekształceniom, spodziewam się, że być może we wcale nieodległym czasie, bo grunt się będzie palił pod stopami coraz intensywniej. Znamy działalność Pana Manharta w Polsce w kilku podobnych projektach, a Pan Prezes i współpracownicy Wee "światowego" (tak bardzo światowego, że w niewielkiej Polsce sprzedał najwięcej terminali), też mają "za uszami" po kilka podobnych projektów. Kto chce, niech wierzy w uczciwość.... Wybaczać ludziom należy zawsze, ale niekoniecznie ryzykować kolejne pieniądze.

7. OD siebie : GOOGLE PLAY - weeapp każdy może ściągnąć apke i sprawdzić jak przybywa punktów. Narazie główny nacisk jest na 12 miast wg strategii ,która jest realizowana.

Jak "przybywało punktów", nie tylko w Polsce, ale na świecie, to już widzieliśmy kilka razy. Pojawiały się setki na mapie w internecie, bez wiedzy ich właścicieli. Teraz być może jakiś procent jest za ich wiedzą i zgodą, co nie zmienia w skali globalnej niczego.

pozdrawiam to mój ostatni post bo nie ma sensu tutaj wszystkiego tłumaczyć do 22 kwietnia można jeszcze nabyć akcje WEE i koniec.

z WEE są olbrzymie jeszcze inne możliwości ale tylko dla osób przedsiębiorczych nie anonimów, filozofów hejtujących z forum  :)

Nie, nie... nikt tutaj nie hejtuje, bo podawane były fakty, informacje prasowe, wywiady z ludźmi (nawet najbliższymi współpracownikami właścicieli spółki) itd... Chodzi wyłącznie o to, żeby przedstawiać REALIA, a nie wyssane z palca opowieści oraz sny o potędze i wizje. To już było i są twarde dowody na to, że ludzie zostali oszukani - w Belgii, Irlandii, USA, Turcji i w Niemczech i nie tylko. Kadra managerska została oszukana również we Włoszech i we Francji, to też było opisane. Nie występowały tam anonimowe osoby, ale z imienia i nazwiska. Nawet podawały czasem numery telefonów, adresy mailowe i można zawsze to zweryfikować.

Każdy jest kowalem swojego losu.. pozdrawiam

Na szczęście w dużej mierze tak :)  I tego się trzymajmy! Również pozdrawiam.

Zapraszam na nails blog

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11485 postów
Poradniki

Nie...
Porównuje jedną piramidę z drugą piramidą...
Owszem... cashback jest legalny, mobile payment także. Podobnie jak handle złotem...
Sęk w tym, że w AmberGold nie zarbiałao się na handlu złotem a w WeeCzymśTam nie zarabia się na cashbacku czy tez mobile payment.
Oczywiście... Te 2 piramidy róznią się od siebie zasadniczo...
W Wee piramida zbudowana jest na systemie referencyjnym.
W AmberGold zaś tylko środki na wypłaty pochodziły z wpłat kolejnych wpłacających i na naganianiu nie dało się zarobić.
Nie zmienia to jednak faktu, że oba oparte były o model piramidalny.

Więc najuprzejmiej jak tylko potrafię poproszę o ten audyt lub choćby jego niezależne omówienie i...
Jakiś ślad, że to WeeCoś ma cokolwiek wspólnego z jakąkolwiek giełdą...

MLM już jest skończony i teraz działamy na zasadzie Franczyzy lub zatrudniamy przedstawicieli handlowych etc.

A co będzie jak już na franczyzę nie będzie szło doić jelonków?
Pewnie jakaś hybryda...

Typowo sekciarskie podejście...
Transparentność, że ho, ho...

Czyli cicho, sza... Bo się wyda... :)

A co ma MLM z piramidami. Oprócz tego, że praę piramid, w tym Twoje WeeCośTam przed przepoczwarzeniem będąc zwykłą piramidą MLM udawało...
Tyle było w tym wizji...

K98awXC.gif

chrisso

chrisso

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaZgierz

Ja bym dodał w kwestii złota, że przecież WeeCośTam, także proponował odbiór zgromadzonej "waluty" w postaci sztabek złota. Może OnlyGold już tego nie pamięta, ale "tylko złoto" w nick-u też do czegoś zobowiązuje ;)

No i chciałem, tak nieśmiało, zapytać, jak to jest z tym złotem po ponad 5 latach działalności? Kto dostał? Ile? I dlaczego aż tak dużo?  :D

Ale pewnie usłyszymy zaraz, że złoto okazało się niepraktyczne, bo jest ciężkie, więc firma "poszła w akcje", w końcu taki papier bezwartościowy, o przepraszam, "wartościowy inaczej", nie tylko, że mniej waży, ale jeśli się go dobrze ugniecie, to może mieć na koniec jeszcze jakieś inne zastosowanie ;)

Zapraszam na nails blog

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: FLEXKOM - flexkom.com

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 24 październik 2014 - 17:27

Gorący temat...
Zachęcam do przyjrzenia się tematowi na nowo.
Program powoli rozkręca się na terenie naszego kraju.
Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszam na PW i do dyskusji w ramach wątku. ;)

Źródło: FLEXKOM - flexkom.com

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.