Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

liliontransfer pożyczkoposiadacz
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!
Zdjęcie

Rezygnacja z Banners Broker

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

djdanto

djdanto

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
Jako że chciałbym zrezygnować z banners broker napisałem do nich ticketa.Jednak jak mogłem się spodziewać dostałem zawiłą i skomplikowaną odpowiedź.
"TERMS AND CONDITIONS:
Please review the cancellation/termination agreement (section E) Affiliate & Client in regards to account cancellation: Revocation of Membership Rights. I understand the following upon the cancellation of my membership:
I relinquish all rights given to me in accordance with my membership.
I am no longer able to represent the company in any form, nor will I be eligible to gain sales, team sales, or bonus commissions from the company.
My rights to participate (if applicable) within the payment structure are revoked.
Sections A, B, and C shall survive this termination.
Should you wish to cancel your account yourself, please go to Manage Inventory, Select panels to be transferred, select transfer button, enter user name (to transfer to), select transfer again. The system will ask you if you are sure you want to cancel. Please submit your request to our office in writing, stating your intent to cancel and/or transfer account.

Banners Broker International (referred to as Banners Broker hereafter) offers a thirty-day money back guarantee on our Ad-Pub Combo packages ONLY. Upon cancellation of your initial package, you will be entitled to a refund provided the cancellation occurs within thirty days of activating your initial package. There will be no exceptions for refund under any other circumstance. Any sales after thirty days of activating your package are final.

In the case of a cancellation request, the following steps MUST apply:

You may request cancellation of your account at any time.
If you fall within the refund period, you may apply for a refund by following the above listed steps.
Cancellation requests must be submitted in writing, and mailed to Banners Broker Canada's head office address as listed above.
Canceling an account may take up to 10 business days from the time the request has been received.
By canceling your account with Banners Broker, you are forfeiting all products in your account, including but not limited to: ad impressions, ad inventory, future revenue that may be earned as a Publisher, and access to the Banners Broker International Dashboard.

*New features: Each month you must activate your Traffic Pack Subscription and decide what color panels to allocate the traffic to. You must allocate all purchased traffic at the time of activation. This purchased traffic cannot be used until activation and allocation have taken place.
NEW PANEL QUALIFICATION PROCESS: NEW PANEL QUALIFICATION PROCESS
When qualifying a panel you can either use 100% of the traffic needed from one bank or choose to use traffic from two banks. If you choose to use traffic from two banks, 50% of the traffic needed to qualify the panel must come from each bank.
For example: an affiliate can qualify one yellow panel using 2500 traffic from their Sales Credit Bank and 2500 traffic from their Organic Traffic Bank.

Should you require any further assistance, please do not hesitate to contact our office.

Regards
BB Team"

Z tego co zrozumiałem z google tłumacza mogę zrezygnować do 30 dni i muszę wysłać jakąś rezygnację pocztą do Kanady.Nie rozumiem też nic z tego w jaki sposób miały by mi być zwrócone pieniądze czyli " offers a thirty-day money back guarantee on our Ad-Pub Combo packages ONLY".Ktoś to ogarnia?Proszę o pomoc.

Użytkownik djdanto edytował ten post 26 luty 2013 - 15:53

Jak by ktoś potrzebował zaproszenia do TSU to proszę - https://www.tsu.co/djdanto

MehTra

MehTra

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
:D Źle zrozumiałeś, możesz zrezygnować kiedy Ci się podoba, lecz w ciągu 30 dni od założenia konta możesz ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów za zakupiony pakiet. Rezygnacje musisz napisać po angielsku i wysłać w formie listu (pocztą) na adres Banners Broker (biuro w Kanadzie). Myślę że od takich spraw jest sponsor by Ci to wszystko ładnie wytłumaczyć, no chyba że miałeś pecha i sponsor ma Cie w 4ech literach. Możesz anulować swoje konto lub przetransferować do innego użytkownika (np odsprzedać sponsorowi :P i wysłać mu wszystkie swoje panele).

Scroop

Scroop

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 387 postów
Do sponsora nie może wysłać niczego.

djdanto

djdanto

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
Sponsor dalej twierdzi że pakiet niebieski za 145$ potrafi na siebie sam zarobić.A jak mówię mu że :
został wydłużony czas zamykania paneli w wersji 2.9 to oczywiście o niczym nie wie i że pakiet niebieski nie ma prawa na siebie sam zarobić jeżeli paczka trafficu plus abo to 65$ miesiecznych opłat.
Więc od samego początku przez 4 miesiace ustwiajac panelki na 100% jest sie na minusie a jak pytam po ilu tyg blokują konto na minusie to też nie wie.
Mam poważne wątpliwości że zostałem zroboiny w ciu...a.Nigdize nie potrafię znaleźć strategii na niebieski 145 bez poleconych żeby to sie rozbujało.
Plus później jest wejscie na abonament 100$ przy kupnie wiecej niż 1 paczki trafficu.Więc uświadomcie mnie bo może się mylę.Chętnie nawiążę konwersację z kimś kumatym w temacie BB.
Sytuacja wygląda tak po dokładnie 2 tygodniach
żólty $5.89 / $20.00
fioletowy $11.24 / $60.00
niebieski $28.50 / $180.00
a więc z tego by wynikało że żólty zamknie się po 5-6 tyg
a fiolety i niebieskie po 3 miesiacach każdy i to będzie dopiero 1 obrót... a gdzie drugi obrót? A w tym czasie leci abonament przecież jeszcze :/
Więc nawet 5 żóltych które lecą 5 tygodni nie jest w stanie zarobić na abonament plus traffic... Gdzie tu jakiekolwiek zarobki?
Ja widzę tylko minus minus i minus w kolejnych miesiącach oraz nieustanną potrzebe ladowania w to kolejnych pieniędzy... ale może ktoś mnie uświadomi że jednak się mylę?

BTW.Co trzeba napisać w tym piśmie rezygnacyjnym?

Dear Banners Broker.

I would like to close my account and use the thirty-day money back guarantee.

Best regards

wystarczy?

Użytkownik djdanto edytował ten post 26 luty 2013 - 18:34

Jak by ktoś potrzebował zaproszenia do TSU to proszę - https://www.tsu.co/djdanto

MehTra

MehTra

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
To po co ta opcja:

Please submit your request to our office in writing, stating your intent to cancel and/or transfer account.

Pisze w liście że chce przetransferować konto do tego usera i tyle ;P może przejdzie a może nie, z BB nigdy nie wiadomo.

Scroop

Scroop

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 387 postów
Tylko 1 cykl paneli pakietowych powinieneś ustawić na 100% później już na 50% inaczej nigdy nie zobaczysz kasy na ewallet.

Dear Banners Broker.

I would like to close my account and use the thirty-day money back guarantee.

Best regards

wystarczy?

Piszesz, że działasz od 4 miesięcy, a pieniądze zwracają w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu pakietu.

Użytkownik Scroop edytował ten post 26 luty 2013 - 18:31

TheOne

TheOne

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaKatowice
Powiedz mi po co kupowałeś traffic pack jeżeli aktywowałeś tylko pakiet i masz darmowy traffic na 2 razy?

Użytkownik TheOne edytował ten post 26 luty 2013 - 18:46

MehTra

MehTra

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
Jeśli nie minęło 30 dni od założenia konta:

To receive a refund, the following procedure MUST be followed out:

• A written request must be mailed to Banners Broker with a postmark that is no later than thirty days of the purchase.
  • Government Photo I.D. must accompany the written request for a refund.
  • Banners Broker will send you written confirmation of your request via email within two business days of receiving your written request.
  • Refunds will be processed within 7 - 10 business days of receipt of written request.
  • Payments that were made using credit cards will be refunded to the original credit card used.
  • Payments made by any other method will be refunded by check.
  • The 5% processing fee is non-refundable.
  • Ad campaigns currently in process will be terminated once request has been received.
  • Refunds on ad impressions that are being used in active campaigns will be issued if less than 30% of total ad impression has been used.
  • Refunds are available for initial ad impressions or Ad-Pub Combo Packages. Refunds DO NOT apply to additional panels, traffic boosters, traffic packs, or any additional features.
In the case of a cancellation request, the following steps MUST apply:
  • You may request cancellation of your account at any time.
  • If you fall within the refund period, you may apply for a refund by following the above listed steps.
  • Cancellation requests must be submitted in writing, and mailed to Banners Broker Canada's head office address as listed above.
  • Canceling an account may take up to 10 business days from the time the request has been received.
  • By canceling your account with Banners Broker, you are forfeiting all products in your account, including but not limited to: ad impressions, ad inventory, future revenue that may be earned as a Publisher, and access to the Banners Broker International Dashboard.

- Pieczątka na poczcie musi być max do 30 dni od założenia konta,
- Do listu musisz dołączyć kopie twojego dowodu,
- Refundacje dostaniesz tylko za pakiet, 5% prowizji nie jest zwracane.
- Potwierdzenie dostaniesz w około 2 dni na maila (od momentu gdy list do nich dotrze).
- Proces refundacji 7-10 dni pracujących, jeśli używałeś karty kredytowej by doładować konto to na nią dostaniesz zwrot, w innym przypadku dostaniesz czek.
Tu masz adres wysyłki (dopisz że to Canada):

Banners Broker International has contracted with Stellar Point, Inc. to handle all refund and cancellation requests for the company. Therefore, all requests must be sent to the following address:
Stellar Point, Inc.
5 Carlow Court
Whitby, ON L1N 9T7

Przykład:

Dear Banners Broker International
I am writing to request a refund of my Business Package ( 145$ ) and close my BannersBroker account created on February 10th, 2013.
As noted in the requirements of "Refund Policy", i have attached a copy of my goverment ID.
I'm going to take care of my ill uncle and it's impossible for me to be able to manage my BB account at the same time.
If you require any further information from me, feel free to contact me at [address] or [phone number].
I appreciate your prompt attention to this matter and look forward to receiving the refund.

Sincerely,
Imię i nazwisko

devilll

devilll

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 126 postów
TheOne

Pewnie mu ten mało rozgarnięty sponsor tak doradził :)

Użytkownik devilll edytował ten post 26 luty 2013 - 18:55

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 1357 postów
Albo zamknąć konto, albo poważnie doinwestować dokupując panele,a jeszcze lepiej jeśli to możliwe zrobić upgrade do pakietu zielonego lub czerwonego i dokupić panele. Z samym pakietem niebieskim niewiele zdziałasz.

:) Chcesz zobaczyć w POWIĘKSZENIU? KLIKNIJ TAM --->                                       KLIK

djdanto

djdanto

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
Nie kupowałem traffic packa.Lecę pierwszy darmowy obrót z panelem zóltym,fioletowym i niebieskim na 100%.Jedak mam obawy potężne że nie da rady tego rozbujać.260$ mam po 2 obrotach na ewalecie jeśli drugi obrót ustawie na 50% no i co dalej z tych 260 trzeba odjąć 60 odrazu na abonamet za 4 miesiące oraz 50$ na traffic który będzie pobierany co miesiąc.A z jednej paczki trafficu i tak nie odpale wszystkich paneli więc niebieskie i tak będą po 2 darmowym obrocie leżeć w tym czasie będą lecieć jakieś żółte i fioletowy może jeden przynasząc marne kilka dolców.Tak to widzę że to nie zarobi na siebie.

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3876 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
260$ zysku -60$ opłaty = 200$. W kwietniu najpóźniej wróci Organic Traffic . Myślę , że to będzie dla ciebie sposób aby opóźnić kupno trafficu i rozkręcić trochę konto.

djdanto

djdanto

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
Czytałem o tym OT (ja tobie kliknę a ty mi... no nie wiem ile znajdę osób takich co mi będą klikać a ja im...)Nie chce wkładać więcej narazie w to pieniędzy to napewno.Pytanie moje jest właściwie jedno czy ma to szanse kiedykolwiek się przynajmniej zwrócić z jakimkolwiek plusem czyli powiedzmy po roku zamowię sobie kartę za te 40$ - opłata aktywacyjna karty i wypłacę chociaż 200$ z 155$ ktore w to włożyłem?
Decyzję muszę podjąć w miarę szybko.Na sponsora nie mam co liczyć.Zresztą widziałem jego konto.Po 5 miesiącach w BB ma na koncie -10$ czyli saldo ujemne...

Adrialinho

Adrialinho

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów
OT jak powróci, to będzie setki osób co będą klikały Tobie a Ty im :) trochę zbyt wcześnie się poddajesz..

djdanto

djdanto

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
Wróci albo nie wróci... z tym OT może być różnie ludzie boją się tego twierdząc że firma może blokować konta osobom ktore stosuja takie sztuczne naganianie organicu.

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3876 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
trzeba podjąć ryzyko . Ja tutaj nikogo nie namawiam do nie legalnych zabiegów . Ale wchodząc w Banners Broker byłeś świadomy , że podejmujesz ryzyko . Idz za ciosem . Moim zdaniem robisz błąd rezygnując.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 1357 postów
A wiadomo ile można zdobyć OT nie stosując żadnych sztuczek, tylko legalnie?

:) Chcesz zobaczyć w POWIĘKSZENIU? KLIKNIJ TAM --->                                       KLIK

schranzter

schranzter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 81 postów
djdanto, nie rezygnuj a bądź cierpliwy. Jak ktoś kiedyś powiedział, albo do BB wchodzisz z dużą kasą na start i szybciej zbierasz zyski, albo wchodzisz z mniejszą kasą i uzbrajasz się w cierpliwość. Można też poszukać jakiś poleconych w miarę możliwości, który to zabieg na pewno w jakiś sposób przyśpieszy wzrost na ewallet. Jeżeli nie potrzebujesz "na już" tej kasy, którą wsadziłeś, to jak najbardziej popracuj nad cierpliwością. Myślę, że po ok 7 miesiącach będziesz już "coś" w stanie wyciągnąć, ale na Twoim miejscu raczej bym najpierw przez ok rok rozwijał konto, a potem zobaczył co i jak. Wiesz może z jakim pakietem wszedł Twój sponsor? Bo po 5 miesiącach i -10 na koncie to trochę lipa... No ale wszystko zależy z czym wszedł na początku i jak to prowadził. Cierpliwości życzę

Precello

Precello

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
co to jest -10$ na koncie jak przy zakupie TP i abo miewa się kilkaset $ na minusie :P

Krakk

Krakk

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów
Na razie nic na temat nowego OT nie wiadomo, należy uzbroić się w cierpliwość. W marcu wszystko się okaże jak to będzie funkcjonować. Jak nabijesz sobie 50k trafficu za pomocą OT to według mnie nikt do takiej sumy się nie przyczepi, a Twoje konto przynajmniej będzie mogło się rozwinąć. To jest tylko nawiązanie do postów wcześniejszych, czy to zrobisz nielegalnie czy może jednak całkowicie legalnie znajdziesz sposób, że nikt nie będzie miał zastrzeżeń to już prywatna sprawa.

Rejestracja: RICI/Arayss lub RICI/amos zapraszam na PW, grupa ryby>ladzia>melanii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)