Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Własny blog, a zarabianie pieniędzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Gosc_Aaron_*

Gosc_Aaron_*
  • Gość
Stworzyłem swój własny blog i umieściłem go na darmowym hoście friko.pl, mam zyski z reklam tam zamieszczanych, jak jeszcze mogę zarobić, proszę o porady ?

Gosc_dancepleasure_*

Gosc_dancepleasure_*
  • Gość
Zarobić możesz na wiele sposobów. Według mnie opłaca się zapiać do programu partnerskiego oferującego produkty pasujące tematycznie do Twojego bloga (więcej znajdziesz tutaj: pp.ministrona.pl).

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1075 postów
Co prawda dawno nikt tu nie pisał...
Moim zdaniem nie ma sensu stawiania blogów na darmowych hostiongach, bo wtedy promuje się hostingodawcę, anie samego siebie. Poza tym jeśli taki blog się rozrośnie, będzie dobrze wypozycjonowany, to firma hostująca może Cię wygonić i wtedy będziesz musiał wszystko od początku zaczynać.
Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia. GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

Gosc_Misiaczek1412_*

Gosc_Misiaczek1412_*
  • Gość
Osobiście polecam firmę BoksNet.pl, oferują możliwość bezpośredniej sprzedaży reklamy na swoich stronach. Wystarczy się za darmo zarejestrować i zamieścić kod na swojej stronie. Oczywiście reklama ma różne formaty. Moim zdanie bardzo opłacalna rzecz :)

Polecam BoksNet

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
A ile stamtad udalo Ci sie wyplacic?
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

Gosc_raulq7_*

Gosc_raulq7_*
  • Gość
Zacznij współpracować z jakimś programem  partnerskim tematycznie odpowiadającym treści twojego bloga. Ja np. posiadając bloga o tematyce techniczno-informatycznej zdecydowałem się na program partnerski firmy hostingowej ITL OD tego czasu średnio co miesiąc dodatkowo inkasuję ok. 100zł :)

edudamarek

edudamarek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 8 postów
  • LokalizacjaPolska

Jak masz bloga i zainstalowałeś go na WordPressie, to możesz pomyśleć o sprzedaży płatnej treści na stronie. Jestem także właścicielem wtyczki Fast Micro Pay, która to umożliwia. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć przykładowe screeny, ile można zarobić w miesiącu z tej formy zarobkowania, to zapraszam na priv.

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Jak masz bloga i zainstalowałeś go na WordPressie, to możesz pomyśleć o sprzedaży płatnej treści na stronie. Jestem także właścicielem wtyczki Fast Micro Pay, która to umożliwia. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć przykładowe screeny, ile można zarobić w miesiącu z tej formy zarobkowania, to zapraszam na priv.

a publicznie nie pokażesz przykładowych screen'ów?

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

edudamarek

edudamarek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 8 postów
  • LokalizacjaPolska

a publicznie nie pokażesz przykładowych screen'ów?

Udostępniam na blogu PracaBezSzefa :)

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Udostępniam na blogu PracaBezSzefa :)

Spojrzałem, faktycznie coś jest ;)

Ale nim stworzę płatną treść na swoim blogu to minie baaardzo dużo czasu...

Prywatny INV€$TOR

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1648 postów
BJK, płatna teść na blogu możesz dodać niezależnie do tego czy jest to nowy blog czy z historią, czy ma 1 wpis czy 100. Jeśli będzie to materiał, na który jest zapotrzebowanie to chętni się znajdą :-)

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

BJK, płatna teść na blogu możesz dodać niezależnie do tego czy jest to nowy blog czy z historią, czy ma 1 wpis czy 100. Jeśli będzie to materiał, na który jest zapotrzebowanie to chętni się znajdą :-)

Tylko bez wpisów bezpłatnych, pokazujących jakość autora mało kto się skusi na część płatną. Ja osobiście nie wyobrażam sobie kupić coś od blogera, który nie wiem jak pisze i czy jego wiedza ma przełożenie na rzeczywistość. Podobnie jest z wieloma książkami amerykańskich autorów - fajna wiedza, ale ze względu na różnice w realiach gospodarczych nie wszystko da się przełożyć na polski grunt.

Prywatny INV€$TOR

Remi33

Remi33

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 8 postów

Własny blog to dobra sprawa ale trzeba wiedzieć w jaki segment rynku uderzyć. Przesycenie jest w modzie i kulinariach - choć tam i tak jeszcze da się coś ugryźć. Myślałem o blogu traktującym o przenoszeniu firm za granicę tylko żeby opisywać to jakoś sensownie.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 15 maj 2017 - 12:51

Remi33 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.