Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Neobux - neobux.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
650 odpowiedzi w tym temacie

janole2

janole2

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaKalisz

no to kolego gratuluję

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Czy u Was też spadła liczba reklam? Zazwyczaj dziennie miałem 40-50 reklam a w ostatnim tygodniu spadło do 20. Chyba system chce opóźnić mi zdobycie golda za punkty. Brakuje mi już tylko 1300 punktów aby mieć 30.000. Trudno będzie jeszcze trzeba poczekać z 2-3 miesiące.

kleon

kleon

Aktywny inwestor

• Premium
  • 287 postów

Przez klika lat miałem konto Ultimate, wpłaciłem trochę, jednak zauważyłem, że z roku na rok coraz słabsze są średnie klikalności RR. Chodzi mi o tych samo-rotujących się na Ultimate, których miałem sporo K mam nadzieję, że wiecie co chodzi :). Dodatkowo chciałem coś ustalić w sprawie numerów podatkowych, jakiś vatów etc. firma niby z Portugalii i odbiłem się od ściany, nie chcieli mi udzielić, żadnych info. Dosłownie dostałem odpowiedź, że nic nie wysyłamy nikomu. Postanowiłem się z tego wycofać przestałem przedłużać i tu muszę przyznać wypłaty paypal instant i to nawet większe kwoty. Osiągnąłem ROI 160% w 4 lata, czyli nie najgorzej. Gdybym dalej budował konto ROI koło 100% miałbym za rok dopiero...

Nie wiem jak jest z liczbą reklam, bo nie zwracałem uwagi (Ultimate nie musi nic klikać, ani się logować), jednak spadająca powoli średnia mnie zaniepokoiła. Gdybym miał takich refów, co to sumiennie dzień w dzień, to pewnie bym dalej w tym siedział.

Dawido

Dawido

Weteran

• VIP
  • 1217 postów

ja zrezygnowalem po jakims pol roku, z tego co pamietam nie wyszedlem nawet w 25% na swoje, zyski z wykupionych klikajacych na poczatku nie byly zle, ale potem stopniowo spadaly, ale jak pojawili sie problemy i zaczalem kontaktowac sie z supportem, ktory byl bardzo niemily i niepomocny, dalem sobie spokoj...

Masz dosc tracenia $ w hyipach? Promoteam to preznie rozwijajaca sie firma mojego kolegi ze sklepem online, cyklerem liniowym, i portalem ogloszeniowo-reklamowym, gdzie stabilnie zarabiamy od 2015 roku. Kupuj markowe produkty w konkurencyjnych cenach aby otrzymac bonusowe pozycje do cyklera! Przelew bankowy, BTCZarejestruj sie TUTAJ w cyklerze Promoteam Chcesz kupic/sprzedac BTC? Skorzystaj ze swietnej oferty Bitbay: https://affiliate.bitbay.net/55024

Marksman

Marksman

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Nie oszukujmy się. W obecnych czasach ciężko wyciągnąć jakieś sensowne $ z jakiegokolwiek buxa. Fakt, są wyjątki jak clixsense (i podobno kiedyś Neobux) ale to coś pokroju błędu statystycznego wśród programów tego typu. Moim zdaniem już lepiej znaleźć stabilny kran i tam budować siatkę poleconych: mniejsze minimum wypłat, brak potrzeby inwestycji etc...

ClixSense Kasa za ankiety i zadania  <------- Zarobione 166$ , zainwestowene 0$     Money's a bi*ch that never sleeps. And she's  jealous and if you don't pay close, close attention, she might be gone forever... - -                                  Refunder <---- Świetny program partnerski. 25 PLN zwrotu przy zakupach za 50PLN Baza ponad 600 sklepów !!!

piotras10000

piotras10000

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Lokalizacjapolska

w tej firmie nie trzeba mieć wcale konta ultimate aby osiągnąć całkiem niezłe zyski ,wystarczy

kupić konto Golden i wynająć tyle na ile nas stać i przedłużyć tzw poleconych na 240dni lub dłużej.

Po jakimś czasie koszty poniesione z kupna konta i wynajęcie poleconych się zwrócą. Jeżeli chodzi

rozliczanie się z podatku to jest tam napisane w ich regulaminie ,że NeoBux nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zapłaty

podatku za to, co otrzymujesz od nich.Twoim obowiązkiem jest zadeklarować, co otrzymałeś od nich i powinieneś

zapłacić podatek w swoim kraju.

.

owl

owl

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Moim zdaniem już lepiej znaleźć stabilny kran i tam budować siatkę poleconych: mniejsze minimum wypłat, brak potrzeby inwestycji etc...

W NeoBux też warto korzystać z programu partnerskiego i pozyskiwać poleconych bezpośrednich DR. Przy około 100 poleconych DR + konto Premium, mogę sobie wypłacić te $ 30 USD miesięcznie.
100 poleconych to nie jest jakaś nieosiągalna liczba, tym bardziej że program działa i płaci od wielu lat. Można powoli i ze spokojem budować siatkę poleconych (przez lata), beż presji, że musimy to robić szybko, bo program za chwilę upadnie (jak w przypadku Revenue Share). Nawet pozyskując 20 poleconych DR na rok (co jest osiągalne dla każdego, kto chociaż trochę potrafi reklamować, pozycjonować), z roku na rok budujemy sobie coraz większy, dodatkowy zarobek.

kleon

kleon

Aktywny inwestor

• Premium
  • 287 postów

Podatki płacę, chciałem ich tylko zidentyfikować jako firmę teoretycznie z EU i tyle. DR przewaliło mi się przez konto multum i z doświadczenia powiem, że każdy umarł w ciągu od paru tygodni to iluś miesięcy. $30 na miesiąc jak masz coś za to robić to jest fajne jako hobby lub ciekawostka, nie ukrywam, że wolę zainwestować konkretniej i mieć zwrot. Ja naprawdę mam co robić każdego dnia, i to tak, że mi doby brakuje :) 

Ja nie twierdzę, że to zły program tylko nie wszedłbym w to z kilkoma K$ na dzień dzisiejszy, jak to zrobiłem kiedyś, właśnie ze względu na spadającą opłacalność i może się mylę, ale rosnące ryzyko. Szkoda, bo było fajnie :) 

owl

owl

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Moim zdaniem i tak warto postawić na poleconych DR (chociaż zgadzam się z Tobą - nie jest to opcja odpowiednia dla każdego)...

Masz rację - spora część poleconych się wykrusza (nie tylko w NeoBux, ale w większości tego typu programów), dlatego na ich miejsce muszą pojawiać się kolejni. Cała zabawa polega na znalezieniu, wypracowaniu sobie jak najtańszej i jak najbardziej skutecznej opcji promowania, reklamowania programu, czegoś w rodzaju perpetuum mobile ;).

Jednak mimo tego wykruszania się poleconych, to i tak jakiś procent pozostaje aktywny i moja baza poleconych, z roku na rok, bardzo powoli, ale się powiększa. Dlatego uważam, że mimo wszystko warto korzystać z programu partnerskiego NeoBux'a, należącego w końcu do strony, która płaci w trybie instant od 2008 roku.

Zresztą w większości programów partnerskich (spoza branży PTC), trzeba ciągle pozyskiwać klientów, ponieważ płacą one najczęściej za jednorazową akcję klienta, np. za założenie konta bankowego, za jakiś zakup itp. (wiem, wiem, są też wyjątki). 
Ja do zarabiania w NeoBux itp., podchodzę jak do każdego innego programu partnerskiego (spoza branży PTC), chociaż są to dość specyficzne programy partnerskie.

NeoBux i cała branża PTC (może poza ClixSense) płaci śmieszne pieniądze za akcje poleconego (w porównaniu do większości programów partnerskich spoza tej branży), ale za to płaci dożywotnio (tak długo, jak polecony pozostaje aktywny). Nie wymaga też od nowego użytkownika żadnych wpłat, abonamentów, zakupów (dlatego łatwiej jest tutaj pozyskać poleconego, niż powiedzmy do jakiegoś MLM itp.). Ciągle też pojawiają się osoby, które szukają programów, w których można zarabiać bez inwestycji.

Oczywiście nie jest to opcja dla rekinów biznesu i ludzi żądnych szybkiego zarobku, tylko tak jak napisałeś dla hobbystów - cierpliwych i wytrwałych. Z drugiej strony 5 takich programów - z odpowiednio dużą siatką poleconych i zarabianie wygląda już trochę lepiej i z czasem wymaga też coraz mniejszego nakładu pracy, w postaci zaliczenia kilku obowiązkowych reklam, potrzebnych do otrzymania prowizji - i zarabia się coraz bardziej pasywnie.

I nie twierdzę, że nie masz racji. Twoja opinia - osoby, która zainwestowała w NeoBuxa trochę więcej kasy jak dla mnie cenna - i w sumie pokrywa się z innymi znanymi mi opiniami: mówiącymi, że inwestycja w poleconych RR w NeoBux to proces długi, żmudny i w sumie niezbyt opłacalny (szału nie ma). I dlatego pewnie ten program tak długo istnieje i płaci w trybie instant - bo nie rozdaje kasy na prawo i lewo. Ryzyko, że Neobux kiedyś upadnie, też oczywiste istnieje, nie zaprzeczam, tylko jest pewnie trochę mniejsze niż w RevenueShare :)

Użytkownik owl edytował ten post 05 kwiecień 2017 - 22:33

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 149 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Moi drodzy z jak z wykupywaniem reklam? Macie jakies doswiadczenie w tym temacie? Mozecie napisac cos o skutecznosci?

BITBAY - Tu zalozysz zarowno portfel BTC jak i bedziesz mogl dodatkowo zarabiac na roznicach kursowych (rowniez karta do bankomatu)

APPLIKE - Zainstaluj na tablecie/telefonie z Androidem. Zarabiaj na samym fakcie, ze zostawiasz na noc wlaczona apke (z mojego linka dostaniesz 5500pkt oraz 25% moich dochodow)

ETORO - Tutaj mozesz zaczac przygode z Social Tradingiem, obserwowac i nasladowac najlepszych traderow na portalu (Przy depozycie $200 + bonus $20)

MINERGATE - Ta aplikacja pozwoli Ci na kopanie kryptowalut swoimi komputerami. Mozna smialo kopac BTC/ETH/ETC/XMR. Wyplaty instant.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Od kilku dni jestem na koncie Golden. Uzyskane za wymianę 30000 punktów. Od razu więcej do klikania. W szczególności 9 reklam typu Fixed po 1 cent.

Odnośnie DR to potwierdzam, że ciężko jest złapać kogoś na dłużej. Ostatnio to rezygnują po 1-2 dniach.

Odnośnie reklam to tak jak na innych stronach. Jak masz unikalną reklamę na danej stronie to jej skuteczność jest dużo większa niż taka, która była już wyświetlana przez innych użytkowników.

Ogólnie na Neobuxie jest dużo reklam. Co może świadczyć, że opłaca się innym tam zostawić kasę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.