Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Opteck - Obsługa Klienta

opcje binarne opteck serwis opteck platforma opteck

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Witam,

Nazywam się Maria i jestem przedstawicielką firmy Opteck.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z naszą platformą oraz zasadami handlu opcjami binarnymi zapraszam do przejrzenia działu http://www.hyipforum...warunki-bonusu/ .
Ja, na łamach tego forum, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania oraz wątpliwości.
Pozdrawiam Serdecznie,
Maria

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Hanusia1966

Hanusia1966

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjapolska
Witam, interesujący projekt ale nie mam kompletnie doświadczenia w takich inwestycjach czy korzystając z demo mogę nauczyć czy jest to możliwe?? Czy dostęp do DEMO programy jest w przypadku rejestracji? Pozdrawiam

Kbe

Kbe

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
A jak otworzyć konto demo? Mam już konto live, nie ma możliwości wybrania konta demo? Czy potrzebna jest ponowna rejestracja? Tak zrobiłem ale nic to nie dało, wciąż nie widać możliwości wyboru między kontami...

Hanusia1966

Hanusia1966

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjapolska
No własnie zarejestrowałam sie i nie ma mozliwosci otwarcia konta demo, próby ponowne nic nie daja.

Kbe

Kbe

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
Czekamy więc na wyjaśnienia pani Marii z Optecku :)

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Dzień Dobry,

Dziękuje za zainteresowanie naszą platformą Opteck.
Konto demo udostępniamy osobom, które dokonały pierwszej wpłaty, tak aby mogły one potrenować przed inwestowaniem rzeczywistymi pieniędzmi.
Ponieważ wkładamy wiele czasu i pieniędzy w edukację naszych klientów nie udostępniamy konta demo osobom, które nie złożyły pierwszego depozytu ponieważ tak jak zaznaczyłam oczekujemy, że osoby, które grają na demo są poważnymi inwestorami, którzy chcą pomnażać swoje pieniądze z Opteck.
Każda osoba, która wpłaca depozyt otrzymuje Personalnego Doradce do spraw konta, który krok po kroku przeprowadza przez platformę i uczy jak inwestować w opcje binarne właśnie na koncie demo.

Jeśli są jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie konta demo proszę pytać.
Pozdrawiam Serdecznie

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Witam Pani Marysiu :)
Chcę zapytać o kilka rzeczy.
1. Jak długo czeka się na przelew zasilający konto?
2. Kiedy na platformie będzie można wybrać język polski?
3. kto dostarcza Wam dane z rynków?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Użytkownik gervazy edytował ten post 10 luty 2013 - 22:38

[syganturka niezgodna z Regulaminem]

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Dzień dobry Panie Gervazy :)
Również odpowiem w punktach:
1. Jeżeli Pan wpłaca depozyt przez telefon lub poprzez platformę, przelew jest natychmiastowy. Jeżeli używa Pan Western Union lub przelewu bankowego, trzeba czekać około 5 dni.
2. Język polski będzie można wybrać wkrótce. Mam nadzieję w przyszłym tygodniu.
3. Dane z rynków pobierane są bezpośrednio z Reuters.
Mam nadzieje że rozwiałam Pana wątpliwości.
Mam jeszcze pytanie. Czy zarejestrował się Pan już na naszej platformie? Jeśli tak skonsultuje się z Panem nasz przedstawiciel i udzieli odpowiedzi na ewentualne dodatkowe pytania

Pozdrawiam

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Bardzo dziękuję Pani Marysiu :)
Jeszcze się nie zarejestrowałem. Zaczekam na przetłumaczenie strony bo mój angielski pozostawia wiele do życzenia :(
Proszę jeszcze powiedzieć co Pani ma na myśli pisząc, że "wpłacam depozyt przez telefon lub platformę" ?
No i proszę podpowiedzieć mi w jakiej walucie najlepiej wpłacić depozyt?

pozdrawiam

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Dzień dobry,
Mam nadzieje, że skończymy pracę nad polską wersją wkrótce. Depozyt można wpłacić zaraz po zarejestrowaniu się na naszej stronie w kolumnie Wpłaty i Wypłaty używając karty kredytowej albo innych podanych sposobów płatniczych. Jeśli mieszka Pan w Polsce najlepiej jest to zrobić w walucie Euro.
Pozdrawiam

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Bardzo dziękuję

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Nie ma za co :)

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów
Witam, opcje egzotyczne to dla mnie dzikie ziemie, niby wszystko ładnie 2 przyciski PUT albo CALL i czekać na wygaśnięcie... zastanawiam się jak tutaj podejść technicznie do tematu, żeby nie strzelać na ślepo (ponoć można...). Widziałam kilka wykładów, ale są tak mętne, że nabrałam podejrzeń, że nawet maklerzy mieniący się ekspertami nie mają do końca pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, a przynajmniej zdradzają objawy braku kontroli nad tematem :D czepiam się wiem, nie trzeba wiedzieć wszystkiego o samochodzie, żeby nim jeździć, ale to nieco deprymujące.

Tak czy inaczej zarejestrowałam się, ale mam problem z pobraniem literatury w postaci pdf, dział w jęz angielskim odsyła mnie do nieistniejących lokalizacji :(
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo.
A. A. Milne, Kubuś Puchatek

Tomach777

Tomach777

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaDębica
Jak masz konto to skontaktuje się z Tobą konsultant i ebooka dostaniesz na maila.

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów
ok dzięki, sprawa w toku.
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo.
A. A. Milne, Kubuś Puchatek

kornela415

kornela415

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaGłogów
Witam, mam pare pytań dotyczących opteck.com
1.Czy jeśli wpłacę 1000 zł czy mogę wypłacić je w jakimkolwiek momencie?
2.Jaki bonus obowiązuję od podanej wyżej kwoty? Czy jest to ustalane indywidualnie?

Tomach777

Tomach777

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaDębica
Ja przy wpłacie 200 euro mam mieć bonusa 25% i z tego co rozmawiałem z konsultantką depozyt mogę wypłacić w każdej chwili.

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Witam,
kornela415 dziękuję za zainteresowanie naszą platformą :)
1. W polskich złotówkach nie przyjmujemy depozytów, jednak 1,000zł to jest mniej więcej 240 euro. Minimalny depozyt jest 200 euro, jest to Konto Zielone. które obejmuje - konto demo, Opteck ebook, 25% bonus powitalny, 5 lekcji edukacyjnych wideo, zestawienia rynku.
Pieniążki można wypłacić w każdej chwili, minimalna kwota wypłaty 25 euro.
Depozyt akceptujemy też w $, jeśli Pani zdecydowałaby się trochę dopłacić $500 - $1,590.00 wtedy atywowane zostanie konto Brązowe, które obejmuje - konto demo, ebook, bonus 35%, 5 lekcji edukacyjnych wideo, zestawienia rynku, 1 webinar z naszym Junior Menedżerem/Tom Williams/

Mam nadzieję rozwiałam Pani wątpliwości :)

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1788 postów
Witam

Jak dobrze zrozumiałem powyższy opis to po wpłacie depozytu mamy możliwość albo grania na koncie live za nasz depozyt albo też mamy możliwość "treningu" na koncie demo które zostaje nam aktywowane ?

Opteck

Opteck

Inwestor

• Partner forum
  • 53 postów
  • LokalizacjaLondon
Dokładnie tak jest :) , żeby aktywować konto, należy wpłacić depozyt. Jeśli jednak po skorzystaniu z materiałów edukacyjnych stwierdzimy, że to jednak nie dla mnie, w każdej chwili można wycofać depozyt, bez żadnych opłat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.