Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Opteck - zasady przyznawania promocyjnego bonusu

opteck bonus opteck.com bonus opcje binarne bonus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3882 postów
Poradniki

Kazdy forumowicz, ktory skorzysta z linka partnerskiego forum, otrzyma o 5% wyzszy bonus od standardowego (do 50%), ktory otrzymuje kazdy inny uzytkownik rejestrujacy sie na stronie Opteck.

Bonus przyznawany jest od pierwszego depozytu.

W Opteck, w przeciwieństwie do innych firm, bonus nie jest dodawany bezpośrednio do stanu konta ale dodawany jest do zakładki zwanej: bonus oczekujący. Pieniądze inwestora są dzięki temu płynne co oznacza, iż klient może wypłacić środki w każdym momencie, bez potrzeby wykonywania określonej ilości transakcji itp. Bonus jest dodany do salda po osiągnięciu 20krotnego obrotu depozytu co jednakże, jak już wcześniej napisałam, nie blokuje wypłaty zysków przed osiągnięciem tego obrotu (jedynie bonus pozostaje w zakładce bonus oczekujący).

Klienci mogą więc być pewni, że ich środki nie będą na koncie zablokowane, i że nie muszą oni wykonać określonej ilości transakcji aby wypłacić depozyt bądź zarobione środki.

Link umożliwiający otrzymanie dodatkowego bonusu:

Rejestracja Opteck

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
investment dragons mój obecny faworyt, szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, szczegółowa recenzja
chattie cukierkowy program oparty o czat, szczegółowa recenzja
zinc7 mocno reklamujący się na forum, 7% dziennie
sumwex 8-12% dziennie, wysokie roi
passiveloan zarejestrowany w usa. szczegółowa recenzja
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
autobitcointrading automatyczny handel na rynku kryptowalut (bitcoin)
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.
decentralized inv. program oparty o bot telegram. automatyczne wypłaty

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1483 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
No to wydłubałem fajny program partnerski - widać że z dobrymi programami trzeba mijać to miejsce z daleka.
Szkoda, że nawet nie zarejestrowałeś się z mojego ref linka w tym temacie
http://www.hyipforum...lsku-opteckcom/
- spadłyby mi chociaż ochłapy
SIC!
  • Goofy255 lubi to

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3882 postów
Poradniki
Nie ja rejestrowalem konto partnerskie, tylko przedstawiciel Opteck, a nasze rozmowy na ten temat trwaja juz od wielu tygodni. To jest konto programu partnerskiego a nie platformy, a kazdy administrator programu moze wystapic o zalozenie foldera partnerskiego, i to naturalne, ze wtedy nadrzedna dyskusja jest prowadzona w folderze, ktory jest reprezentowany bezposrednio przez Opteck.
Jezeli masz inne pytania w sprawach organizacyjnych czy administratorskich to jest od tego odpowiedni dzial.
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
investment dragons mój obecny faworyt, szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, szczegółowa recenzja
chattie cukierkowy program oparty o czat, szczegółowa recenzja
zinc7 mocno reklamujący się na forum, 7% dziennie
sumwex 8-12% dziennie, wysokie roi
passiveloan zarejestrowany w usa. szczegółowa recenzja
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
autobitcointrading automatyczny handel na rynku kryptowalut (bitcoin)
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.
decentralized inv. program oparty o bot telegram. automatyczne wypłaty

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1483 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
Nie mam więcej pytań.

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon

Zapraszam wszystkich do rejestrowania się!!!!! Dla pierwszego nowego użytkownika, który złoży depozyt oferujemy 50% BONUS POWITALNY !!!45% BONUS POWITALNY, a dla trzeciego - 40% BONUS POWITALNY !!!! Nie przegapcie takiej okazji !!!!

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon

ZBLIŻA SIĘ KONIEC MIESIĄCA I SPECJALNA OFERTA OPTECK - 100% BONUS DLA KAŻDEGO NOWEGO UŻYTKOWNIKA.

NIE PRZEGAP!!! TYLKO 30 KWIETNIA!!!

Monika80

Monika80

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Szybko upadła ta platforma...

MLN

MLN

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • Lokalizacjaopcje binarne

Dlaczego upadła? Przecież nadal istnieje :)

WEJDŹ NA WWW.BINARY24.PL I ZACZNIJ ZARABIAĆ NA OPCJACH BINARNYCH! DARMOWE STRATEGIE DARMOWE BONUSY 

REGULOWANI BROKERZY  GRUPA INWESTORÓW OPCJI NA FB  ODWIEDŹ TEŻ NAJWIĘKSZE FORUM O OPCJACH BINARNE.COM 

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon

Istnieje i ma się nadal świetnie

Promocje Opteck w Grudniu:

2-3 Grudnia - Risk free trades 10% (do 500$)

16-17 Grudnia - Mini Maraton - 50% zniżki na konta premium

21- 31 Grudnia - Iphone6 z 24karatowym złotem jako prezent po depozycie 5.000$ i obrocie 250.000$

29-30 Grudnia - Maraton - do 150% bonusu od depozytu (więcej informacji w supporcie)

Webinaria w języku angielskim:

2 Grudnia - Focus on the AUD: Australia RBA Cash Rate

3 Grudnia - US ADP Non-Farm Employment Change

4 Grudnia - Focus on the Euro: ECB Rate Decision and Press Conference

10 Grudnia - New Zealand Official Cash Rate

11 Grudnia - US Consumption in Focus: USD Retail Sales

16 Grudnia - Eurozone Economy: German ZEW Economic Sentiment

17 Grudnia - US Dollar in Focus: Federal Funds Rate & FOMC Press Conference

18 Grudnia - GBP Retail Sales

23 Grudnia - US Durable Goods Orders

29 Grudnia - Italian Monthly Unemployment Rate

USD Market Moving Data: The US NFP (Non-Farm Payrolls) and Unemployment Rate

Cały miesiąc trwa również konkurs na największy obrót na platformie. Wymagany minimalny depozyt, aby przystąpić to 1000$. 

1 miejsce - 10.000$

2miejsce - 5.000$

3 miejsce - 3.000$

4 miejsce - 2.000$

5 miejsce - 1.500$

6-10 miejsce - 1.000$

11-15 miejsce - 500$

Zapraszam już dziś do rejestracji w Opteck - http://lp.opteck.com...s_tr=&olgs_str=

• MLN lubi to

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1601 postów

Ktoś w tym działa ?
Wrażenia ? Wyniki ?

Start 26.02 TheAdsTeam Academy
Dwm49Qw.png 

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1555 postów
Gram u nich sporo i sobie chwalę. A co do wyników, to póki co na dobry plus ale nie gram codziennie a raz na jakiś czas.

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1601 postów

Testowałeś wypłaty na kartę? w ile dochodzą?
Jak z podpowiedziami analityków?

Dwm49Qw.png 

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1555 postów
Z analitykami jest różnie. Miałem dwóch ale podziękowałem i gram sam. Zresztą taki analityk to wiesz, raczej nie zrobi wszystkiego abyśmy wygrywali ;-) ostatnio nawet przymierzałem się do testów gry odwrotnie do ich podpowiedzi. I pewnie to zrobię w formie dziennika przy okazji testu nowej platformy :)

Wypłacam na przelew bankowy. Około 2 dni na zatwierdzenie a pieniądze po kolejnych 2,3 dniach są na koncie.
  • kanibal lubi to

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1601 postów

Czytałem na innych forach robili problemy z wypłatami większych kwot albo w sytuacji, gdy  ktoś chciał wypłacić większą część zgromadzonego kapitału.
Jak Twoje odczucia?

Dwm49Qw.png 

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1555 postów
Większych kwot nie wypłacałem. Nie było to więcej niż 700 PLN jednorazowo i problemu nie było. Sam miałem czytelnika, co miał problem z wypłatą ale w końcu doszła po ponad tygodniu. Jeśli chodzi o sam support to mógłby być lepszy ale za to support od strony afiliacji świetny.
Większych kwot nie wypłacałem. Nie było to więcej niż 700 PLN jednorazowo i problemu nie było. Sam miałem czytelnika, co miał problem z wypłatą ale w końcu doszła po ponad tygodniu. Jeśli chodzi o sam support to mógłby być lepszy ale za to support od strony afiliacji świetny.

MLN

MLN

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • Lokalizacjaopcje binarne

Analityków niestety mają kiepskich, bardziej jeśli chodzi o nerwy, bo często im puszczają i strasznie naskakują na ludzi, którzy chcą inwestować we własnym zakresie.

WEJDŹ NA WWW.BINARY24.PL I ZACZNIJ ZARABIAĆ NA OPCJACH BINARNYCH! DARMOWE STRATEGIE DARMOWE BONUSY 

REGULOWANI BROKERZY  GRUPA INWESTORÓW OPCJI NA FB  ODWIEDŹ TEŻ NAJWIĘKSZE FORUM O OPCJACH BINARNE.COM 

Eopcje

Eopcje

Aktywny inwestor

• Partner forum
  • 139 postów
  • LokalizacjaOpcje binarne
  • Grupy:Prywatna

Nigdy nie należy korzystać z usług tzw analityków brokerów opcji binarnych.

• Tomach777 lubi to

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1601 postów

Rozumiem, że brokerzy mają profit od Naszej straty ? :)

Dwm49Qw.png 

Eopcje

Eopcje

Aktywny inwestor

• Partner forum
  • 139 postów
  • LokalizacjaOpcje binarne
  • Grupy:Prywatna

Na rynku opcji binarnych nie ma brokerów typu ECN. Broker zawsze więc zarabia na stracie inwestora.

Tomach777

Tomach777

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaDębica

Analityków niestety mają kiepskich, bardziej jeśli chodzi o nerwy, bo często im puszczają i strasznie naskakują na ludzi, którzy chcą inwestować we własnym zakresie.

Chyba mają dużą presję od szefów bo ma mnie raz Pani naskoczyła jak powiedziałem,że nie będę nic wpłacał i chce gdzie indziej obracać mniejszymi kwotami.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opteck bonus, opteck.com bonus, opcje binarne bonus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.