Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Inwestuj w złoto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

PawelI

PawelI

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaWrocław

Nie działałem w EMGOLDEX. Ale obejrzałem prezentację i to mi wystarczy. Nie zainwestował bym w ten program i nie polecę go nikomu.  Jeśli miałbym handlować złotem to wybieram forex. 

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11663 postów
Poradniki

Forex to raczej nie jest inwestycja w kruszec. Raczej trudno tam o fizyczną dostawę... 

trinity3.me płaci nieprzerwanie od kwietnia...

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

PawelI

PawelI

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaWrocław

napisałem " handlować zlotem", a nie bawić się w sztabki i może jeszcze płacić z ich przechowywanie.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11663 postów
Poradniki

Jasne. Ja odnosiłem to do tematu wątku, który raczej idzie w kierunku gromadzenia bogactwa :)

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11663 postów
Poradniki

Ludzie się na to nabierają, bo chcą zarabiać na zamknięciu stołu, a za zaproszenie nawet 9 osób firma im nic nie zapłaci. Nie jest to napewno też uczciwe ale liderów zachęci, bo ni stoły zamkną, a ci co nie mają 10 ludzi pod sobą stracą pieniądze .

Tu nie do końca się zgodzę. Bo jeśli w sposób etyczny przedstawia się działanie matrycy i ryzyka z tym związane to każdy powinien mieć prawo podjąć te ryzyko.

Przy okazji przepraszam kolegów @sergio57 i @lifetime za wycięcie ich postów. Nie była to moja zła wola ani cenzura wątku lecz zwykły ludzki błąd. Zamiast zatwierdzić posty w premoderacji przez mój błąd połączyłem je w jeden i wyszedł groch z kapusta. Prosiłbym o ponowną publikacje swoich myśli :)

BlWTYW7.png

sergio57

sergio57

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaKluczbork

@pepperoniss , nie ma problemu. Bywa czasami. A ja juz zapomniałem co wtedy myślałem. 

srebrnamoneta

srebrnamoneta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

To nie jest Targowisko!

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 24 czerwiec 2014 - 22:25

srebrnamoneta otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

jacek151

jacek151

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaKatowice

Witam wszystkich! Gdzie na dzień dzisiejszy najbardziej opłaca się kupić złoto (sztabki lub monety). Polecacie jakieś polskie lub zagraniczne stronki?

michalnowak

michalnowak

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPOLAND

Witam.

Bardzo proszę również o podpowiedź, gdzie można bezpiecznie i w dobrej cenie nabyć kilka sztabek. Od razu proszę o jakieś podpowiedzi na co uważać przy tanim kupowaniu - startuję, a nie chcę stracić pieniędzy...

RafalTwardowski

RafalTwardowski

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaZabrze

kryptorkalma

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 14:04

RafalTwardowski otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

mateuszpolanowski87

mateuszpolanowski87

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • Lokalizacjawrocław

Najlepsza cena metali szlachetnych  jest w mennicy wrocławskiej, przy zamówieniu przez internet jest jeszcze taniej. Ja kupuję małe sztabki 5 gr za 750 zł

jacek151

jacek151

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaKatowice

Nie zgodzę się z Tobą, że najlepsze ceny są w mennicy wrocławskiej :)

mateuszpolanowski87

mateuszpolanowski87

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • Lokalizacjawrocław

a gdzie można kupić taniej? chętnie się dowiem :)

Gucci

Gucci

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Jest wiele miejsc w ktorych mozna kupic w dobrej cenie zloto. Nie interesowales sie czy w Twojej okolicy jest jakies sprawdzwone miejsce? Na internecie jest pelno roznego rodzaju Mennic tylko czasami zastanawiam sie nad ich autentycznoscia. Korzystal ktos moze z tej Mennicy - http://inwestycje.me...stycyjne/zloto/ gdyz zastanawiam sie nad zakupem zlota. Macie jakies sprawdzone miejsca?

zarobsam

zarobsam

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów

Mennica polska jest ok, ale można znaleźć taniej. Niekoniecznie to co ma w nazwie "mennica" zaoferuje najkorzystniejszą cenę :)

Witam.

Bardzo proszę również o podpowiedź, gdzie można bezpiecznie i w dobrej cenie nabyć kilka sztabek. Od razu proszę o jakieś podpowiedzi na co uważać przy tanim kupowaniu - startuję, a nie chcę stracić pieniędzy...

Najlepiej kupować monety 1oz. bo najłatwiej sprawdzić czy są autentyczne - linijka Fischa. Im większa sztabka tym szanse na podróbkę rosną, przy czym należy pamiętać iż odnotowano również podrobione Krugerrandy (monety 1oz) więc szanse na jakiś wolfram zawsze są :P

Sztabki raczej odradzam, nawet jak zalane w plastikowych blistrach - to żaden problem takie coś zrobić.

Mniejsze monety niż 1 oz raczej bezpieczne, ale oczywiście wyższa marża sprzedawcy.

Teraz radziłbym się zainteresować jednak srebrem, ma większy potencjał wzrostu i mniej kosztuje (nie każdy chce zainwestować 5,5k lub więcej).

Napisałem krótką analizę sytuacji na srebrze dla zainteresowanych.

indigochild

indigochild

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Zgadzam się z przedmówcą. Sztabki wychodzą sporo taniej, ale jest też problem tej natury, że w niektórych krajach są opodatkowane VAT a monety nie. Mnie niepokoi trochę kwestia anonimowości takich zakupów. Historia zna takie przypadki, kiedy złoto inwestycyjne zostało zdelegalizowane. Ostatnio byłem w oddziale Mennicy Wrocławskiej i trochę się rozczarowałem, ponieważ prawie nic nie mają na stanie i wszystko trzeba zamawiać podając oczywiście swoje dane. 

hackmaniak

hackmaniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 967 postów

W Warszawie mają to co trzeba, czyli sztabki jednouncjowe. A teraz wprowadzili CombiBar. Jak ktoś ma taką kasę wolną to świetna inwestycja.

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Teraz radziłbym się zainteresować jednak srebrem, ma większy potencjał wzrostu i mniej kosztuje (nie każdy chce zainwestować 5,5k lub więcej).

Napisałem krótką analizę sytuacji na srebrze dla zainteresowanych.

.,

A jednak spadło ;) Bo wzrostów w okolicy wyborów w USA nie traktuję jako trendu a jako chwilową anomalię...

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

zarobsam

zarobsam

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów

.,

A jednak spadło ;) Bo wzrostów w okolicy wyborów w USA nie traktuję jako trendu a jako chwilową anomalię...

W przypadku spełnienia pozytywnego scenariusza, możemy się spodziewać w długim terminie testowania kolejnego poziomu oporu, który znajduje się w okolicach 22,10 USD. Miejsca do wzrostów więc jest sporo, gdyż przy obecnej cenie 19,39 USD to ok. 14%.

Zgodnie z tym co napisałem, testowany był opór 21,20 USD ale ceny od tego momentu spadły. Dało to ok. 9% zmianę, więc nie najgorzej.

Teraz ceny spadły znacząco, ale należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy - znaczące umocnienie dolara, bezpodstawny optymizm na rynkach kapitałowych i zmiana trendu na globalnym rynku obligacji.

Długoterminowo srebro jest dla mnie nadal opłacalne, ale teraz można obecnie skorzystać z rajdu na akcjach. Podałem ostatnio 2 propozycje na polski rynek, ale trzeba uważać na akcje i monitorować sytuacje, bo to co się dzieje nie jest moim zdaniem zdrowe.

Venas

Venas

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Jest ktoś z może Warszawy? Ja od jakiegoś czasu zacząłem inwestować w firmie Coin Art http://www.coinart.pl i na prawdę jestem mile zaskoczony z tych usług. Nie spodziewałem się tak dobrych wyników. Chętnych warszawiaków polecam sprawdzić tę firmę i moim zdaniem nie pożałujecie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.