Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Lite Forex - opinie o kontach PAMM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

TheBigShort

TheBigShort

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaPraha

Przede wszystkim Liteforex nie ma notyfikacji KNF ,wiec  nie wiem skąd taka informacja ,  owego brokera reguluje prawodawstwo Wysp Marshala, wiec rzadna 'chora ' europejska instytucja nie jest wstanie im nic narzucic.

cfiszan

cfiszan

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Nie wiem, nie sprawdzałam tego, w każdym razie pammów w liteforex nie ma dostępnych już.

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1954 postów
Na tych pammach i tak kombinowali jak mogli. To był broker-przekręt. Pamiętacie sławny zjazd do zera z błogosławieństwem pana Nastałka?
Wtedy to że trader dał ciała to swoją drogą ale w trakcie zjazdu ludzie w panice próbowali się wypinać i broker na to nie pozwalał. Ponoć problemy techniczne hahahaha. Nigdy nie ma problemu ale jak idzie ostry zjazd to nagle problemy się pojawiają.
Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

cfiszan

cfiszan

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Nic o tym nie wiem. Wiem tylko, że lite z jakichś powodów zrezygnował z kont pamm i wszystkie zostaną zamknięte do końca miesiąca. Wiem też, że inni brokerzy dziwnym zbiegiem też zamykają pammy do końca września, np. hotforex, ale oni ze względu na nowe wytyczne knf. Ciekawa jestem jak będzie z innymi brokerami :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.