Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer

DeadSurf - http://www.dead-surf.com/

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Witam! Chciałbym przedstawić wam nowy surfbar - Dead-Surf,

Językiem domyślnym dla strony jest oczywiście francuski.
Za godzinę surfowania otrzymujemy 60pkt (limit na banner w skali miesiąca wynosi 15000 pkt dla zwykłego usera)
Przelicznik wynosi 1euro/10 tyś punktów (możliwe ,że będzie ruchomy).
Minimum do wypłaty wynosi 10 Euro (Paypal , HiPay i niedługo Payza).
Są 2 poziomy poleconych (na 1szym otrzymujemy 10% , na 2gim chyba jest to samo).

Surfbar ściągamy w zakładce Barre i dalej Telegracher a barre i po ściągnięciu instalujemy i odpalamy.

UWAGA!! Za każde 200 bannerów ,które wyświetli się nam na bannerze otrzymujemy 1 partie w GRILLE A SURF ! (wygrana od 100-1000pkt) - moim zdaniem około 20tys pkt miesięcznie dodatkowo!

Nie ma bonusów na surfbarze , ale jest masa gier na stronie :

Darmowe : codziennie otrzymujemy 1 grę w Grille a Surf i oczywiście darmowe kliki.
Płatne : po wbiciu kodu dostajemy partię do poszczególnych gier. Oczywiście jest także Super Polecający.

Klany : jeszcze niedostępne.

Sklep :
Kody: VLF Pack , CheyenCode, AWCode:
Kasa: od 10 do 100 Euro na PayPal i HiPay (Payza wkrótce dostępna)

Masa konkursów.

Strona wypłaciła już 55 Euro , dowody wypłat są na ich forum ,więc myślę ,że są wiarygodni i wypłacalni!!

To na razie na tyle , temat będę na bieżąco aktualizował Dołączona grafika

Link czysty - http://www.dead-surf.com/

Użytkownik gumaczek166 edytował ten post 21 luty 2013 - 12:08
Dodałem czysty link

Dead Surf - Nowy Surfbar - Rejestracja

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1394 postów
Nie wiem czy słuszne ale mam podejrzenie,ze za ta strona kryje sie phishing. Wynalazlem ja na surfie dzisiaj i sie zarejestrowałem bo myslałem,ze to autosurf.W kilka minut pozniej dostałem mejla niby od LR zeby zweryfikowac swoje konto na procku. W sumie dostałem dwa takie mejle,ze logowałem sie niby z innego IP i musze potwierdzic.Jak nie potwierdze to zawiesza mi konto..Oczywiscie prawdziwe LR nie mialo z tym nic wspolnego bo zaraz sprawdziłem logujac sie na swoje konto.

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Hmm soglif jesteś 1szym ,który miał takie problemy , nie spotkałem się jeszcze z czymś podobnym. U mnie i u reszty userów z którymi się kontaktuję strona śmiga normalnie.

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
Strona smiga ale ja napisalem,ze podejrzewam wyłudzanie danych. A tak w ogole to poznaj najpierw regulamin forum.

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
już się zapoznałem i tak jak mówię nie słyszałem przypadków wyłudzania danych ,ale dzięki za info.

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
Polecac link w sygnie hmm ..chyba tez nie mozesz...

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
d) zakaz nie dotyczy sygnaturek ;) skończmy już tą dyskusję w tym temacie...

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
Koperta po prawej u góry. Tam jest PW.

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
wiem wiem , przeczytałem i odpisałem ;)

wojownik

wojownik

Weteran

• Moderatorzy
  • 1075 postów
Gumiaczek - masz szczęście, że zdążyłeś przeedytować swój post zanim moderatorzy się pobudzili :-)
W nagrodę nie dostajesz ostrzeżenia za złą budowę tematu, ale na przyszłość najpierw czytaj regulaminy, a potem działaj.
Na tym forum za nieznajomość regulaminu dostaniesz najwyżej bana, ale w banku jak najpierw będziesz podpisywać, a potem czytać to możesz się obudzić goły i z komornikiem na karku.

Soglif miał rację - owszem w sygnaturkach wolno dawać linki z refami, ale w tekście trzeba podać czysty link.

Właściwie to jak ten surf dział? Instaluję coś na kompie?

Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia.  GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
@wojownik

Wiem,ale chodzilo mi o namawianie do klikania w sygnature ale własciwie jak tak teraz patrze to nie widzę namawiania :)

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
@wojownik - dzięki ;) A co do surfa to tak instalujemy barra , tylko jest dobrze , bo nie ma żadnych kodów obecności i innych głupot , nie wpływa na pracę komputera itp. ;)

goman1000

goman1000

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 1 postów
  • Lokalizacjapolska

Witam. Mam 2 pytania - być może ktoś zna odpowiedzi. Na jakich stronach można zdobyć Dead Kody? I pytanie kolejne - czy jest możliwość zakupienia lub wylosowania poleconych na stronie? Z góry dziękuję za pomoc

kusmider

kusmider

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 557 postów
  • LokalizacjaPolen

Witam,

Czy komuś udało się wypłacić cokolwiek i na cokolwiek w Dead-Surf? Chodzi mi o listopad.

Bo jak na razie zmiana admina przyniosła głównie ziejącą pustkę w sklepiku...

PAIDVERTS - młodszy brat wiarygodnego MTV!

FIHU

FIHU

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów

a czy ktoś z was mial problemy z rejestracja na deadsurf? bo ja sie tam nie moge dopchac żadną furtka,niby konto zalożylo a logowac sie juz nie moge

Zapraszam do rejestracji: 

http://autosurfon.pl/?ref=1035

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)