Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Inwestuj w złoto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów
Wczoraj, całkiem przypadkiem dostałem się na stronę  http://www.bullionvault.com/ , która jest stroną firmy zajmującej się pośrednictwem w handlu złotem.Początkowo byłem trochę przerażony "fachowością" strony, ale okazało się,że jest jej polska wersja językowa i to nie taka z googlowskiego tłumacza a naprawdę rzetelna.Strona jest jak mi się wydaje zaawansowana technologicznie,oferuje wszystkie instrumenty pomocne przy zakupie i sprzedaży złota.Po rejestracji otrzymujemy bonus w postaci: 1g złota + 1 euro + 1 GBP + 1 $ (razem warte ok.40$) po to aby wdrożyć się w program i oczywiście z czasem zainwestować.Tak,że czuję się teraz jak prawdziwy inwestor i takież mam dylematy.Dokupić złota czy też nie,bo przecież drożeje.Jeśli kupić to gdzie w Zurychu czy w Londynie? A może teraz sprzedać?
Strona ma także swój program afilacyjny (bardzo konkretny)ale na razie nie podaję reflinka,bo jestem nowicjuszem na tym forum i admin by mnie zjechał.Jeśli ktoś jest zainteresowany może się zarejestrować bezpośrednio ze strony:
                                    http://www.bullionvault.com
lub od razu strona po polsku        https://zloto.bullionvault.pl

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Podobne serwisy:

http://www.kursyzlota.pl/
http://uncja.com/
www.e-numizmatyka.pl

Alternatywa do sztabek sa zlote monety, ktorym przybywa jeszcze dodatkowa wartosc, gorsza forma sa natomiast certyfikaty zlota (ma sie je na papierze).

Ze zlotem jest pewien dylemat, bo po pierwsze wg. starej zasady nie kupuje sie na gorce, ale obecnie zloto bije rekordy cenowe. Z drugiej strony, Indie kupily ostatnio ogromne ilosci zlota nie patrzac na cene, a ponadto obeszla ostatnio swiat informacja o tym, ze koncza sie zapasy zlota, a ze zloto jest wyceniane w $$, to wartosc zlota jest nadal niedowartosciowana.

W zloto warto inwestowac, jesli ma to byc dlugoterminowa inwestycja, minimum 10-20 lat.

Trzeba jednak pamietac, ze wartosc zlota jest zawsze taka sama, to pieniadz traci lub zyskuje na wartosci, a obecna polityka fiskalna swiata wskazuje na to, ze wzrost cen złota jest odzwierciedleniem dodrukowywania banknotow w systemie fiskalnym.

http://gielda.onet.p...1,analizy-detal
Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego

Gosc_dancepleasure_*

Gosc_dancepleasure_*
  • Gość
Wstrzymałbym się teraz ze złotem - jest za drogie, a dolar znów się umacnia. Na złoto jest już za późno, przynajmniej na razie

japej

japej

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
w zloto mozna inwestowac nie tylko dlugoterminowo, brokerzy fx pozwalaja nam zawierac tranzakcje nawet kilkusekundowe a do tego oferuja lewar.. czyli mozna zarabiac spore pieniadze, nawet na niewielkich ruchach... bez znaczenia czy cena idzie w dol czy w gore ;)
[glow=beige,4,300]Za rejestrację z moich linków daję 33% refback (LR) - [shadow=red,left]PW[/shadow].[/glow] O0

[glow=beige,2,300]Praca w domu[/glow]

Gosc_boban14_*

Gosc_boban14_*
  • Gość

Trzeba jednak pamietac, ze wartosc zlota jest zawsze taka sama, to pieniadz traci lub zyskuje na wartosci, a obecna polityka fiskalna swiata wskazuje na to, ze wzrost cen złota jest odzwierciedleniem dodrukowywania banknotow w systemie fiskalnym.

http://gielda.onet.p...1,analizy-detal

Absolutnie zgadzam się z tobą Ivaho.
Widziałem ciekawą analizę rynku złota i nie było okresu w którym jego cena wzrosła tak drastycznie jak kilkanaście miesięcy temu. Cena również rośnie ze względu na uwolnienie dolara od parytetu złota. Co prawda było to w 1971 roku bodajrze, ale jeszcze nigdy w takim stopniu nie pompowano miliardów $ w gospodarki USA a nawet Chin. Oby ta "gorączka złota" nie zakończyła się podobnie jak gorączka cebulek tulipanów w Holandii:) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Poza tym nie wiadomo DLACZEGO złoto jest tak cenione. Technicznie są lepsze metale od złota pod względem właściwości:)

Gosc_Matte2302_*

Gosc_Matte2302_*
  • Gość
Złoto w tym roku może się okazać bańką spekulacyjną Panowie. Nie chcę krakać, bo wiem, że wiele osób zainwestowało, ale hossa zawsze kończy się bessą. Z resztą z tego co widziałem kurs zbliża się do ważnego oporu na fibo i może się odbić, a wielkie banki korzystają z fibo i jak się wycofają to kurs poleci na łeb, na szyję. Tyle w temacie...

japej

japej

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Złoto w tym roku może się okazać bańką spekulacyjną Panowie. Nie chcę krakać, bo wiem, że wiele osób zainwestowało, ale hossa zawsze kończy się bessą. Z resztą z tego co widziałem kurs zbliża się do ważnego oporu na fibo i może się odbić, a wielkie banki korzystają z fibo i jak się wycofają to kurs poleci na łeb, na szyję. Tyle w temacie...

Amen

http://news.silverse.../1269625544.php
[glow=beige,4,300]Za rejestrację z moich linków daję 33% refback (LR) - [shadow=red,left]PW[/shadow].[/glow] O0

[glow=beige,2,300]Praca w domu[/glow]

NaloVardo

NaloVardo

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów

[...]
Poza tym nie wiadomo DLACZEGO złoto jest tak cenione. Technicznie są lepsze metale od złota pod względem właściwości:)

Mi pasuje odpowiedź Pana Wojtka ;)

• oskar lubi to

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Pokrycie walut w zlocie jest tez forma abstrakcji, bo popyt na walute wciaz rosnie, a rezerwy zlota sa ograniczone, a wiec taki pomysl oznaczalby deflacje ale z drugiej strony ograniczenie mozliwosci spekulacji.
Tymczasem dzis o ilosci pieniadza decyduja drukarki i osoby nimi zarzadzajace, a rzeczywistosc jest taka, ze pieniedzy przybywa w tempie wyzszym niz przybywa towarow, czego skutkiem jest inflacja.
Popyt na te towary zostal sztucznie nadmuchany poprzez kredyty i latwy dostep do nich, czego skutkiem jest tzw. kryzys, ktorego konca jeszcze dlugo nie zobaczymy.
Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 359 postów
Ivaho, masz rację, jednak waluta mająca pokrycie w złocie i innych metalach szlachetnych byłaby doskonale zabezpieczona przed zakusami właśnie dodruku gotówki. Bo jej dodruk musiałby się kończyć zakupem fizycznego złota - co by nie dość że wydłużało cały proces to jeszcze dodatkowo praktycznie "zjadało" wartość dodruku.
Ja personalnie jestem za powrotem pokrywania waluty w złocie, zwłaszcza w momencie w którym nikt inny nie robi tego, bo to znacznie bardziej by napędziło naszą gospodarkę. Jak wspomniałeś deflacja ale też i bezpieczna przystań inwestycyjna, bo mimo że walutę mamy taką nijaką, to możliwość zamiany złotówek na sztabki dawałaby poczucie bezpieczeństwa dla inwestorów szukających mniej ryzykownych rynków niż Iberia, Włochy czy USA...

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Nie musi byc złoto, moze byc np. srebro albo inny mechanizm pokrycia. Tylko czy bedzie odwazny, ktory przeforsuje taka reforme? Slyszalem, ze jakis kraj afrykanski wrocil do korzystania z brylek zlota jako srodka platniczego.
Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 359 postów
Ivaho, tu oprócz odwagi trzeba pomysłu na całą resztę administracji, przede wszystkim wywalić bądź zminimalizować wydatki tam gdzie są one zbędne. Ale to temat na inną historię :)
Jakby ustalić 100zł jako równowartość uncji srebra to byłby ciekawy pomysł - bo mniej więcej taka jest wartość uncji obecnie.

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8848 postów
Poradniki
Wątek się zakurzył, ale co mi tam. ;)
Świeże info z rynku.
Różnica między 2003' a 09.2012 - 304/1777$ (http://www.bankier.p...n=14&indicator=).
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, co do sensowności tego typu inwestycji, zachęcam do głębszej lektury tematu.

Użytkownik RobertL edytował ten post 15 wrzesień 2012 - 02:13

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

marekbator

marekbator

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 1 postów
Bardzo przydatna strona, cena złota w ostatnim czasie rośnie, to dobry moment, żeby inwestować w złoto.

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8848 postów
Poradniki
Znam tę stronę ;)
Dla samodzielnego inwestora z trochę grubszym portfelem, to dobre miejsce na zakupy i zorientowanie się w "złotej" materii.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów
Najlepszą stroną do porównywania cen złota od różnych dostawców zdaje się być: http://www.ceny-zlota.pl/
Od razu można sprawdzić np. to, że cena popularnej monety 1-uncjowej we wspomnianej w postach powyżej Mennicy Wrocławskiej (http://www.mennicawr..._ZLOTO-104.html) jest dzisiaj o 180zł wyższa niż najtańsza dziś oferta ze strony http://www.ceny-zlota.pl/. To sporo, za samą różnicę można sobie kupić spokojnie jakąś 1-uncjową srebrną monetę.

nowakacz

nowakacz

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
Własnie wczoraj zakupilem sobie 5 gram :)

kokodzamboidoprzoduaniewty

kokodzamboidoprzoduaniewty

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
skupuje 1 g po 80 pln :)

Zomal

Zomal

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 53 postów
1 uncja = 31,1 grama

Cena 1 uncji złota w PLN: 5555 zł

5555/31,1 daje ~178,61zł

Użytkownik Zomal edytował ten post 09 październik 2012 - 10:25

GG: 3761303

bolekilolek

bolekilolek

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
Chetnie zakupie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.