Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

PAMM / FxInvestmentQuality Aggressive / 99739 / liteforex.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1075 postów

Zaraz, zaraz, to jest któryś z forumowiczów?

Dawać Go tutaj. Mam pewne pytanko o SL.

Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia. GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

maxkolonko

maxkolonko

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 454 postów
  • LokalizacjaPL

@wojownik

"Zawodowi" traderzy - nie używają SL ;)

Zresztą widzisz po ostatnich wynikach.

@wojownik

"Zawodowi" traderzy - nie używają SL ;)

Zresztą widzisz po ostatnich wynikach.

P.S. - Wcześniej jak był monitoring konta na myfxbook to widziałem, że grał na dwóch parach walutowych EUR/USD i NZD/USD. Wtopił na pierwszej parze a zysk ten sławetny +50% zrobił na tej drugiej.

Niestety już tego monitoringu nie ma.

Mogę tylko podejrzewać, że wczorajsza wtopa i dzisiejszy minus to konsekwencja wczorajszych słów znanego pana Bena Bernake'a (nie wiem czy dobrze odmieniłem) popularnie zwanego Benkiem.

Najlepiej zobrazował to wpis na fajnym blogu Tyler Durden (http://www.zerohedge.com/)

The only story this morning remains Bernanke's after hours speech, which solidly trumped the FOMC minutes in market impact, and which, in addition to ramping US equity futures to just about new all time highs, sent the EURUSD soaring by almost the same amount (+300 pips) as the actual QE1 announcement on March 18, 2009. Such is the power of verbal currency warfare, when Bernanke hasn't acutally done anything and merely hinted the Fed is as confused as ever about what to do. Of course, as Commerzbank notes this morning, the U.S. economy would have to lose a lot of momentum for the Fed to cancel tapering, and the central bank would only expand the purchase program if the economy collapses, but none of that matters to the "wealth effect" for the 1% where economic destruction simply means more wealth.

gdzie mniej więcej oznacza to tyle, że Euro wczoraj po tych słowach podskoczyło +300 pips. Dla niewtajemniczonych to znaczy mniej tyle, że gdyby w danym momencie miał na koncie 300zł (zabezpieczenie depozytu) i użył dźwigni 1:1 grając 1 lotem to przy takim skoku w parę chwil miałby 300zł ;), grając w drugą stronę 300 zł w plecy.

Nie wiem czy nie namieszałem za bardzo. Specjalistą wielkim od forexu nie jestem, ale wydaje mi się, że nawet grając "agresywnie" - taka wtopa nie może mieć racji bytu u zawodowego tradera.

Tutaj zrobiłem screena z tego wczorajszego skoku

Użytkownik mariuszketrzyn edytował ten post 11 lipiec 2013 - 13:26

468x60_912.jpg

Tutaj zarabiam prawdziwe pieniądze

Najlepszy broker opcji binarnych na platformę MT4 - Szczegóły na priv.

marcintoja

marcintoja

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów

Każdy trader z doświadczeniem czeka na komunikaty FED 

maxkolonko

maxkolonko

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 454 postów
  • LokalizacjaPL

Tutaj ciekawy artykuł Emila Szweda - Puls Biznesu

http://www.pb.pl/322...dzieki-bernanke

468x60_912.jpg

still

still

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów

Słyszałem, że trader przegrał całą kasę, prawda?

MehTra

MehTra

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Nie całej nie przegrał, tylko 98.8% ;P

kbartoszek

kbartoszek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ponieważ mam tam dość sporą ilość $ robiłem od jakiegoś czasu screeny zmian, przykładowo( zwróćcie uwagę na ilość kapitału):

Poniedziałek , 13:54 - już po "małym" spadku 

http://scr.hu/0ssa/u9x2e

Poniedziałek, 19:15

Środa, 16:14

Czwartek, 11:44

Czwartek, 20:39

EDIT://
miałem sporą ilość $ :D :D

Użytkownik kbartoszek edytował ten post 11 lipiec 2013 - 20:21

Marek33

Marek33

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 489 postów

widzę że Nastałek z kumplem znów narobili bałaganu.. :huh:

thedoggfather

thedoggfather

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

czy wiadomo w jakim kierunku pójdzie teraz to wszystko? ktoś ma kontakt z traderem? albo jakieś informacje od tradera? 

bo jak to tak obserwuję to zapowiada się, że temat chyba upadnie, albo już upadł, ciężko będzie odbudować zaufanie do tradera...

nie rozumiem też tego, że jest informacja na stronie: 

• max. dzienna możliwa strata -15%

a z ponad 800% w ciągu krótkiego czasu (kilku dni) jest obecnie -94% 

czy ktoś może mi to wyjaśnić? nie znam się na forexie, ale być może czegoś nie rozumiem? 

rozumiem np sytuację kiedy np. 3-4 dni  z rzędu jest kicha i tracę po 15% dziennie i wtedy np wypłacam kasę albo rezygnuję, ale w sytuacji jaka jest to się ma ni jak do tego co jest na stronie... 

MehTra

MehTra

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Aktualnie jest - 99.3% ;P od poniedziałku. Problem w tym że odkąd tam jestem, Trader wcale się nie trzymał 15% limitu, ale tak widniało na stronie (co prawda strona nie była Tradera - tylko mr. Kisiela - więc to nie jego wina, on może wcale o tych 15% nie wiedzieć). Jak chcesz mieć limit na pewniaka to sobie Risk Limit ustawiasz na 85% (dla 15%) i wtedy Cię odcina jak tracisz 15% kapitału. Jak tylko zauważyłem P. Nastałka przy tej akcji już coś zaczynało mi brzydko pachnąć - wspomnienia po BB - niestety a może stety się nie wycofałem się w porę ale ważną lekcję się nauczyłem :). Jest już po zawodach taka strata jest nie do odrobienia, ludzie powinni się pożegnać z $$, pretensje mogą mieć tylko do siebie gdyż czytali ( :cheesy: ) User Agreement na Lite Forex i się z nim zgodzili, Trader jest niczemu winny- starał się ale nie wyszło, bywa. Znane jest także postępowanie platform że stosują różne triki/sztuczki utrudniające pracę Handlarza gdy ten ma duży kapitał i mu bardzo dobrze idzie - dlatego Vladimir nie gra na kontach pamm - ale nie tylko platforma jest winna bo Trader też nie wytrzymał presji i grał jak opętany bez wytchnienia. Ja odrobię stratę w tydzień góra dwa, inni którzy potracili 20-30k$ mają problem :P Panowie leaderzy jak zwykle zapomnieli poinformować swoje owieczki w co się pchają... są dobrzy w tym co robią bo kapitał był imponujący jak na polskie realia.

• rivenmag i Stunter lubią to

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów
Zasada jest niezmienna na rynkach finansowych od lat: jak cos szybko rosnie, to za chwile jeszcze szybciej spada.
W historii fx nie ma tradera, ktory osiagalby takie wyniki dluzej niz pol roku :)

Zwykle pokazuja rewelacyjne efekty swej "pracy" przez kilka tygodni/miesiecy, po czym traca prawie wszystko...

marcintoja

marcintoja

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów

Kompletny brak doświadczenia u tradera

maxkolonko

maxkolonko

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 454 postów
  • LokalizacjaPL

Nie jedźcie po chłopie. Niektórzy (jak widzę wyżej "wielcy" liderzy na "N") po prostu są mistrzami w pompowaniu balonów. Tylko, że prędzej czy później schodzi z nich powietrze, lub pękają.

Tutaj pękł szybko - bo za szybko został nadmuchany.

Oczekiwania były tak duże, że chyba trader nie wytrzymał presji tych multum kont podpiętych pod niego.

Na przyszłość dobra nauczka dla spragnionych zysków na forexie ;)

468x60_912.jpg

johdx

johdx

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
Ale to podobno samemu trzeba było sobie ustawić na 15% o czym ludzie nie wiedzieli. 
Czyli $600.000 poszło w "komin" w kilka dni. Większość chyba nigdy tak szybko nie straciła pieniędzy. Wiem że rodzą się teorie spiskowe, jakoby od poniedziałku grał już nie ten trader, biorąc pod uwagę jego wyniki z ostatnich tygodni, albo dogadał się z Platformą itd. Ale odpowiedz jest właśnie chyba w statystyce..  

thedoggfather

thedoggfather

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

wydawało się że to kura znosząca złote jajka, a tu psikus :) 

marcintoja

marcintoja

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów

Wiem co to za trader był, puki dobrze jest ok, ale człowiek nie wytrzymał presji i tyle w temacie.

Flymen

Flymen

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 507 postów
  • LokalizacjaHomeless

kto to jest MC?

Nie kto a co. MC to zapewne Margin Call czyli nic innego jak automatyczne zamknięcie pozycji stratnej przy określonym procencie (przeważnie jest to 30% ze 100% całości depozytu). Jest to forma zabezpieczenia się przed całkowitą utratą depo. 

Użytkownik Flymen edytował ten post 12 lipiec 2013 - 14:18

inwestorbinarny

inwestorbinarny

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

:offtopic:

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 12 lipiec 2013 - 14:45
Nabijanie postów

inwestorbinarny otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6710 postów

Flymen zadne zabezpieczenie nie zadzialalo, najpierw depozyt zszedl do okolo polowy a dzien pozniej juz bylo booom, jak sie ostro gra to sie ostro przegrywa, teraz moze kilka lat przerwy od lite ?? Czy macie znow jakiegos 'super' tradera lub faworyta?

Mises

Mises

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Ja znam takiego dobrego:

Abe Cofnas :) 7-8/10 sygnałów które daje wchodzi. Część forumowiczów może go już zweryfikować, jeśli mają dostęp do platformy Webtrader OPN Sitetalk

Co do tradera FXInvestmentQuality... Nie jestem ekspertem forex, ale jakoś na początku nie ufałem tym wynikom. Zbyt duże....

Użytkownik Mises edytował ten post 12 lipiec 2013 - 18:42

ASBIRO https://www.asbiro.pl/ - Jedyna szkoła w której uczą przedsiębiorcy // https://www.youtube.com/watch?v=1xiE2XoaEe8 - Wywiady z przedsiębiorcami o tym jak prowadzić firmę

http://www.kontestacja.com - Jedyne takie wolnorynkowe radio :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.