Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Lite Forex - opinie o kontach PAMM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

Peyot

Peyot

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Na jakich traderów w LiteForex stawiacie? Czym się kierujecie przy wyborze? Może macie jakieś wskazówki?

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

MetaFX , NEMUNDI oraz TERMMO , Evolution , zwracam uwagę na progres ich wyników w ciągu ostatnich 2 miesięcy oraz  stabilność w ciągu ostatnich kilku tygodni. Nie bez znaczenia ma kapitał ,którym grają.

Użytkownik Crespo edytował ten post 20 lipiec 2013 - 08:44

Lucky

Lucky

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Zastanawiam się nad zainwestowaniem  kilku $$$. I w związku z tym mam kilka pytań:

Czy istnieje możliwość podziału wkładu na kilka sygnałów? Powiedzmy mam 1000$ i chciałbym rozdysponować to na 4 traderów. 

Zysk na koncie jest kapitalizowany codziennie? I codziennie można dokonywać wypłaty, czy jest jakiś dłuższy okres naliczania odsetek tak jak np. na VladymirFX raz w tygodniu. 

Z góry przepraszam za może błahe pytania ale to dla Mnie nowe doświadczenie jeśli chodzi o konta PAMM, a odpowiedzi na w/w pytania niestety nie mogłem odnaleźć choć szukałem ;)

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc 

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6686 postów

MetaFX , NEMUNDI oraz TERMMO , Evolution , zwracam uwagę na progres ich wyników w ciągu ostatnich 2 miesięcy oraz  stabilność w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Ogolnie, obserwujesz czy inwestujesz z nimi ?

@Lucky, mysle ze bez problemu mozesz miec podzielone $1000 na 4 traderow i wyplacac mozesz kiedy chcesz chyba ze jest jakis okres minimalny inwestycji, czasem Traderzy maja takowy.

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Inwestuję od 17 lipca. Termmo wypracował + 16 % , NEMUNDI +1, 06%, MetaFX + 69%, Evolution odpuściłem  tydzień temu ( zysk na poziomie 0,1 % ) ma rzecz Tradera Progressive - zysk w ciągu 8 dni  + 29 %.  Każdemu z nich powierzyłem 100$.  Oczywiście bywały momenty gdzie MetaFX miał -25 % ,ale byłem konsekwentny i nie odpinałem konta i odrobił z dobrym zyskiem , najciekawszy jest jednak Progressive  - Profitability 624% , traduje 45 dni , a maksymalne obsunięcie kapitału to -17 %

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6686 postów

Dzieki za info Crespo, zerkne na nich jak znajde chwilke. :)

Cos wiecej wiesz o tych Traderach ?

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Tylko tyle, ile wywnioskuje ze suchych statystyk :)   Najbardziej przewidywalny i zrównoważony jest NEMUNDI , akurat ostatnio balansuje na lekkiej stracie/ zysku , liczę na  to ,że ten tydzień przyniesie większy profit. Kiedyś nawet brałem udział z nim w dyskusji na jednym z czatów na temat jego strategi inwestowania, niestety mówi tylko po hiszpańsku. Generalnie jego strategia opiera się na minimalizacji ryzyka i stabilnym zysku. Pamiętam , że założył sobie ,że tą strategią  zarobi 1 mln $ w ciągu 10 lat , ale to tak w ramach ciekawostki przytaczam ;)

Użytkownik Crespo edytował ten post 11 sierpień 2013 - 17:33

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Aktualizując  zyski , pochwalę się wynikami tradera progressive , otóż od 14 sierpnia zysk 'netto' na moim koncie wynosi 110 %

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6686 postów

Bardzo ladnie, to jedyny ktorego kopiujesz?

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Termmo od 17 lipca +50% wypracował, MetaFX niestety z +69 % spadł na +40% ( już nie inwestuje z nim -obserwuje na demo, czasami duże wahania wyników ) , Nemundi zaledwie +8 % (również już nie inwestuje - demo), HWSProgressive ok 6 %. Swego czasu kopiowałem Offensive Trading + 30 % w tydzień ,lecz nowa oferta tradera i minimum 1000$ na wejście. Na platformie pojawił się FXInvTrade - polak znany mi z imienia i nazwiska. Traduje od 13 dni, Overall ok 130 % ( teraz nie pamiętam dokładnie , ponieważ LF ma problemy techniczne) , jest możliwość kontaktu e-mailowego z traderem , póki co, w ramach ciekawostki  postanowiłem obserwować na koncie demo. Reasumując ,po długiej selekcji i analizie inwestuje u dwóch : TERMMO (od 17 lipca) oraz Progressive (od 14 sierpnia) - stabilni traderzy.

Użytkownik Crespo edytował ten post 05 wrzesień 2013 - 21:33

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6686 postów

TERMMO (od 17 lipca) oraz Progressive (od 14 sierpnia) - stabilni traderzy.

Stabilni znaczy sa juz tam od dawna, graja malym ryzykiem czy w jeszcze innym sensie?

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Zdecydowanie z małym ryzykiem. Progressive gra niewielką częścią depozytu, a obsunięcia nie są zbyt duże. Termmo wchodzi na rynek  raz czasami dwa razy w tygodniu, handlując w nietypowych godzinach - rzadko zdarza się ,aby go zastał podczas tradingu :)  

Użytkownik Crespo edytował ten post 05 wrzesień 2013 - 19:59

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6686 postów

Dzieki za wyjasnienia Crespo :afro:

Jeszcze jedno pytanie, mozna ich podpiac do konta demo?, cos o tym wspomniales ale nie wiem jak to dziala.

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Tak , jak najbardziej, przy czym wtedy nie mamy takiej informacji jak np. informacja o wysokości marży w danym  momencie  etc, jest tylko wyszczególniony zysk/strata

Peyot

Peyot

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Założyłem  trzy konta demo na TERMMO, Progressive,  Offensive Trading. Zobaczę co potrafią  :)  A ile iwestujecie na początek i jak ustawić konto realne z zabiezpieczeniem max. strat? Chodzi o  to aby przy założónej wysokości straty nasze konto realne zostało odcięte od tradera.

Podobno konto można zweryfikować przez ok pay Szukałem tej opcji,ale chyba wyłączyli :mellow:

bzyk663439858

bzyk663439858

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

TERMMO popłynął w 1 dzień z tego co widze:-)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6686 postów

Ech, szkoda gadac, cienkie bolki Ci Traderzy na tej platformie.

Crespo

Crespo

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Termmo zaliczył spektakularny upadek, dobrze ,że miałem zabezpieczenie w postaci 70 % kapitału ;) Progressive również stracił ,ale stosunkowo nieznacznie, natomiast Offensive Trading delikatny plus. Nie zmienia to faktu, że lista godnych uwagi traderów na LiteForex coraz bardziej kurczy się :)

wesolutki

wesolutki

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Witam, czy ma ktoś obecnie jakiś traderów godnych polecenia? Jestem na chwilę obecną podpięty pod Progressive i DayTrade, jednak u tego drugiego z niewielkim kapitałem z powodu dużych wahań.

Peyot

Peyot

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Dodałem na początku jeszcze MetaFX,który dobrze zarabia. A TERMMO wyczyścił przeznaczony na niego depozyt. Ale pozostali dali zarobić Szczególnie Offensive Trading ostro pracuje. Wszystko było na demie,więc zastanawiam się nad realem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.