Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

DeadSurf - http://www.dead-surf.com/

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Witam! Chciałbym przedstawić wam nowy surfbar - Dead-Surf,

Językiem domyślnym dla strony jest oczywiście francuski.
Za godzinę surfowania otrzymujemy 60pkt (limit na banner w skali miesiąca wynosi 15000 pkt dla zwykłego usera)
Przelicznik wynosi 1euro/10 tyś punktów (możliwe ,że będzie ruchomy).
Minimum do wypłaty wynosi 10 Euro (Paypal , HiPay i niedługo Payza).
Są 2 poziomy poleconych (na 1szym otrzymujemy 10% , na 2gim chyba jest to samo).

Surfbar ściągamy w zakładce Barre i dalej Telegracher a barre i po ściągnięciu instalujemy i odpalamy.

UWAGA!! Za każde 200 bannerów ,które wyświetli się nam na bannerze otrzymujemy 1 partie w GRILLE A SURF ! (wygrana od 100-1000pkt) - moim zdaniem około 20tys pkt miesięcznie dodatkowo!

Nie ma bonusów na surfbarze , ale jest masa gier na stronie :

Darmowe : codziennie otrzymujemy 1 grę w Grille a Surf i oczywiście darmowe kliki.
Płatne : po wbiciu kodu dostajemy partię do poszczególnych gier. Oczywiście jest także Super Polecający.

Klany : jeszcze niedostępne.

Sklep :
Kody: VLF Pack , CheyenCode, AWCode:
Kasa: od 10 do 100 Euro na PayPal i HiPay (Payza wkrótce dostępna)

Masa konkursów.

Strona wypłaciła już 55 Euro , dowody wypłat są na ich forum ,więc myślę ,że są wiarygodni i wypłacalni!!

To na razie na tyle , temat będę na bieżąco aktualizował Dołączona grafika

Link czysty - http://www.dead-surf.com/

Użytkownik gumaczek166 edytował ten post 21 luty 2013 - 12:08
Dodałem czysty link

Dead Surf - Nowy Surfbar - Rejestracja

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1394 postów
Nie wiem czy słuszne ale mam podejrzenie,ze za ta strona kryje sie phishing. Wynalazlem ja na surfie dzisiaj i sie zarejestrowałem bo myslałem,ze to autosurf.W kilka minut pozniej dostałem mejla niby od LR zeby zweryfikowac swoje konto na procku. W sumie dostałem dwa takie mejle,ze logowałem sie niby z innego IP i musze potwierdzic.Jak nie potwierdze to zawiesza mi konto..Oczywiscie prawdziwe LR nie mialo z tym nic wspolnego bo zaraz sprawdziłem logujac sie na swoje konto.

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Hmm soglif jesteś 1szym ,który miał takie problemy , nie spotkałem się jeszcze z czymś podobnym. U mnie i u reszty userów z którymi się kontaktuję strona śmiga normalnie.

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
Strona smiga ale ja napisalem,ze podejrzewam wyłudzanie danych. A tak w ogole to poznaj najpierw regulamin forum.

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
już się zapoznałem i tak jak mówię nie słyszałem przypadków wyłudzania danych ,ale dzięki za info.

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
Polecac link w sygnie hmm ..chyba tez nie mozesz...

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
d) zakaz nie dotyczy sygnaturek ;) skończmy już tą dyskusję w tym temacie...

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
Koperta po prawej u góry. Tam jest PW.

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
wiem wiem , przeczytałem i odpisałem ;)

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • 1075 postów
Gumiaczek - masz szczęście, że zdążyłeś przeedytować swój post zanim moderatorzy się pobudzili :-)
W nagrodę nie dostajesz ostrzeżenia za złą budowę tematu, ale na przyszłość najpierw czytaj regulaminy, a potem działaj.
Na tym forum za nieznajomość regulaminu dostaniesz najwyżej bana, ale w banku jak najpierw będziesz podpisywać, a potem czytać to możesz się obudzić goły i z komornikiem na karku.

Soglif miał rację - owszem w sygnaturkach wolno dawać linki z refami, ale w tekście trzeba podać czysty link.

Właściwie to jak ten surf dział? Instaluję coś na kompie?
Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia. GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

soglif3

soglif3

Weteran

• Forumowicz
  • 1394 postów
@wojownik

Wiem,ale chodzilo mi o namawianie do klikania w sygnature ale własciwie jak tak teraz patrze to nie widzę namawiania :)

gumaczek166

gumaczek166

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa
@wojownik - dzięki ;) A co do surfa to tak instalujemy barra , tylko jest dobrze , bo nie ma żadnych kodów obecności i innych głupot , nie wpływa na pracę komputera itp. ;)

goman1000

goman1000

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 49 postów
  • Lokalizacjapolska

Witam. Mam 2 pytania - być może ktoś zna odpowiedzi. Na jakich stronach można zdobyć Dead Kody? I pytanie kolejne - czy jest możliwość zakupienia lub wylosowania poleconych na stronie? Z góry dziękuję za pomoc

kusmider

kusmider

Weteran

• Premium
  • 1084 postów
  • LokalizacjaPolen

Witam,

Czy komuś udało się wypłacić cokolwiek i na cokolwiek w Dead-Surf? Chodzi mi o listopad.

Bo jak na razie zmiana admina przyniosła głównie ziejącą pustkę w sklepiku...

TakefreeBitcoin - przyjemny kranik BTC z progresywnym zyskiem || MyCashBar - po prostu surfbar :)

AdsTimer - alternatywa dla Paidverts || CLIXSENSE - klasyka PTC, płaci od lat || MXREVSHARE - program ze znacznym potencjałem

EmpireAdvertisement - intrygujący revshare, może się nieźle rozkręcić || MY24HOURINCOME - czyli Drew Burton w roli Admina

FIHU

FIHU

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

a czy ktoś z was mial problemy z rejestracja na deadsurf? bo ja sie tam nie moge dopchac żadną furtka,niby konto zalożylo a logowac sie juz nie moge

ZAPRASZAM NA 

http://szybkakasa24h.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.