Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Reklama wykupiona do dnia 27 listopada 2014
Zdjęcie

Skuteczne inwestowanie w opcje binarne - wskazówki, porady..

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
769 odpowiedzi w tym temacie

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Inwestor25

Wielkie dzięki !
Prosimy o więcej :)
Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. To pozwala nie zwariować na tym łez padole.

Fristayllo

W kreatorze opcji masz możliwość ustawienia zabezpieczenia na 80%, więc faktycznie ryzykujesz tylko 5€.

[syganturka niezgodna z Regulaminem]

nocny jastrzab

nocny jastrzab

Aktywny inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
Witam wszystkich inwestujących
Na wstępie chciałbym podziękować Dyziowi za rozpoczęcie dyskusji w tym temacie
Przyglądam się cały czas tematowi i widzę ze żeby zarobić z 10 "obstawień" 6 musi być trafnych
ale widzę że jest kilka osób co ma większy współczynnik wygranych brawo!

Dyzio

Dyzio

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów
  • LokalizacjaWawa/Krk/Gd/Pń
Nie ma za co dziękować. To ja Wam dziękuję za to, że temat się rozwija i że wiemy z każdym dniem więcej :)

Zapraszam do tematu: Skuteczne inwestowanie i zarabianie na opcjach binarnych. Zobacz mój dziennik tradera - zarabianie idzie dobrze :D Znajdziecie mnie też na ForumBinarne.pl

mamonka26

mamonka26

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
Dziękuję za wszystkie cenne porady. Inwestor - czekam na dalszą część :) Wpłaciłam dzisiaj swój depozyt i zobaczymy co mi los przyniesie. Trzymajcie kciuki za udane inwestycje :D

mkusy88

mkusy88

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 41 postów
Witam

Trafilem na ten watek przypadkowo ale temat bardzo mnie zainteresowal. Od jakies czasu planuje zaczac gre na rynku Forex oczywiscie zdaje sobie sprawe z ryzyka dlatego przeczytalem juz kilka ksiazek i planuje zaczac grac z odpowiednia wiedza. To jest widze troche prostszy odpowiednik Forexu i gieldy.

Przejrzalem sobie ten watek i mam pytanie. Czy ma ktos z was jakis system gry czy wszystkie wasze decyzje opieraja sie na obserwacji? Czym kierujecie sie podejmujac decyzje o kupnie lub sprzedazy?

Pozdrawiam i dziekuje za informacje zawarte w tym temacie.

Napisałem ebook o kryptowalutach możesz go pobrać za darmo ==> tutaj

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 5482 postów
  • Lokalizacjahttp://adf.ly/sPNio
Dla przykladu: trendem sie kieruje o ktorym juz wspomnialem, przypomne link: http://www.investing...chnical-summary
:) obecnie rowniez klika wskaznikow na platformie mt4 mi sluzy do podjecia decyzji. Tych juz niestety nie udostepnie gdyz musialem $250 zainwestowac aby je uzyskac a odsprzedawac nie wolno a oferta byla limitowana, od siebie polecam indykator darmowy, supply&demand, bardzo przydatny, do znalezienia w necie. :)

marcinryt

marcinryt

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaSiedlce/Mińsk Mazowiecki
Zamierzam się pobawić z platformą exbino, zobaczymy jak będzie, na razie na sucho ( to znaczy na kartce papieru mam 4 trafienia z 6 obstawień), mam nadzieję że na żywo będzie tak samo a może nawet lepiej :P poradnik bardzo przydatny, brawo

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Heja!

Dobrze, że jest nas coraz więcej. Powinniśmy nawzajem wspierać się swoimi doświadczeniami. Przekonany jestem, że wtedy nasze "sumaryczne" wyniki będą znacznie lepsze niż gdyby każdy osobno próbował tego "chleba".
Moje doświadczenia są na razie żadne, (od trzech dni weryfikują mi konto, i coś nie mogą zweryfikować :( ) ale jak tylko zacznę to na pewno podzielę się spostrzeżeniami. Opiszę swoją strategię (jeśli będzie dobra)

Mam kilka uwag:
1) Wydaje się oczywiste, że ta forma gry oparta jest na regułach pochodzących od reguł gry na rynkach finansowych jak forex czy giełda. Warto więc znać te reguły.

2) Po to by utrzymać depozyt niezbędne jest wygrywanie minimum około 60% zakładów. To mało i dużo zarazem.

Mało - bo rachunek prawdopodobieństwa twierdzi, że przy próbie losowej to prawdopodobieństwo wynosi 50%. Wydaje się dosyć łatwe osiągnięcie 60% wygranych przy starannym wyborze wejścia.
Dużo - bo problem polega na tym, że próba musi być losowa (do osiągnięcia 50%) a nami kierują emocje, więc dopóki nie pozbędziemy się ich (lub znacznie ograniczymy) nie ma mowy o próbie losowej.
Właśnie tak uważam. Małpa czasem ma przewagę nad człowiekiem w tej grze! (chyba takie motto umieszczę sobie na dole każdego wpisu :D )

3) Takich osób jak Inwestor25 jest może 1% (mam nadzieję, że nie obrazi się na mnie za to co o nim napisałem :) ) Mam na myśli osoby, które mają tak wielką intuicję w tej grze. Pozostałym 99% pozostaje ciężka praca nad sobą, zdobycie odpowiedniej wiedzy i wielogodzinne szlifowanie swojej strategii. Potem dopiero pierwsza inwestycja. Oprócz tego należy wbić sobie raz na zawsze do głowy reguły, które opisał Inwestor25 kilka wpisów powyżej. Nawet on nie osiągnąłby sukcesu bez stosowania się do nich.

4) W początkach gry należy postawić sobie za cel: utrzymanie depozytu a nie wielki i szybki zarobek. Dla osób z małym doświadczeniem jest to warunek konieczny osiągnięcia sukcesu. Na forexie szybka gra oznacza tylko jedno: wyzerowanie depozytu.

Na razie tyle przyszło mi do głowy. Zachęcam początkujących do odwiedzenia forów dla traderów forexowych (jest ich mnóstwo w necie) nawet tutaj u nas, i zapoznanie się z ich doświadczeniami.

turboo

Ja jestem akurat libertarianinem i dlatego takie słowa jak: "odsprzedawac nie wolno" do mnie nie trafiają. Nie będę tu robił wykładu z filozofii, napiszę tylko, że według mnie tzw. własność intelektualna to bzdura a raczej zwykły kant stworzony dla wyssania pieniędzy z nas. Nie piszę, że źle zrobiłeś płacąc za wskaźniki i że masz je tutaj udostępnić za free. O wiele ważniejsze jest to, do czego one służą i czy działają. Jeśli są dobre to mógłbyś napisać właśnie do czego służą i podać ich nazwy. To chyba nie jest zabronione?

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• SuperVIP
  • 5482 postów
Nie zaplacilem za wskazniki same w sobie tylko depozyt do brokera zlozylem $250, wskazniki te to linie pivot,support i resistance, uzywam ich w polaczeniu ze wspomnianymi wczesniej wskaznikami do wielostopniowej weryfikacji.

mkusy88

mkusy88

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 41 postów

Dla przykladu: trendem sie kieruje o ktorym juz wspomnialem, przypomne link: http://www.investing...chnical-summary
:) obecnie rowniez klika wskaznikow na platformie mt4 mi sluzy do podjecia decyzji. Tych juz niestety nie udostepnie gdyz musialem $250 zainwestowac aby je uzyskac a odsprzedawac nie wolno a oferta byla limitowana, od siebie polecam indykator darmowy, supply&demand, bardzo przydatny, do znalezienia w necie. :)

Rozumiem ze uzywasz podstaw analizy technicznej na realnych wykres cen. Probowales swoich sil takze na rynku Forex?

Napisałem ebook o kryptowalutach możesz go pobrać za darmo ==> tutaj

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• SuperVIP
  • 5482 postów
Tak, bazuje na analizie technicznej, jesli chodzi o rynek forex to gram troche ponad 3 lata na kontach 'zywych' :)

Dyzio

Dyzio

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów
  • LokalizacjaWawa/Krk/Gd/Pń
Z dzisiaj :)

Dołączona grafika

105€ do przodu :)

A w ogóle beka, bo dwa razy obstawiłem USD/JPY bo nie zwróciłem uwagi, że już na to postawiłem :D Dobrze, że transakcje siadły bo byłoby kaszaniasto, gdybym przez nieuwagę obstawił coś, na czym bym podwójnie stracił :D

Zapraszam do tematu: Skuteczne inwestowanie i zarabianie na opcjach binarnych. Zobacz mój dziennik tradera - zarabianie idzie dobrze :D Znajdziecie mnie też na ForumBinarne.pl

Florek

Florek

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów
Pierwsze kroki.

Załączone pliki

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Inwestor25

Dzięki za dalsze wskazówki i za dobre słowo :) Twoje ostatnie zdanie zabrzmiało trochę jak pożegnanie :( Mam nadzieję, że jednak zajrzysz do nas czasem, a najlepiej to zostań na stałe :)

Mam prośbę do osób które zamieszczają swoje wyniki. Napiszcie pod obrazkiem jaka jest różnica czasu między Waszą platformą a GMT+1 czyli Warszawą. Można wtedy prześledzić Wasz trade i wyciągnąć wnioski dla siebie
np to: :D
Dołączona grafika

To jest trade Florka (ten za 400€ :) ) Albo masz kolego jaja ze stali, albo kupę kasy do wyrzucenia :)
Sorry kolego. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za to, że to tu umieściłem no i za moją ocenę tego co robisz. Gratulacje!!

Hmm, gdzie się podział wpis Inwestora25 ?

Sorry Florek to chyba nie ojro ? co to za waluta?

Jeszcze słówko. Widać, że czujnie zmniejszyłeś stawkę inwestując w złoto. Dzięki temu nie straciłeś dużo kasy. brawo!! :)

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1782 postów
Pewnie mod wyedytował poprzedni post i nowy zniknął.

travis

travis

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
Cały poradnik Inwestora w jednym miejscu http://www.hyipforum...narne-poradnik/

PlanetOfBets.com - świetny bukmacher obsługujący internetowe systemy płatności, m.in. Perfect Money i EgoPay

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów

A w ogóle beka, bo dwa razy obstawiłem USD/JPY bo nie zwróciłem uwagi, że już na to postawiłem :D Dobrze, że transakcje siadły bo byłoby kaszaniasto, gdybym przez nieuwagę obstawił coś, na czym bym podwójnie stracił :D

To powtórzenie wejścia nie musi być wcale głupie (pod warunkiem oczywiście, że świadome :) ) Wolałbym to, niż używanie tego guzika double coś tam. To strategia wyjęta chyba z hazardu ale nie musi być zła, z zastrzeżeniem jednak, że to już wyższa szkoła jazdy. Inwestor25 chyba to czasem praktykuje.

Mam jeszcze jedną uwagę (szczególnie dla forexowców)
Gdy pierwszy raz zetknąłem się z opcjami binarnymi, jak większość z Was uznałem, że to o wiele prostsze niż granie lotami na forexie i nadal tak sądzę. Jest tutaj jednak pewna trudność większa niż na forexie. Dotyczy ona czasu. W opcjach trzeba dobrze zaplanować moment wejścia w dwóch aspektach: ceny i czasu. Na forexie nie martwisz się o to kiedy (w jakim czasie) zamkniesz pozycję. Ważna jest tylko cena. W opcjach czas masz z góry ustalony i musisz się z tym liczyć. Nie wiem niestety czy ta trudność jest duża. Jak wreszcie zacznę grać to pewnie się dowiem.

Już cztery dni mam kłopot z otwarciem konta :( Coś im się popieprzyło z ustawieniami mojego konta. Gość do mnie dzwoni 3, 4 razy dziennie i próbują coś tam grzebać w sofcie platformy. Niby nie jestem przesądny ale chyba zmienię platformę.

Użytkownik gervazy edytował ten post 20 luty 2013 - 12:03

Inwestor25

Inwestor25

Inwestor

• Zbanowani
  • 82 postów
  • Lokalizacja3city
Praktykuje i to dość często. Na 60s głównie podwójne, a nawet potrójne strzały, a w zwykłych opcjach zdarza się, że otwieram dwie inwestycje w to samo aktywo, ale tylko w przypadku, gdy znalazłem pewniaka.

Już chciałem panikować, że okradziono nas z moich wypocin. Drugi raz chyba bym tego nie pisał :P

Chcesz zarabiać na opcjach binarnych? ZAŁÓŻ KONTO :) Zarobiłem ponad 48 000 od listopada 2012 :) FILM Jak zarobić 300€ w 15 minut :D

Florek

Florek

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

Inwestor25

Dzięki za dalsze wskazówki i za dobre słowo :) Twoje ostatnie zdanie zabrzmiało trochę jak pożegnanie :( Mam nadzieję, że jednak zajrzysz do nas czasem, a najlepiej to zostań na stałe :)

Mam prośbę do osób które zamieszczają swoje wyniki. Napiszcie pod obrazkiem jaka jest różnica czasu między Waszą platformą a GMT+1 czyli Warszawą. Można wtedy prześledzić Wasz trade i wyciągnąć wnioski dla siebie
np to: :D
Dołączona grafika

To jest trade Florka (ten za 400€ :) ) Albo masz kolego jaja ze stali, albo kupę kasy do wyrzucenia :)
Sorry kolego. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za to, że to tu umieściłem no i za moją ocenę tego co robisz. Gratulacje!!

Hmm, gdzie się podział wpis Inwestora25 ?

Sorry Florek to chyba nie ojro ? co to za waluta?

Jeszcze słówko. Widać, że czujnie zmniejszyłeś stawkę inwestując w złoto. Dzięki temu nie straciłeś dużo kasy. brawo!! :)

Nie, nie mam niczego za złe, ciesze się że udzielasz rad. jak już mówiłem to moje pierwsze kroki.Jestem zielony w binarnych, i głownie grałem na czuja.

z dzisiaj, nie wiem czy jest sens wrzucać to tu, czy w ogóle gdzieś, bo w sumie argumentów nie mam jakich przytoczyć.

Załączone pliki

gervazy

gervazy

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Florek, Napisz proszę co to za platforma i jaka waluta.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)