Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Najlepsza lokata lub konto oszczednosciowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

pomiatacz

pomiatacz

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
Poradniki

ciekawe te niektóre lokaty, może kiedyś skorzystam 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

igor

igor

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 6 postów
  • LokalizacjaBytom

Tutaj jest bardzo fajny ranking lokat strukturyzowanych Idea Banku: https://www.ideabank...rukturyzowanych. Mają sporo ciekawych propozycji dla swoich klientów, w zależności od tego, na jak długo i jaką kwotę chcemy zainwestować. Całkiem sensowna wydaje się ta lokata RIO. Fajne oprocentowanie, 4,5%, wydaje mi się, że nie ma chyba obecnie na rynku wyższego w żadnym innym banku?

tim999

tim999

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

struktury są słabą opcją, nikły % z nich zarabia. Po co ładować się w niepewne 4,5% jak można zrobić zwykłą lokatę promocyjną na 3%. Kiedyś w Open Finace analizowałem strukture na WIGa i wszyło mi że aby na niej zarobić przy odliczeniu wszystkich opłat dystrybucyjnych i za zarządzanie to indeks musiałby wzrosnąć o...ok 1000 pkt! istny absurd jak ktoś zna bieżące kwotowania. \tak więc powodzenia przy obecnych nastrojach na naszej giełdzie.

• lewica1979 lubi to

http://tim999.produk.../695/?source=lt - lokata BGŻoptima (3,2% w skali roku);  http://tim999.produk.../758/?source=lt - lokata IdeaBank (4% w skali roku) - polecam

anka989

anka989

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów

Ja zazwyczaj patrze na rankingi i wtedy podejmuję decyzję.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 17 luty 2017 - 10:40

anka989 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Hyipowiec

Hyipowiec

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1349 postów
Ja jestem bardzo zadowolony z konta oszczednosciowego w Idea Banku. Nie pamiętam teraz nazwy, ale jeżeli masz u nich ROR i kartę i na ROR przelejesz miesięcznie 1000zł a kartą zrobisz operacje na 100zł, to w kolejnym miesiącu masz do 2.5% na tym oszczednosciowym. To lepiej niż niejedna lokata a masz dostęp do pieniędzy w każdej chwili.

Tak zarabiam: ..:: Do 167% w 30 dni - stabilny program! :: Nawet ponad 300% w 3 miesiące! ::..

Jeżeli masz pytania, możesz wejść na mój profil i wysłać do mnie prywatną wiadomość.

tim999

tim999

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Wokół skoków zrobił się dym. Ogólnie żeby się tam zapisać to musisz wykupic udziały członkowskie. Jak je wykupisz to stajesz sie członkiem i w jakimś stopniu odpowiadasz majątkiem. Przecież syndyk sciga własnie klientów jakiegoś SKOKu. Jak nie jesteś klientem danego banku to zawsze możesz sobie założyć lokate promocyjną - np w Idea bank

http://tim999.produk.../695/?source=lt - lokata BGŻoptima (3,2% w skali roku);  http://tim999.produk.../758/?source=lt - lokata IdeaBank (4% w skali roku) - polecam

marszu91

marszu91

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

słyszeliście o inbanku? To estoński bank, który ma wejść w tym roku do Polski. Podobno są znanie z tego, że dają mega atrakcyjne oprocentowanie na lokatach. Bo teraz to posucha. Nest dla nowych klientów oferuje 4 proc. w skali roku.

Hyipowiec

Hyipowiec

Weteran

• Forumowicz
  • 1349 postów

Ale ta lokata w Nest to tylko do 10tyś i na 3 mieś - to śmiech jakiś :)

Tak zarabiam: ..:: Do 167% w 30 dni - stabilny program! :: Nawet ponad 300% w 3 miesiące! ::..

Jeżeli masz pytania, możesz wejść na mój profil i wysłać do mnie prywatną wiadomość.

marszu91

marszu91

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Fakt, ale lokaty o dłuższym terminie mają niższe oprocentowanie. Teraz Toyota Bank wypuściła nową promocję - dwie lokaty jedna na 160 dni druga na 12 miesięcy. Pierwsza ma oprocentowanie 2,5 proc. druga 2,3 proc. Na lokatach można maks. 130 tys. zł wrzucić (maks. 10 depozytów po 13 tys. zł). Dodatkowo jak się spełni warunki promocji można otrzymać premię 140 zł. IMO dobra oferta.

mattremay

mattremay

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 374 postów
  • LokalizacjaKraków

Posiadam Lokatę w IDEABANK, jak dla mnie na tą chwilę najlepszy Bank i Oprocentowanie, Czarnecki wie co robi ;) Możliwe podpisanie wniosku On-line Wniosek IdeaBank - Lokata Happy. 

Inwestuje: Mój program NR 1 - NORDE BANK ! Time-Inv Ltd - 6% dziennie | Orscorp.biz - 6% BONUS POLECEŃ!

AUTOWYPŁATY --> 468-en.gif <-- AUTOWYPŁATY b728-2.gif

Hyipowiec

Hyipowiec

Weteran

• Forumowicz
  • 1349 postów
Mattre: na ile % masz tą lokate?

ZarNaAnk

ZarNaAnk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Ale ta lokata w Nest to tylko do 10tyś i na 3 mieś - to śmiech jakiś :)

Fajną opcją jest u nich konto "Nest Rodzinne Oszczędności" - 0zł za prowadzenie i spore premie za każdy rok korzystania. Odkładam tam pieniądze dziecka, bo tylko tych wiem, że nie mogę ruszyć przez te wszystkie lata :D 

Hyipowiec

Hyipowiec

Weteran

• Forumowicz
  • 1349 postów
To nie lepiej dla dziecka znaleźć jakiś dobry produkt ubezpieczeniowy w Aegonie, ViennaLife, czy gdziekolwiek indziej, gdzie jest dostęp do dobrych funduszy?

ZarNaAnk

ZarNaAnk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

To nie lepiej dla dziecka znaleźć jakiś dobry produkt ubezpieczeniowy w Aegonie, ViennaLife, czy gdziekolwiek indziej, gdzie jest dostęp do dobrych funduszy?

Być może tak jest, ale w fundusze inwestuję osobno, zbędne ubezpieczenia nie są mi potrzebne, a tutaj przynajmniej coś na spokojnie się odkłada i rośnie :)

pasiunio

pasiunio

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaLublin

niedawno fajna opcje mial toyota bank, tez nie bylo zle w credit agricole, bank ten ma ostatnio najwiecej przeniesien kont z innych bankow. Sam ostatnio przenioslem konto bo maja ciekawa oferte, polecam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.