Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Konto Lloyds TSB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

pawel1178

pawel1178

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów
Witam czy posiada ktoś tutaj bank w
Lloyds TSB

??
Potrzebuje lekkiej pomocy o przelanie zaledwie 2F na konto w celu zlikwidowania debetu na koncie, oddaje na polski bank ! Jezeli ktoś były w stanie pomoc prosze o PW badz napisze w temacie

LibertaGIA Zapraszam serdecznie !
Ze mną nic nie tracisz, 100% zadowolenia, zapraszam każdego, pomogę od podstaw ! GG: 8636619

Grublit

Grublit

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 243 postów
Zdaje sie, ze Turbo...mieszka w Anglii...napisz do NIego na priv moze pomoze....
* MTV *

jonatan

jonatan

Pieniądzom trzeba rozkazywać, a nie służyć im.

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 570 postów
Kiedyś również miałem problem z Lloyds TSB ponieważ włączyli mi usługę powiadamiania sms ile mam na koncie. Nie wiedziałem o tym a zadłużenie rosło. Zadzwoniłem na infolinię gdy dostałem list z banku że zadłużenie wynosi 140L. Na infolinii kobieta mnie poinformowała że istnieje możliwość zlikwidowania debetu, ponieważ oni mają jakieś tam ubezpieczenie i raz do roku mogę z tego skorzystać. Poprosiłem aby zgłosiłą taki wniosek ode mnie jak również wyłączyła usługę płatnych sms. Bez problemu saldo na koncie mi się wyzerowało i po pół roku konto samoczynnie zamknęło.

pawel1178

pawel1178

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów
slawek107 Polecam uzytkownika, szybko i sprawnie, bardzo dziękuję za pomoc ! :)

LibertaGIA Zapraszam serdecznie !
Ze mną nic nie tracisz, 100% zadowolenia, zapraszam każdego, pomogę od podstaw ! GG: 8636619

tomopel007

tomopel007

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Witam czy posiada ktoś tutaj bank w
Lloyds TSB

??
Potrzebuje lekkiej pomocy o przelanie zaledwie 2F na konto w celu zlikwidowania debetu na koncie, oddaje na polski bank ! Jezeli ktoś były w stanie pomoc prosze o PW badz napisze w temacie

Bez problemu można przelać pieniądze z polski do LLOYDS jedną metodą, przez WESTERN UNION DIRECT DEBIT .zarejestruj sie tam dokładnie..i mozesz robic przelewy prosto ze swoje karty Polskiej Debetowej dowolnej taki przelew do 500 zl kosztuje 10 zl - automatycznie przelicza na FUNTY - pieniądze idą 3 dni robocze, a bank LLOYDS niepobierze żadnej prowizji z tego tytułu ....inna droga to tradycjny przelew z Banku - ale jest bardzo drogi 100 zl ponad minium i idzie dlugo oko 5 dni ....przechodzi przez wszystkie banki Europy a one sobie naliczają duze prowizje.......w razie co pytaj - odpowiem Ci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.