Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Hale magazynowe - inwestycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów
Co sądzicie o takiej formie inwestycji?
Obserwuję od dawna wyceny w bazie Jartomu i wygląda na to, że nadszedł ten moment, kiedy warto zainwestować.
Jak oceniacie aktualną sytuację rynkową?

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 359 postów

Jeśli magazyny to tylko w parkach biznesowych. A one zazwyczaj mają swoich zarządców, którzy zaoferują Ci najem, nie sprzedaż... Poza tym to dość kosztowna inwestycja wymagająca sporego nakładu kapitałowego.

Inna sprawa że sensowne są tylko magazyny w pobliżu dużych miast lub przy głównych drogach tranzytowych, np skrzyżowaniu A2 z A1 albo wzdłuż A4. Pomysł godny uwagi, ponieważ kolejne miasta będą ograniczać ruch dużych aut w swoim obrębie, jednak jak wspomniałem - duża kapitałochłonność w krótkim terminie oraz konieczność wyboru odpowiedniej lokalizacji czyni tą inwestycję dość słabo rentowną w początkowym okresie funkcjonowania...

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

Ernest

Ernest

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

To jest zdecydowanie najlepsza i można powiedzieć najpewniejsza forma inwestycji - inwestycja w nieruchomość. 

Jeśli już kupować nieruchomość to najlepiej aby był to obiekt przemysłowy (działka + magazyn + powierzchnie biurowe). 

Próg inwestycji jest bardzo wysoki (minimum 500 tys. złoty) ale za to koszt najmu takiego obiektu nie jest mały. 

Jeśli znajdziemy dobrą ofertę, to zdarza się, że kwota najmu pokrywa ratę kredytu bankowego.

Nic nie polecam, same ponzi :)

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów

500 tysięcy to zbyt mało na taką inwestycję. Hale w bazie Jartomu, np. pod Warszawą, to np. 3 miliony i piszę tutaj o korzystniejszych wycenach, ale mając taki kapitał - na pewno warto.

lisek

lisek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

ważna jest lokalizacja, mój znajomy miał magazyn i ciężko było mu go wynająć bo nie był on przy drodze krajowej, a tylko wojewódzkiej,

wg mnie duża firma to sobie sama wybuduje magazyn, ja bym nastawił się na małe firmy,

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów

Masz duży magazyn to dzielisz go na parki magazynowe, sprzedajesz mniejszym klientom.

Wybuduje? Pamiętaj, że nawet duża firma w kryzysie nie ma od tak sobie kilku milionów do wydania na budowę (to taka minimalna suma)

Ernest

Ernest

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

500 tysięcy to zbyt mało na taką inwestycję. Hale w bazie Jartomu, np. pod Warszawą, to np. 3 miliony i piszę tutaj o korzystniejszych wycenach, ale mając taki kapitał - na pewno warto.

Uwierz mi, że można znaleźć obiekty przemysłowe (magazyn + budynek biurowy, mała działka) w bardzo dobrym miejscu (pobliże stref ekonomicznych, lotniska itd.) w cenach do miliona złotych.

Użytkownik Ernest edytował ten post 07 maj 2013 - 14:04

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów

Magazyn w strefie ekonomicznej - http://hale.jartom.c...le,,w,0,,,2737a

Jak widzisz o takiej sumie nie ma mowy.

Ernest

Ernest

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisałem w pobliżu strefy ekonomicznej, a nie w strefie ekonomicznej. To jest gigantyczna różnica.

PS Piszę z właśnego doświadczenia ;)

Użytkownik Ernest edytował ten post 16 maj 2013 - 21:43

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów

Przejmowaliście magazyn przy strefie? Na jakich warunkach? Bo sumie 500 tysięcy to może kosztować mieszkanie w średniej wielkości mieście.

dirtydancer

dirtydancer

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
[spam]

Użytkownik Kris edytował ten post 27 czerwiec 2013 - 05:37
Spam

hipohondryk

hipohondryk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 18 postów

Bez parku biznesowego ja bym nie inwestował. Teraz jest szansa, że rynek lekko się rozrusza, więc moment wydawałby się dobry....

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów

No moment jest najlepszy - widziałem, że z bazy Jartomu znikały hale w kilka dni po pojawieniu się ofert.

Nie sądzę, żeby ktoś takie decyzje podejmował pochopnie - dla kupującego sytuacja na rynku jest idealna.

kampo

kampo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

Nieruchomości magazynowe faktycznie mają teraz dobre wyceny, ale wydaje mi się, że większe inwestycje mogą się pojawić dopiero po nowym roku - kiedy firmy będą miały nowe budżety. Na razie nie spodziewałbym się zmian. Prawda jest taka, że na nieruchomościach stracić się nie da, ale najpierw trzeba zainwestować. A skoro można przejmować nawet nieruchomości w strefach ekonomicznych, to nic jak tylko korzystać...

dascompany

dascompany

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

tak jakjuż pisali poprzednicy, też uważam że lepiej jest znaleźć magazyn w strefie ekonomicznej lub kupić własny, ale nie murowany tylko namiotowy. Te ostatnie rozwiązanie jest coraz częściej stosowane przez właścicieli ze względu na nie bardzo duże nakłady finansowe. Takie rozwiązanie można spotkać w firmie Das Company.

MLN

MLN

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • Lokalizacjaopcje binarne

Jeśli chodzi o ten hale namiotowe, to są one najlepsze do firm produkcyjnych, czyli do tych które trzymają swoje materiały do produkcji i szybko je wykorzystują. Taki namiot nie jest do wysokiego składowania, co również ogranicza możliwości. 

Zauważyłem ostatnio, że sporo osób zainteresowało się taką formą inwestycji, jak magazyny. Ale nie mam zamiary to wchodzić, zwłaszcza jak widzę często wielkie hale, które nie mają po prostu klientów i są przerabiane na całkiem inne budynki użytkowe.

WEJDŹ NA WWW.BINARY24.PL I ZACZNIJ ZARABIAĆ NA OPCJACH BINARNYCH! DARMOWE STRATEGIE DARMOWE BONUSY 

REGULOWANI BROKERZY  GRUPA INWESTORÓW OPCJI NA FB  ODWIEDŹ TEŻ NAJWIĘKSZE FORUM O OPCJACH BINARNE.COM 

dascompany

dascompany

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

zapraszam na naszą stronę gdzie znajdziecie duże promocje na namioty magazynowe. Ze względu na świerzą dostawę mamy dla Was wyjątkowo okazyjne ceny!

[usunięto]

Użytkownik Kris edytował ten post 04 marzec 2014 - 04:31
Zadanie domowe: napiszę 100 razy wyrazy: świeżego, świeży, świeżą, świeże, świeżych...

dascompany otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie linka pośredniego

easyus1

easyus1

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 7 postów

SPAM

Użytkownik Kris edytował ten post 04 marzec 2014 - 04:27

easyus1 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

dascompany

dascompany

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

Kris, dzięki za cenną poradę z zadaniem domowym! Jakoś tak wyszło że się źle napisało. Jak mogłam taki błąd popełnić? Nie wiem.

rejter

rejter

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 362 postów

Ludzie, piszemy o inwestycjach w hale magazynowe, a nie o namiotach.

Proszę o porządek w temacie - jedno nijak ma się do drugiego ;-)

Czy ktoś w ciągu ostatniego roku zainwestować w nieruchomość?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.