Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

PAMM / FxInvestmentQuality Aggressive / 99739 / liteforex.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

@up, dlaczego piszesz, że PAMM nie ma sensu? ja właśnie zastanawiam się nad przyłączeniem do liteforex. przecież można wyselekcjonować traderów z dłuższym stażem, którzy mają małe wahania kapitału i dodatkowo ustawić sobie 'prywatny' stop loss lub take profit. jak zarobi większy procent odpiąć konto na jakiś czas i obserwować. w tym czasie podpiąć się pod innego tradera, który wykazuje zyski.
nie rozumiem trochę ludzi, którzy mieli po 500% zysku i nie wypłacili przynajmniej wkładu. zaślepienie totalne. takie osoby powinny mieć zakaz wchodzenia w takie biznesy. gdzie sens i logika?

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

@baro: Dokładnie w tym klimacie prowadziłem swego czasu rozmowy z kilkoma osobami nie rozumiejąc, jak to możliwe, że nie zadbali o podstawowe zabezpieczenia swojego kapitału.

Platforma jako tak daje przecież takie możliwości.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

tomk1977

tomk1977

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 37 postów
  • LokalizacjaBrodnica
Czy LiteForex jeszcze działa? Czy warto nim się zainteresować? Myślę o podpięciu się na opisywanych tu zasadach.

qwertyminus

qwertyminus

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów

Wszystkich poszkodowanych przez tego osobnika zapraszam na priv-razem możemy więcej

qwertyminus

qwertyminus

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów

Proszę o dane na temat działań tego Pana na adres zofia.zodak@wp.pl

Zabrania się umieszczania danych kontaktowych w postach.

Adres po pewnym czasie zostanie usunięty.

Użytkownik Robertpl edytował ten post 15 luty 2015 - 00:39

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1955 postów

Postanowiłem odświerzyć temat.

Po bardzo długim czasie zalogowałem się do swojego konta LiteForex i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że zostało tam 100$, które podpiąłem około pół roku temu pod jednego tradera. Najzwyczajniej w świecie zapomniałem... Teraz po zalogowaniu widżę, że mam na koncie 419$ !!! No naprawdę miło się zrobiło :D

Czy ktoś tutaj jeszcze zarabia/traci ? Dodam tylko, że mój zysk wyrobił trader o numerze 98505 (Technical Analisys)

Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 866 postów

Założyłem rok temu konto na liteforex. Nie zainwestowałem ze względy opinie o kontach pamm, ze się nie sprawdzają . Ale teraz widze że chyba popełniłem błąd :)

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Nawet na LF są zyskowni traderzy , ale  maja oni wahania wynikajace z cyklow trendowych na instrumentach na  ktorych inwestuja, jesli natomiast  dobrze zarzadzamy zyskami i zabezpieczamy  ryzyko na depozycie  to spokonie mozna cos uciułać. Kwestia istotna jest poziom maksymalnego wzglednego spadku - nalezy na to bacznie zwracac uwage.

Użytkownik Crespo edytował ten post 16 listopad 2015 - 11:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.