Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

liliontransfer pożyczkoposiadacz
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!
Zdjęcie

[SCAM] Marketing Terminal - www.marketingterminal.de

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
418 odpowiedzi w tym temacie

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Marketing Terminal to program partnerski oparty na realnej firmie reklamowej "Allgäu Consulting Betriebe UG".

Założyciele Marketing Terminal posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie gdyż, od 15 lat w pracują branży reklamowej.

Zapis do firmy jest darmowy i nie ma obowiązku wykupywania od razu, żadnego pakietu aby zarabiać na promowaniu. Zakupu pakietu możemy dokonać ze zgromadzonych funduszy z promowania, ale oczywiście nasze zyski będą większe i szybsze jak zaczniemy od zakupu pakietu reklamowego.

Mamy do wyboru następujące pakiety, które kupujemy płacąc w euro:

50 euro - po zakończeniu do wypłaty mamy 100 euro

100 euro- po zakończeniu do wypłaty mamy 200 euro

250 euro- po zakończeniu do wypłaty mamy 500 euro

500 euro- po zakończeniu do wypłaty mamy 1000 euro, itd

1000 euro

2000 euro

5000 euro

10000 euro

Z każdego pakietu mamy zarobek 100%

Pakiety bez względu na cenę zamykają się w tym samym czasie aktualnie 70 - 80 dni.

Nie ma limitów przy zakupach pakietów, można np, zakupić sobie jeden pakiet na 500 euro ale równie można sobie kupować pakiety po 50 euro, wszystko zależy od zasobności portfela a nie od proporcji jak w innych firmach.

Do każdego pakietu przy zakupie doliczany jest niemiecki VAT 19%, czyli dla przykładu, zakupując pakiet za 50 euro płacimy 59,5 euro, a za pakiet 100 euro płacimy 119 euro.

Jak widzimy zarabiamy 100% od zakupu pakietu od ceny netto, bez podatku VAT.

Po rejestracji my tylko wykupujemy pakiety i nie musimy się martwić o wyświetlenia, trafiki, abonamenty, to wszystko wliczone jest w cenę pakietu, jedynym naszym kosztem jest zakup pakietów reklamowych.

Zakupione pakiety bez względu na kwotę za jaką kupiliśmy podwajają się, zarabiamy 100% od ceny netto.

Pakiety zamykają się w okresie 70-80 dni.

W Marketing Terminal - wszystkie pakiet zamykają się w tym samym czasie, dla przykładu - pakiet za 50 euro jak również pakiet na 500 euro zamyka się w tym samym czasie.

Wpłaty czyli zakup pakietów dokonujemy poprzez PayPal lub przelew bankowy.

Wypłaty realizowane są na Paypal, Moneybookers lub na nasze konto bankowe.

Minimum do wypłaty to 30 euro

Program partnerski przewiduje prowizję 10% od zakupu brutto, dodam, że prowizję otrzymujemy od każdego zakupu czyli nawet od reinwestycji. Prowizję otrzymujemy tylko z pierwszego poziomu.

Do promowania aktualnie mamy wiele banerów z linkami referencyjnymi z formularzem niemieckojezycznym:

Link rejestracyjny

po kliknięciu powyższego linku następnie klikamy w górnym menu w napis "Registrieren"

możemy również używać formularza po angielsku

W obydwu formularzach, pierwszym i w ostatnim polu podajemy ten sam adres e-mail.

W miejscu „Referral ID” wpisujemy własną nazwę, którą chcemy aby była widoczna w linku referencyjnym.

Jak chcemy dokonać zakupu płacąc Paypal, musimy mieć wcześniej na swoim procesorze odpowiednią kwotę ale ważne jest aby dana kwota była już w walucie euro, bo inaczej będziemy proszeni o dodanie karty. Więc przed każdym zakupem najpierw wejdźmy na swoje konto paypal i zamieńmy swoje złotówki czy dolary na euro, a następnie kupujmy pakiety.

Po uzyskaniu przez @lares statusu Premium przywrócono w poście reflinki.

UPDATE 13 września 2013 r.

Na prośbę autora wątku reflinki zastąpiono czystymi linkami

UPDADE II:
Zgoda na reflink Turboonostrilvision

UPDATE III: Na prośbę @turboonostrilvision usunięto reflink

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 21 maj 2014 - 04:04

Elrond

Elrond

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Gdzie znalazłeś dane ze firma istnieje 15 lat?
Po przeskanowaniu strony dostałem taka wiadomość " Seems this program use cheap hosting. It mean a High risk to invest in this program."

Dodatkowo na tym samym hostingu(IP z USA) znajduje się ponad 40 stron.
Czy to na pewno niemiecka firma i czy to poważny projekt?

Konsultant Biznesowy - poznaj mój pkt widzenia na biznes online    LiteForex - korzystaj z moich trader'ów    Darmowe poradniki

SynTrade - dołącz zupełnie za darmo do największego projektu biznesowego XXI wieku    

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów
Jest to jak najbardziej poważny projekt, firma do tej pory prowadziła działalność w realu, współpracuje miedzy innymi z BMW, dopiero teraz wchodzi na szerszy rynek poprzez internet.
Nie podam linka bo moderator udziela gratisów, ale wejdź sobie na główna stronę www.marketingterminal.de a potem kliknij w menu po środku w napis "WER SIND WIR" tam masz adres firmy i dane kontaktów, e-mailowych i telefonicznych.

Użytkownik lares edytował ten post 14 czerwiec 2013 - 20:25

Elrond

Elrond

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Pod adresem podany na stronie znalazłem park rozrywki...

Konsultant Biznesowy - poznaj mój pkt widzenia na biznes online    LiteForex - korzystaj z moich trader'ów    Darmowe poradniki

SynTrade - dołącz zupełnie za darmo do największego projektu biznesowego XXI wieku    

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Widzę,że kolega jest dociekliwy w szukaniu adresu, to dobrze, bo trzeba dokładnie wszystko sprawdzić.

Ale nie zauważyłeś, że pod tym adresem znajduje się między innymi firma Allgäu Consulting Betriebe UG, której nazwa znajduje się właśnie w miejscu adresowym Marketing Terminal podanej przeze mnie w poście wyżej.

Aby uciąć wszelkie spekulacje poproszę mojego sponsora który mieszka w Niemczech aby udał się do firmy osobiście, spotkał się z właścicielami i przedstawił wszystkie fakty. Oczywiście podam mu wszelkie wątpliwości podane tutaj przez Elrond, gdyż chcę aby informacje były podparte rzetelną i sprawdzoną informacją, bo nie lubię bić piany.

Elrond

Elrond

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Dzięki piękne za takie postawienie sprawy. Teraz pozostaje czekać na info od Twojego sponsora.

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Marketing Terminal pracuje pełną parą dzisiaj wprowadzili polskie menu, widoczne oczywiście po zalogowaniu.

Zapraszam na dzisiejszy webinar będzie dużo nowości.

pollpg

pollpg

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Dokładnie, nalicza codziennie, polskie menu wprowadzone, są już polskie webinary .... dzisiaj o godz. 21 kolejny

Uczestniczyłem już  w jednym ,wg mojej oceny, może to być jeden z najlepszych stabilnych ebiznesów, w których każdy sam może sobie zarabiać.

Link widzę, że lares podał w banerku ... niestety nie jestem Twoim poleconym, bo wpłaciłem dzień wcześniej i też przymierzałem się do założenia wątku.

Ale co jest tu piękne, że każdy tu może sam bez poleceń zarabiać ... takie programy lubię szczególnie. 

Także postaram się czynnie uczestniczyć w wątku i wspierać informacją jaką będę posiadał.

Aha, dodam, że jest grupa na skypie, do której mogę dodać, info na priv.

www.ofertyzarobku.pl   nic dodać nic ująć ;-) zainteresowanych zapraszam do kontaktu na gg: 40343250 lub na skype: mlmpawel

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Widać, że rzetelnie podchodzą do swoich partnerów, bo firma jest w Polsce kilkanaście dni a już jest wprowadzony polski język.

Poollpg witam w grupie. Masz rację tutaj można spokojnie samemu zarabiać, a polecanie jest po prostu podawaniem dobrej firmy innym, aby również zarobili, to idealna firma dla tych co nie lubią, albo nie umieją promować.

Edit.  Wazne!

Dzisiaj na webinarze prowadzący wytłumaczy jak powstała firma Marketing Terminal i wszystkie drobniejsze szczegóły odnośnie firmy, dlatego zapraszam zainteresowanych aby sami posłuchali. 21:00

Użytkownik lares edytował ten post 18 czerwiec 2013 - 19:24

Kinley

Kinley

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 591 postów

Czyli ja wykupując pakiet daję im kapitał na udostępnienie miejsca reklamowego?

Mój obecny faworyt: ZAPRASZAM

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Tak za wpłacone pieniądze firma kupuje miejsce reklamowe udostępnia to miejsce reklamodawcy oczywiście odpłatnie, a zarobionymi pieniędzmi dzieli się z nami wypłacając nam prowizję.

JonBravo

JonBravo

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 11 postów

czy da sie wejsc bez wykupowania pakietu? jesli tak to prosilbym o blizsze przedstawienie tego aspektu

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Tak oczywiście tutaj nie musisz od razu kupować pakietu, po darmowym zapisie możesz promować firmę i zarabiać na prowizjach od zakupów poleconych.

Z zarobionych pieniędzy możesz zakupić sobie dowolny pakiet co zwiększy twoje zyski.

To jest naprawdę bardzo dobry i prosty system zarobkowy.

Trzeba pamiętać aby przed zapisem wyczyścić ciasteczka cookies, linki do rejestracji podałem w pierwszym poście.

olsko80

olsko80

Forumowicz

• Zbanowani
  • 154 postów
  • Lokalizacjapolska

WItam, 

skoro program nalicza od poczatku, to czy można w trakcie wypłacać zysk? 

Ojoo - solidny, niemiecki bux, swietne zarobki!!! Telexfree - zarabiaj bez polecania.

Kinley

Kinley

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 591 postów

Programów działających na tej zasadzie była już masa, a sama struktura jest od cyclerów. Uważam, że program długi nie pociągnie.

Mój obecny faworyt: ZAPRASZAM

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

olsko80 - wypłacać możemy po zakończeniu pracy pakietu, gdyż do pakietu podłączone są reklamy które muszą na niego zarobić, a wtedy firma wypłaci na prowizję.

Kinley - to nie jest hyip, cykler, ponzi, przecież  PayPal jak również  Skrill (moneybookers) nie współpracują z podejrzanymi małymi firemkami.

To program partnerski oparty na realnej firmie reklamowej, nasze pakiety są inwestowane w realne reklamy, my tylko dostajemy część zarobków jakie otrzymuje firma. Firma cały czas działała w realu w branży reklamowej, jednak potrzeba większej gotówki na droższe reklamy na które firma ma zapotrzebowanie spowodowała, że potrzebni są ludzie z zewnątrz, jednocześnie dajemy swoja gotówkę i pozyskujemy nowych członków z pieniędzmi.

Firma nie ma zamiaru w nieskończoność sprzedawać pakietów reklamowych, będzie to robiła do momentu jak będzie zapotrzebowanie na zakup reklamy.

Może się okaszać, że za jakiś czas już nie będzie możliwości wejścia do Marketing Terminal, gdyż firma nie będzie potrzebowała więcej gotówki. Będą zarabiali tylko Ci co już weszli.

edit.

Nie piszcie w postach swoich przemyśleń, bo nikt nie wie co będzie, dajcie szansę firmie Marketing Terminal, która bardzo prężnie działa, podam przykład z językiem polskim, która firma tak szybko dostosowała stronę do potrzeb użytkowników, mamy już backoffice w języku polskim.

Nieprzemyślane wpisy w necie już prawie utopiły BB. Nie kopmy dołków pod każdą firmą.

Dlatego zapraszam na webinary, będę podawał kolejne terminy, na webinarach mowa jest jak powstała firma, jacy ludzie ją tworzą podawane są konkretne nazwiska, a nie jakieś nicki.  Posłuchajcie, zapoznajcie się bliżej, a potem dyskutujmy merytorycznie na temat Marketing Terminal.

Użytkownik lares edytował ten post 20 czerwiec 2013 - 16:17

IstotaInwest

IstotaInwest

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 586 postów

Niby wszystko fajnie choć mimo wszystko dobrze by było jak by ktoś na miejscu sprawdził ową siedzibę firmy.

Rozumiem że strona do rejestracji znajduje się pod adresem http://partner.multishopcms.eu

Natomiast strona Firmy http://www.marketingterminal.de

Następnie proponuję prześledzić ruch na stronie owej firmy http://www.alexa.com...ingterminal.de#

I jedyne co przemawia mi za jej wiarygodnością,to to że lokalizacja faktycznie w Niemczech i sposoby płatności jakie są dopuszczone.

No nic oby wszystko okazało się realnym biznesem,ale to będzie można stwierdzić po odwiedzeniu siedziby firmy.

Nie umieściłem w tym wpisie reflinków,a linki które podałem są tylko na korzyść ogółu- także proszę adminów o wyrozumiałość.

• Kris lubi to

lares

lares

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Osoby bardzo wnikliwie sprawdzające firmę chciały zobaczyć dokumenty rejestracyjne firmy.

Właściciel firmy oświadczył, że bez problemu wszystko pokaże, dlatego zaprasza do przyjazdu, zobaczenia, że firma jest realna działa.

Każdy "niewierny Tomasz" może udać się do siedziby firmy w Niemczech i wszystko zobaczyć, może nawet dotknąć :P

Strony do zapisu są dwie jak podałem w pierwszym założonym poście, wtedy jeszcze opisałem ten drugi jako link do rejestracji anglojęzyczny, aktualnie jak klikniesz w drugi link już można zobaczyć spolszczony sam formularz rejestracyjny (poprzednio był po angielsku). Z główną domeną również mamy linki rejestracyjne, jest wiele banerów gotowych do reklamy w każdym oczywiście mamy zawarty swój reflink.

edit.

IstotaInwest -  bardzo spodobał mi się twój wpis w stopce "Sukces jest wynikiem właściwej decyzji"

Życzę każdemu, aby podjął właściwą decyzję i zarobił dużo pieniędzy.

Użytkownik lares edytował ten post 20 czerwiec 2013 - 17:41

ScamKiller

ScamKiller

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 6721 postów

Przejrzałem sobie wątek od początku.

Czekam z zaciekawieniem na info o realności firmy, wraz z siedzibą i kadrą zarządzającą. Właścicielem nie jest mam nadzieję jakiś mityczny Frederic Mann, David Copperfield, tudzież inny posiadacz Świętego Graala ;)

---

Ad. Platforma z j. polskim: albo traktują nas jako poważnych partnerów, albo jako "mięso armatnie", zobaczymy z czasem. ;)

PP i Skrill, podatek VAT (dostajemy na ten zakup fakturę kosztową (?), to byłby dodatkowy element optymalizacji podatkowej; a co potem z zyskiem (?) też dostajemy fakturę przychodową z kolei?), to są cechy realnego przedsięwzięcia.

W/w. systemy z natury nie bratają się z hyip'owatymi badziewiami.

EKSPRESOWY KANTOR ON-LINE STP/PAYZA/EP/PM/PP * Bieżące portfolio: AUTOSURFON Zamiast paść HYIP'y wspieraj polską inicjatywę!
* PaidVerts * MyTrafficValue * WWSz * Treeneo AdHitProfits * Promocja bloga/strony/sklepu za grosze: HitLeap *** Zanim zarejestrujesz się w jakimkolwiek projekcie, przemyśl temat wyboru opiekuna/wprowadzającego, żebyś się później nie bujał po forum jak obłąkany ;)  Pomogłem w czymś? Napisałem z sensem "pro publico bono"? Wrzuć Koledze "zielony +"  :) Coś Cię zaintrygowało? Zapraszam: GG: 43325284.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 5580 postów

Jak zarejestrujesz na firme to dostaniesz fakture na firme, jak na osobe prywatna to dostaniesz rachunek imienny, czy bedzie faktura przychodowa okaze sie jak sie skonczy pierwsza inwestycja. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)