Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

zakup złota na dzień dzisiejszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Molcz

Molcz

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała
Jak uwazacie, warto teraz ladowac kase w zloto ? Jak tak to gdzie najlepiej je kupowac ?

Zapraszam do nowego, ciekawego odkrycia : http://adf.ly/?id=5240346

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Spójrz na wykres zlota przez ostatnie lata: http://www.money.pl/...dane,zloto.html
Zobacz rowniez co sie dzieje ze srebrem: http://www.money.pl/...ane,srebro.html

Na moje nieprofesjonalne oko, to srebro spadlo bardzo duzo na wartosci, przez co moze zyskac wiecej, a zloto wydaje sie, ze ma wciaz tendencje spadkową i nie wiadomo na jakim poziomie sie zatrzyma.
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6834 postów

Trudno jest powiedziec dokladnie ale zloto moze nawet do $900 spasc, jednak rownie dobrze moze sie okazac ze cena juz spadac nie bedzie, jesli chodzi o fizyczne zloto to kiedys na tym zarobisz, pytanie tylko kiedy i czy aby napewno tak sie stanie, tak naprawde to nikt tego nie wie. :)

Szaman1644

Szaman1644

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Ja cały czas inwestuję w srebro i jestem bardzo zadowolony. Głównie monety. 

Molcz

Molcz

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

a powiedz mi z jakiej platformy kupna korzystasz ?

Zapraszam do nowego, ciekawego odkrycia : http://adf.ly/?id=5240346

SporyPing

SporyPing

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Kupiłem trochę srebra w maju. Niestety źle trafiłem, teraz srebro jest tańsze. Może dlatego warto teraz kupować.  Jeżeli chodzi o platforme to polecam AL legro. Ja kupowałem w złotopieniądz, niestety na allegro już ich chyba nie ma.

>>>ANALIZY-SYMULATOREM-HYIP<<< Moje inwestycje (refy): >> LocomotiveTrade** (d-6% / 30d ) [( *-zapłacił **+-szczegółnie polecam  ^-problem)]

donquentin

donquentin

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaPolska

@SporyPing Allegro wycofało możliwość sprzedaży złota na portalu

[usunięto]

Użytkownik Kris edytował ten post 20 sierpień 2013 - 12:21
Nie zachęcamy do kotaktu na priv, a wady i zalety firmy którą znasz możesz opisać na forum.

201506161332_q11eaqtempacqsummerwelcomes

donquentin otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Sp00n

Sp00n

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów
  • LokalizacjaTam daleko

Dzisiaj było trzeba kupować złoto, po wieściach z USA. Czytajcie analizy i newsy to będziecie wiedzieć kiedy.

Sygnatura niezgodna z regulaminem - przekroczony limit wielkości czcionki dla użytkownika typu "free"

barbosa01

barbosa01

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 45 postów

Jak patrze na to całe euro to się zastanawiam czy złoto nie zastąpi waluty europejskiej.

cezar78

cezar78

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 4 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Też mam takie samo zdanie. Niedługo to Euro tak spadnie,że nic warte nie bedzie. 

fxcsx

fxcsx

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

chodzą plotki po necie że:  "wojna w Syrii" podobno powoduje odpływ kapitału i osłabianie "mało znaczących" walut czyli że np, złotówka leci a złoto się umacnia. Spekuluje się że w razie tej wojny wszystkie waluty się osłabią na rzecz kruszców. 

tuscan22

tuscan22

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaOpole

co sądzicie o platformie emgoldex?

halley

halley

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów
  • LokalizacjaŁódź

Patrząc na fakt, że wiele państw kupuje bardzo dużo złota do własnych skarbców. Biorąc też pod uwagę, że coraz częściej mówi się o powrocie do parytetu złota oraz licznych (ważnych ludzi), którzy mówią o tym, że warto mieć swoje sztabki złota, gdyż złoto ma osiągnąć cenę 15-20 tyś. dolarów za uncję (obecnie jest to około $1200 za uncję). 
Moim zdaniem warto zainteresować się złotem inwestycyjnym. Można z firmą Emgoldex. 

BeonPush - biznes w którym się zakochałem, zapraszam serdecznie.

FutureNet - pierwszy portal zbudowany tak aby każdy korzystał. 

TomaszNajder

TomaszNajder

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

http://www.bankier.p...to-3007897.html  Pewnie Ci znani mówią...

15-20 tyś dolarów za uncje....rzetelna analiza poparta faktami....I gigantyczna wiedza...
Skoro tak wiesz o inwestowaniu w złoto w jakim domu maklerskim posiadasz rachunek?

amberus

amberus

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 566 postów

Coś mi się wydaje że złoto obecnie jest już na górce i raczej w górę już nie pójdzie. Ten stan będzie się utrzymywał jeszcze przez pewien okres. Na długoterminowe inwestowanie polecałbym bardziej srebro które sztucznie ma utrzymywaną niską cenę. Zauważcie zapotrzebowanie rośnie w bardzo dużym tempie, a przecież kopalń nie przybywa , wręcz odwrotnie. I sadzę że w najbliższych latach srebro zacznie powoli i sukcesywnie rosnąć.

Zarabiaj na tradingu kryptowalut z realną firmą - 

Inwestuj oraz się ucz z najlepszymi -  www.expassetbiznes.com

Inne ciekawe  -  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/  

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów

Polecam uważnie przeczytać choćby ten artykuł, jest wprawdzie dość długi, ale dla tych, którzy są poważnie zainteresowani tematem złota, lektura będzie naprawdę ciekawa.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6834 postów

Coś mi się wydaje że złoto obecnie jest już na górce i raczej w górę już nie pójdzie. Na długoterminowe inwestowanie polecałbym bardziej srebro które sztucznie ma utrzymywaną niską cenę. Zauważcie zapotrzebowanie rośnie w bardzo dużym tempie, a przecież kopalń nie przybywa , wręcz odwrotnie. I sadzę że w najbliższych latach srebro zacznie powoli i sukcesywnie rosnąć.

Skoro srebro bedzie roslo to i zloto, warto sprawdzic historyczna zaleznosc cenowa tych dwoch kruszczow by zauwazyc iz wysoce nieprawdopodobne jest ze srebro bedzie roslo a zloto malalo.

lisek

lisek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

wg mnie za dużo osób w chwili obecnej kupuje złoto, kupowało na górce rok temu,

to nie jest dobry prognostyk, wg mnie inwestycja w horyzoncie 10 lat ok na 3 lata raczej bym wszedł w akcje

george111

george111

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 18 postów

Wchodzenie w akcje, gdy są one na historycznych szczytach nie jest najlepszym pomysłem. Drukowanie takiej ilości dolarów, jenów czy funtów musi w końcu doprowadzić do wyższej inflacji. To wręcz nieuniknione.

W linku poniżej jest bardzo ciekawa wymiana zdań między Ronem Paulem, a szefem Fedu:

tyrko

tyrko

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

No ciekawa wymiana zdań :) Moim zdaniem lepiej inwestować w srebro. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.