Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Wasze propozycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
412 odpowiedzi w tym temacie

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4445 postów
Forum śmiga jak na andku, tak na iOS. Może nie możesz sobie poradzić ze zmianą na wersje deskoptowa @abrakadabra?

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2267 postów
U mnie też

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4498 postów
Poradniki

Od kiedy coś nie śmiga? Może korzystacie z opery-mini.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
BitArb Następca programu Sportarb. Arbitraż na kryptowalutach. PRE-LAUNCH
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
Autobitcointrading Automatyczny system tradingu, ostatnie dni zapisu
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2267 postów
Źle się wyraziłem u mnie wszystko działa bez zarzutu

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1646 postów
Ja zauważyłem coś innego. Przeglądając forum na telefonie w wersji mobilnej, nie działa przekierowanie na linki zewnętrzne. Otwiera się po prostu pusta zakładka. Ktoś ma podobny problem? To dotyczy zarówno linków w tematach jak i banerów.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4498 postów
Poradniki

Sprawdzałem przed chwilą i nie mam takiego problemu.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1646 postów

W ostatnim czasie była dłuższa przerwa w działaniu forum (około 1 dnia). Czy spowodowane to było winą usługodawcy? Bo z tego co pamiętam, to albo nie działa forum albo brak połączenia z bazą. I to nie pierwszy raz. Może warto pomyśleć nad zmianą usługodawcy na bardziej stabilniejszego?

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4498 postów
Poradniki

Nie pamiętam, aby przerwa w działaniu trwała aż tak długo. 95% tych przerw wynika z obciążenia bazy a nie serwera.

forum opis
inwestycje opis

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1646 postów

No raptem z tydzień temu cały dzień nie miałem dostępu do forum. Następnym razem porobię screeny. No chyba, że to jakaś ochrona DDoS mnie łapnęła, bo loguje się z Danii.

kamper

kamper

Weteran

• SuperVIP
  • 1269 postów
  • LokalizacjaUK

@up tez tak mialem - ip z UK.

Wyskakiwalo cos z basa SQL - zglaszalem administracji - cos pozmieniali ale problem pojawia sie jeszcze czasami. Przewaznie ok 22 czasu polskiego - i trwa to z 5 minut.

SwissCredit FexFund  Brason-Inv  CryptoSolutions Royal-FX

b728.gif

Dostepne ubezpieczenie depozytow w Brason-Inv oraz FexFund!!

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów
Również miałem ten problem z 1-2 tygodnie temu i co chwilę wyskakiwalo coś z SQL. Potem się uspokoiło ale wczoraj raz tez miałem ten komunikat

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 465 postów
  • LokalizacjaKraków

Również ok 2 tyg temu miałem problem z bazą. Trwał on z przerwami kilka dni

Użytkownik Marcin2107 edytował ten post 10 luty 2017 - 16:48

Majk1984

Majk1984

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaPiekary Śląskie

tak było coś takiego ale to chwilowe u mnie było i na telefonie - na kompie wieczorem było juz wszystko OK...

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4498 postów
Poradniki

Poczyniliśmy pewne kroki aby ten problem rozwiązać, jak się będzie powtarzał to będziemy reagować.

Obecnie mamy wyjątkowo duży ruch na forum, w godzinach szczytu potrafi być około 400 osób online. Do tego dochodzą ataki typu dos, ddos, floody.

Na takie sytuacje baza nie pozostaje obojętna. Podobnie ochrona typu anti-ddos.

• PanInwestor lubi to
forum opis
inwestycje opis

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 465 postów
  • LokalizacjaKraków
Ruch jak na Floriańskiej w Krakowie:)
A wydaje mi się ,że problem jeśli był to nie dotyczył wszystkich w jednym czasie. Ja miałem problem z wejściem ale inni użytkownicy pisali na forum

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Bo zdaje się, że problemy z bazą są dwojakiego a nawet trojakiego rodzaju.

Takie chwilowe, które mogą nas spotkać od czasu do czasu i po paru sekundach przechodzą. Na wszelki słuczaj po pojawieniu  błędu warto wyczyścić ciasteczka i na tłuc F5. Ten czasami dotyka nas w dowolnym czasie.

Przyczyny różne. Mnie najczęściej dotyka z dwu powodów: zabezpieczenia antyfloodowego,gdyż często pracuję na wielu zakładkach, zbyt dużej niecierpliwości w czasie zapisywania posta gdy baza wolno działa i gwałcenia wówczas przycisku.

Kolejne to różne IP w czasie otwarcia strony i jej zapisu. Od września pracuję na necie mobilnym na skraju dostępności sieci. Mam więc 3 rooterki w trzech różnych miejscach na które się przełączam gdy net spowalnia. 

Te błędy schodzą dość szybko. Warto jednak pozbyć się ciasteczek i poczekać kilka minut.

Trzeci, który dotyka całe forum na dłużej. Pewnie właśnie w czasie ataków DDoS.

Natomiast wydaje mi się, że należałoby lepiej skonfigurować obsługę błędów by kierowała na stronę z informacją o awarii by wrócić na forum za np. pół godziny a nie na stronę z różowym info o błędzie sql.

Obawiam się, że przez brak obsługi błędu w szczycie oglądalności forum sami robimy niechcący DDoS próbując odświeżać stronę.

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Bodeha

Bodeha

Doświadczony inwestor

• VIP
  • 348 postów
  • LokalizacjaLA

Przydałby sie czat, ale chyba od strony technicznej to niewykonalne.

Użytkownik Bodeha edytował ten post 14 luty 2017 - 11:48

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4498 postów
Poradniki

http://www.hyipforum...ownikow-online/

• Bodeha lubi to
forum opis
inwestycje opis

TezJestemWitek

TezJestemWitek

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 507 postów
  • LokalizacjaJelenia Gora
Witam, chcialbym zawnioskowac by obowiazkowe bylo podawanie planu wynagrodzenia za Refow w dziale Hyip i Ponzi. Pozdrawiam
Najlepszy kranik ever :) :http://freebitco.in/?r=3928217<p>Dla mnie Bomba, super zabawa w Trading...1 usd od programu bonus >>>>>>>>>https://brain-impulse.com/?ref=BnYxIm

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

A dlaczego tylko w tych działach? :)

IMHO, wprowadzanie takiego obowiązku nie jest konieczne gdyż najczęściej te informacje i tak są podawana jako element opisu programu albo uzupełniane przez dyskutantów.

Wprowadzenie zaś nakazu wiązałoby się z koniecznością ustanowienia sankcji za jego naruszenie i dodatkową, moim zdaniem zbędną, pracę moderatorów.

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.