Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

konto bankowe ale gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Evita

Evita

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

znacie jakieś banki oprócz polskich gdzie można założyć konto internetowe z kartą żeby np komornik nie mógł go namierzyć? :(

? a macie jakieś linki do tego?

Temat został przeniesiony z powodu umieszczenia go w zły dziale. 

Użytkownik Robertpl edytował ten post 14 lipiec 2013 - 13:15

Evita otrzymał ostrzeżenie. Powód: Inne przewinienie

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

PerfectMoney :)

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów
@Kam100:
Powinienem przyznać punkty za OT ;)

PM jest bardzo ryzykownym procesorem płatniczym a nie kontem bankowym i jako taki jest w następnej kolejności do odstrzału po upadku Liberty Reserve.
Absolutnie nie można traktować go jako banku, żeby nie obudzić się pewnego dnia z ręką w nocniku ;)

Evita

Evita

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

aha czyli ten bank który juz tam komus doradziłeś jest jednak najlepszy? :unsure:

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów
Nie mnie oceniać który jest lepszy a który gorszy, ja z niego korzystam już wiele lat i dla mnie spełnia oczekiwania.
Fakt, że zbyt tani w obsłudze nie jest, ale przy większej inwestycji na opłaty zarabia się bez problemu z samych odsetek.
Szukaj jeszcze innych banków - masz sporo krajów do wyboru.

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

No tak Kris myślałem , że chodzi jej o jakąś skarbonke inwestycyjną ;) Napisałem to bo Perfect jest w 100% offsharowy...

Ale masz racje co do tego ,że może być w każdym momencie odstrzelony. LoyalBank będzie w sam raz.

gregry9789

gregry9789

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Zawsze możesz trzymać pieniążki w portfelach internetowych typu Skrill/Neteller. Jeśli chodzi o Skrill to ja posiadam kartę prepaid za utrzymanie której płacę 10 euro rocznie. Po kilku etapach weryfikacji mogę wypłacać trochę ponad 47 tys. zł w 90 - dniowych okresach. Koszt wypłaty  z bankomatu to ok 7,5 zł, płatności w sklepach za darmo. W regulaminie piszą, że nie można płacić na stacjach ale ja płacę co tydzień i nie ma żadnego problemu :)  Limity na płatności w sklepach to 1000 euro dziennie a na wypłaty z bankomatów 250 euro.

Neteller nie znam dokładnie ale słyszałem zarówno dobre jak i złe opinie ;)

Jeśli interesuje Cię założenie konta Skrill to nie rejestruj się bez linka referencyjnego. Zawsze komuś możesz pomóc :)

Evita

Evita

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

dzięki za cenne info, trafiłam dzisiaj na ten Skrill przypadkiem to chyba coś nowego, rozumiem z tego że do Skrilla jest karta tak? i można w Polsce nią płacić i z bankomatów wypłacać tak?

gregry9789

gregry9789

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

wcześniej to był Moneybookers - teraz jest Skrill :) działa to już bardzo długo i z pewnością jest bardziej bezpieczne niż PerfectMoney. Kartą oczywiście można płacić w Polsce.

Evita

Evita

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

aha a znasz tez cos takiego jak Payoneer, tam też jest ponoć karta i można wypacać z bankomatu, tylko trzeba jeszcze porównac które bardziej korzystne

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Poszukaj informacji o trustach.

Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

SporyPing

SporyPing

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

:offtopic: 

Zaprasza do tego działu

http://www.hyipforum...rawo-i-podatki/

Użytkownik Robertpl edytował ten post 25 lipiec 2013 - 21:34

>>>ANALIZY-SYMULATOREM-HYIP<<< Moje inwestycje (refy): >> LocomotiveTrade** (d-6% / 30d ) [( *-zapłacił **+-szczegółnie polecam  ^-problem)]

SporyPing otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Zemix

Zemix

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWwk

Liberty Reserve

Ciapek

Ciapek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów

Liberty Reserve padło, PM moze paść tak samo...

Najlepiej ustwórz konto w Hong Kongu. Tam możesz ukrywać środki najbardziej anonimowo i wypłacać gotówkę w polsce. Robią tak np. politycy i inni znani bogaci ludzie.

Evita

Evita

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

to co jechać mamy do Hong Kongu? czy może zdalnie macie coś?

plitrus

plitrus

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Również szukam czegoś z dostępem przez internet.

Przede wszystkim interesuje mnie brak zainteresowania banku o pochodzenie pieniędzy i możliwość trzymania tam ok 10.000$

Evita

Evita

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

ale mnie nie chodzi o pranie brudnych pieniędzy tylko o to żeby mi sie komornik nie dobrał do pieniędzy i nie az tak duzych ale cokolwiek tam będę miała

Piotr

Piotr

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 22 postów

Proszę dobrze pszeszukac forum.W cenie 1100zl jest mozliwosc zalozenia konta na Łotwie.

TheSoul

TheSoul

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

OFFTOPIC

Należy odpowiadać w temacie dyskusji 

Użytkownik Robertpl edytował ten post 05 maj 2014 - 03:03

TheSoul otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

AATEAM

AATEAM

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

:offtopic:

Należy wypowiadać się bardziej konkretniej 

Użytkownik Robertpl edytował ten post 23 wrzesień 2014 - 20:06

AATEAM otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.