Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Najlepsza lokata lub konto oszczednosciowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

Damian

Damian

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Informacja

Porównanie lokat na rynku

Witam, orientuje sie moze ktos jak teraz prezentuja sie konta oszczednosciowe i lokaty? Jakie jest najwyzsze oprocentowanie dla symbolicznej kwoty 5000zl?

hyjack

hyjack

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 895 postów

Wygląda na to, że :

Idea Bank -  na 1 miesiąc  6,00%

Getin Bank -  na 1 lub 2 miesiące  5,75%

A wszystko to dostępne w sieci : https://startpage.co...lokata&l=polski

Moja rekomendacja dla AdClickXpress (=ProfitClicking): Unikaj ! Dlaczego ?
Darmowe konto do archiwizowania danych w bezpiecznej chmurze

Damian

Damian

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

a cos na dluzszy czas? Lub konto oszczednosciowe

bardok

bardok

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów

Poprzeglądaj oferty SKOK-ów, bo teraz tylko one mają oprocentowanie wyższe od banków i są w miarę bezpieczne.

Chyba SKOK Wołomin ma najwyższe oprocentowanie, ale ostatni raz oglądałem w styczniu....

pmarek

pmarek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPoznań

Teraz oferty banków są dość mocno spłaszczone i różnią się tak naprawdę niewiele. Od czasu do czasu ciekawe oferty ma OpenFinance, ale tam trzeba uważać, bo wraz lokatą bankową nalezy założyć konto i dokonać minimalnego miesięcznego obrotu w wysokości min. 1000 zł.

Serwis Schorzenia.net. Najczęstsze choroby organizmu ludzkiego, przyczyny i ich leczenie.

Damian

Damian

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Co myslicie o tym SKOK-u Wolomin. Jak przeczytałem z ich strony to oprocentowanie 6.7% na 12miesiecy na lokacie.

Mam jeszcze pytano jak ktos sie orientuje. Czy zakladajac tam ROR bede musial miesiecznie wplacac 300zl na konto? 

Użytkownik Damian edytował ten post 27 maj 2013 - 17:53

pmarek

pmarek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPoznań

W obecnej i niepwenej sytuacji instytucji bankowych boję się lokat dłuższych niż 6 miesięcy. Oferta wygląda dobrze na pierwszy rzut oka, ale ja się na pewno nie skuszę ... Zwróć uwagę, czy to gwarantowane oprocentowanie nie wiąże się z koniecznością założenia konta i obrotem jakiejś puli pieniędzy w ciągu miesiąca ...

Serwis Schorzenia.net. Najczęstsze choroby organizmu ludzkiego, przyczyny i ich leczenie.

Damian

Damian

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Czyli lepiej zalozyc ROR? Jaki polecacie?

pmarek

pmarek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPoznań

Ja polecam raczej lokaty na krótszy okres czasu - 1 do 3 miesięcy...

Damian

Damian

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Jeżeli miałbym zakladac lokate na tak krotki okres czasu, wole zalozyc konto oszczednosciowe. Tylko wlasnie nie wiem ktore oferty sa najlepsze 

Damian

Damian

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

czy lokata 6.6% na 6 miesiecy w skok wolominie jest bezpieczna? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Pierwszy raz zakładam lokatę, więc nie orientuje sie za bardzo

Meggi

Meggi

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 449 postów
  • LokalizacjaLodz

tez ostatnio sporo przegladalam internet, zeby sie na cos zdecydowac. Nie bardzo mi odpowiada lokata na miesiac lub dwa, a na dluzszy termin oprocentowanie jest bardzo niskie i wielokrotnie laczy sie z otworzeniem konta w banku, z ktorym potem nie wiadomo, co zrobic. W koncu przelalam kase na konto oszczedniosciowe w moim banku z oprocentowaniem 3,2. Dla mnie zaleta takiego rozwiazania jest wygoda, tzn ze za 2 miesiace nie bede znow stala przed problemem, gdzie wplacic pieniadze, no i mam staly dostep do kasy.

Zyski z lokaty lub konta oszczedniosciowego sa tak niskie, ze ledwo pokrywaja inflacje, wiec nie ma dla mnie specjalnej roznicy, czy bede miala 4.5 czy 3,2.

bardok

bardok

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów

SKOK Wołomin jest pewny i bezpieczny gdyż należy do Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK (każdy ubezpiecza każdego),

Jeśli chodzi o zakładanie lokat to głupotą jest zakładanie ich na mniej niż 6 miesięcy gdyż wiadomo że pasibrzuchy z ministerstwa tylko czekają na okazję żeby obniżyć oprocentowanie lokat na jak masz ze stałym oprocentowaniem to na 12 miesięcy masz zapewnione że go nie obniżą.

W SKOK-ach zakładałem lub przedłużałem lokaty wielokrotnie i nigdy nie było problemów, a obsługa klienta i załatwianie spraw nie różni się niczym od banków.

magnumator

magnumator

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów

[spam]

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 01 lipiec 2013 - 04:10

magnumator otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

barbosa01

barbosa01

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 45 postów

Ogólnie teraz lokaty cienko stoją. Wymyśląją teraz już rzeczy przy iluś tam procentowym ryzyku. Wtedy procent dają większy (a to ryzyko pewnie zeżre jego większą część) Lokaty zakładane za pośrednictwem sieci mają trochę większe oprocentowanie.

tim999

tim999

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Zyski z lokaty lub konta oszczedniosciowego sa tak niskie, ze ledwo pokrywaja inflacje, wiec nie ma dla mnie specjalnej roznicy, czy bede miala 4.5 czy 3,2.

nie do końca masz rację. Inflacja teraz to 0,8%. Poza tym przy dużych kwotach różnica 1,3% swoje robi.  

http://tim999.produk.../695/?source=lt - lokata BGŻoptima (3,2% w skali roku);  http://tim999.produk.../758/?source=lt - lokata IdeaBank (4% w skali roku) - polecam

Mises

Mises

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Często jest tak że małe lokalne banki dają większy % niż duże typu PKO, ING. Poszukaj lokalnych banków w swojej okolicy :) 

ASBIRO https://www.asbiro.pl/ - Jedyna szkoła w której uczą przedsiębiorcy // https://www.youtube.com/watch?v=1xiE2XoaEe8 - Wywiady z przedsiębiorcami o tym jak prowadzić firmę

http://www.kontestacja.com - Jedyne takie wolnorynkowe radio :)

u00kasz

u00kasz

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów

Lokaty w większości banków spadają w związku z obniżeniem stóp procentowych. Niektóre są poniżej 2%, albo na poziomie 2,5... to niewiele. Dlatego mogę polecić UniLokatę - fundusz, który codziennie bez względu na to co dzieje się na giełdzie (akcje,waluty), dolicza 0,01% wkładu. Istnieje od stycznia 2012 i ani razu do tej pory nie spadł. Bezpieczniejszy niż pieniężny. Jak łatwo wyliczyc zysk roczny na poziomie minimum 3,65%.

zastepca

zastepca

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 21 postów

ja moge polecić lokate w Skoku WOlomin bo maja bardzo wysokie oprocentowanie (nawet 7,2%), polecam bo sam korzyatam i jestem bardzo zadowolony z zysków

Lukasz187

Lukasz187

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Te Skoki mają jakieś zabezpieczenia ,ubezpieczenia w razie bankructwa ? czy odzyskamy naszą kasę jak taki skoks zbankrutuje ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Yahoo (1), Majk1984

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.