Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Wasze propozycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
412 odpowiedzi w tym temacie

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Czekam na wasze opinie o forum i propozycje jego udoskonalenia oraz zwiekszenia ogladalnosci.
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

Gosc_Pawlo_*

Gosc_Pawlo_*
  • Gość
Co Myślicie o nowym dziale takim jak Polecane HYIP'y lub coś podobnego, gdzie można było by zamieszczać dokładne opisy, jakie programy oferuje dany Hyip, wypłacalność, etc.? Zdaje sobie sprawe że większość Hyip'ów działa krótko, ale znacie napewno takie z dłuższym starzem, które Moglibyście polecić :)

Pozdrawiam ;)

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Mozesz przejrzec monitor aby poznac szczegolowe plany i warunki.
http://www.money-mon...llprograms.html

Osobnego dzialu nie potrzeba tworzyc, dla kazdego programu ktory ktos chcialby przedstawic, wystarczy zaloz nowy topic.
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne

Gosc_Pawlo_*

Gosc_Pawlo_*
  • Gość
Racja zapomniałem że to tylko Polski "odłamek" forum ;)

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Racja zapomniałem że to tylko Polski "odłamek" forum ;)

Tak, ale programy sa tutaj przedstawiane odrebnie od glownej czesci forum, jesli chcesz zaprezentowac swoj program zakladasz nowy topic, jak np. ten:

http://www.money-mon...topic,79.0.html

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Wlasnie zrobilem male porzadki na forum. Jak wam sie podoba nowy uklad?

Gosc_lucider_*

Gosc_lucider_*
  • Gość
Ja jestem w trakcie przerzucania się na taki styl - ale ogółem mi się podoba.

Gosc_totem_*

Gosc_totem_*
  • Gość
tak - ten układ jest coraz bardziej podobny do forum mocno rozwiniętego - oby tak dalej. jest szansa na większy porządek. podoba mi się.

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Znalazlem wreszcie rozwiazanie na to jak powiekszyc polskie forum nie tworzac nowego :)

Wlasnie dodalem noey dzial, strefa webmastera, jezeli macie jakies propozycje co do nowych dzialow smialo o tym napiszcie.

Gosc_pete7_*

Gosc_pete7_*
  • Gość
a ja mam takie 2 pomysly, napisze je, ale nie myslcie ze costam jestem zly czy cos tak tylko sobie pomyslalme ze to mogloby bardzo ulatwic zywot niektorym (eee.. mysle np. o sobie :P):

1. Jak ogladam All programs to straszliwie brakuje mi tej opcji "xx days monitored" albo "paying for xx days" strasznie to ulatwia bo nie trzeba zamieniac miesiecy na polskie i jeszcze liczyc...

2.nie wiem czy to sie da, ale nie znalazlem tego - jak zalezy mi na jakims temacie to extra byloby zobaczyc w skrzynce email wiadomosc ze cos w nim zostalo napisane

jeszcze raz - nie zrozumcie mnie zle - napisalem tylko co mysle
to forum i tak jest zdecydowanie w czolowce, a pod wzgledem profesjonalizmu zajmuje u mnie 1. lokate
GRATS za wysilek i osciagniecia!

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
pete7 kazda propozycja zmian i udoskonalen jest dla mnie bardzo wazna, przeciez to glownie dla Was jest to forum i monitor, dlatego pisz i to jak najwiecej :)

odp. 1) Wraz z dodaniem skryptu, ktory w tym momencie sie pisze specjalnie na potrzeby monitora bedzie wyswietlanych wiele nowych funkcji i mozliwosci, miedzy innymi bedzie obliczana ilosc dni, w ciagu ktoych program jest monitorowany. Nie bede  dodawal informacji od kiedy program istnieje (jedynie od kiedy jest monitorowany), bo czesto admini podaja nieprawdziwe informacje niemozliwe do zweryfikowania.

odp. 2) Jest taka mozliwosc na forum, zobacz ze pod kazdym postem jest opcja "powiadamiaj" (w jez. ang. - "notify"), wystarczy z niej skorzystac :)

Dziekuje za Twoja opinie, ona naprawde cieszy  8)

Gosc_wojtimil_*

Gosc_wojtimil_*
  • Gość
proponował bym większą aktywność w dziele HYIP Ponzi
Jak wiadomo większość zarabia właśnie na tego tylu programach.
Chodzi mi o to żeby było wiecej programów
Pozdrawiam

Gosc_agentx_*

Gosc_agentx_*
  • Gość

Pozdrawiam

Hymm...wydaje mi sie ze jakosc przedstawianych programow oraz poziom dyskusji na ich temat
powinny dominowac nad ich liczebnoscia,ale jesli masz jakies ciekawe
to sie nie krepuj, po prostu zaloz nowy temat.:)

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Pozdrawiam

Problem w tym ze ponzi kiedys i ponzi dzisiaj to juz nie to samo :)

Wiekszosc ponzi nie wytrzymuje 2 dni, a tych ktore nie oszukuja (tzn placa dotad, az piramida sie rozsypie) jest bardzo malo. Ogolnie dostrzegam kryzys jesli chodzi o hyipy, jest ich bardzo duzo ale marna jakosc.

Az strach w nie inwestowac ;)

Czekam, az sie pojawi jakis cukiereczek ale i z nimi dzisiaj roznie bywa.

Mam nadzieje ze hyipy nie skoncza jak gptr, bo hyipy moga byc naprawde ciekawym sposobem na inwestycje, pod warunkiem ze kryja sie za nimi realne inwestycje.

fx_master

fx_master

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 32 postów
Czy nie dało by sie ustawic godziny na forum tak zeby dla wszystkich wyswietlała sie na nasz czas, i zeby to był czas w formacie 24h.  ::)
www.forexrealtrading.blogspot.com

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Juz chyba jest ok, dzieki za uwage :)

fx_master

fx_master

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 32 postów
Teraz juz jest super  :)
www.forexrealtrading.blogspot.com

Robertpl

Robertpl

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 313 postów
Czy jest możliwe, wprowadzenie takiego małego bajeru. żeby poinformować użytkownika że posiada w temacie nową wiadomości, za pomocą np: ikony lub innego wyróżnienia, a jak przeczyta to żeby znikała ikonka czy wyróżnienie z tego tematu? 
--Chytrzy ludzie pogardzają zgłębianiem wiedzy, prości podziwiają ją,a mądrzy wykorzystują!!
--Tylko dwie grupy ludzi narzekają na podatki - kobiety i mężczyźni.

KLIK CHARYTATYWNY KTÓRY POMAGA INNYM! Pajacyk itp.

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Jezeli jest nowa wiadomosc w danym dziale, zapala sie w glownym indeksie czerwona kula.
Jezeli jest nowa wiadomosc w temacie, dodaje sie ikonka "new".

Poza tym warto korzystac z opcji "szybkie linki" a w nich "nowe posty" i "nowe odpowiedzi".

Robertpl

Robertpl

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 313 postów
Dzięki za objaśnienie  :)

Ale zemnie gapa:uglystupid2:
--Chytrzy ludzie pogardzają zgłębianiem wiedzy, prości podziwiają ją,a mądrzy wykorzystują!!
--Tylko dwie grupy ludzi narzekają na podatki - kobiety i mężczyźni.

KLIK CHARYTATYWNY KTÓRY POMAGA INNYM! Pajacyk itp.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.