Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

US Bank


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
shadyx

shadyx

  Weteran

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1195 postów
 • LokalizacjaRybnik
Postanawiam założyć nowy wątek być może przyda się na przyszłość.

Cała sprawa polega na tym że planuję wypłacić pieniądze na moje polskie konto bankowe, Payza zablokowały wypłaty. Jeden z tamtejszych pracowników zaproponował założenie konta własnie na tym US Bank a potem przelać pieniądze na polskie konto bankowe. Pare pytań:
1) Na czym w ogóle polega ten US Bank?
2) Co potrzeba do założenia u nich konta?
3) Jakie są ew. tego prowizje
4) I czy po przejściu rejestracji, jest sens kierować się tym co napisał support.

A bank account tied to the United States, it can be continental or offshore... My understanding is that you don't need to be American to get one, and it shouldn't be expensive.


COMPOUND.FUND - ZNANY ADMIN /PAIDVERTS,MTV/, PASYWNY ZAROBEK, ROI 400%

OBECNIE MÓJ #1 :)






#2
hyjack

hyjack

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 895 postów
Konto w US Bank ( o ile to ten z linka poniżej) może założyć tylko legalny rezydent USA, posiadający ichnie ID i "

Social Security Number"


Koszty prowadzenia rach. jak poniżej. Nie znalazłem informacji na temat kosztów przelewów zagranicznych ( a podejrzewam, że takowe są ).
https://www.usbank.c...productCode=DDA

Biorą pod uwagę koszty międzynarodowych przelewów zagranicznych +problemy z założeniem konta ( a nie słyszałem, aby było to gdziekolwiek możliwe, jeśli nie jesteś rezydentem USA ), rozważyłbym na Twoim miejscu opcję sprzedaży/ zamiany Payza za zł (ew. inną e-walutę) komuś bezpośrednio (lub nawet przez exchangerów). Powinno być taniej i szybciej.
Moja rekomendacja dla AdClickXpress (=ProfitClicking): Unikaj ! Dlaczego ?
Darmowe konto do archiwizowania danych w bezpiecznej chmurze

#3
wojtekk

wojtekk

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 3 postów

Czy ktoś zna bank w USA gdzie można otworzyć konto przez internet mieszkając w Polsce?



#4
lechiacci28

lechiacci28

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 351 postów

nie istnieje taki bank w USA. Tak jak napisal @hyjack rachunek bankowy w USA moze zalozyc tylko i wylacznie rezydent USA i nie ma tu zadnych wyjatkow.


Użytkownik lechiacci28 edytował ten post 02 luty 2015 - 14:57





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.