Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Plugin do FireFoxa


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Gosc_duszek00_*

Gosc_duszek00_*
 • Gość
Ostatnio znalazłem bardzo ciekawy plugin do FIreFoxa, nazywa się on: Flagfox
Link: https://addons.mozil...efox/addon/5791

"Szczegółowy opis

Wyświetla flagi w zależności od położenia serwera, na którym znajduje się strona i dostarcza szybki dostęp do szczegółów lokalizacji i informacji o serwerze. Zużywa stosunkowo mało zasobów i działa poprzez dostęp do bazy danych adresów IP zamieszczonej w rozszerzeniu, rzadziej polegając na nadrzędnych domenach najwyższego poziomu takich jak ".com" lub ".pl". Klikając na ikonę otwiera się Geotool, który dostarcza mapę lokalizacji oraz dodatkowych informacji takich jak ISP i nazwę miasta. Menu kontekstowe również dostarcza szybkiego dostępu do informacji o kraju pochodzenia i posiada możliwość sprawdzenia na kogo strona jest zarejestrowana przez Whois."


Dzięki temu dodatkowi będziemy mogli zrobić szybciej analizę DD:
- będziemy wiedzieli gdzie znajduje się serwer
- bez problemu znajdziemy lokalizacje (mapy google)
- znajdziemy informacje whois, praktycznie jednym kliknięciem

Oczywiście nie zastąpi nam on "ręcznej analizy" ale bardzo w niej może pomóc.

#2
Gosc_Kielki_*

Gosc_Kielki_*
 • Gość
No tak tylko, ze hyipy to z reguly musi byc serwer offshore, bo sa w wiekszosci niezgodne z prawem :)

#3
Gosc_duszek00_*

Gosc_duszek00_*
 • Gość

No tak tylko, ze hyipy to z reguly musi byc serwer offshore, bo sa w wiekszosci niezgodne z prawem :)


Chciałem tylko pokazać, że jest plugin, który może nam pomóc. Pokazuje położenie serwera, dane whois itp

#4
Gosc_Kielki_*

Gosc_Kielki_*
 • Gość
Przeciez ja nic nie mowie :) Na pewno bardzo przydatny programik, niektorym moze dac wiecej pewnosci co do inwestowania w danym hyipie. Imo przyszlosc jest w forexie ;)
Sam uzywam podobnego programiku, ktory sie nazywa Netcraft - https://addons.mozil...efox/addon/1326 broni przed phis sitami, pokazuje serwer, od kiery dziala, gdzie zlokalizowany, kogo jeszcze hostuje dana firma itp :)

#5
Gosc_cashmaker_*

Gosc_cashmaker_*
 • Gość
Dzięki! Plugin bardzo przydatny!  :)

#6
Kamilson91

Kamilson91

  Aktywny inwestor

 • Zbanowani
 • 285 postów
 • LokalizacjaWarszawa
A jeśli piramidka lata po sieci TOR?

#7
JohnDoe

JohnDoe

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 5 postów
Fajny plugin, dzięki.

#8
ponzisurfer

ponzisurfer

  Doświadczony inwestor

 • Zbanowani
 • 321 postów

Pamiętaj tylko że można założyć strone na serwerze będąc realnie na drugim końcu świata.


Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.