Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

zakup złota na dzień dzisiejszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

EMJ

EMJ

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 27 postów
  • LokalizacjaWarszawa

:offtopic:

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 21 luty 2014 - 23:30

Sygnatura niezgodna z regulaminem - przekroczony limit wielkości czcionki dla użytkownika typu "free"

EMJ otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Burgund

Burgund

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaPoznań
No ale teraz to złoto sie chyba odbija :) to moze być dobry rok.

Clixsense [klik] - Sprawdzone PTC. Obecnie siedzę w Social Lending i na GPW   :) 

george111

george111

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 18 postów

Odbija się, bo sytuacja na Ukrainie jest napięta i słabe dane z Chin. Na razie nie widać żeby to był powrót do trendu wzrostowego, co najwyżej korekta.

eagle

eagle

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

A ja myślę, że złoto pójdzie w górę. Zawsze jak sytuacja polityczna jest niepewna to ludzie inwestują w złoto. Pieniądze to tylko papiery, a złoto jest ponadczasowe.

fixu

fixu

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaLubin - Z. Góra

i tak i nie :) złoto jak i każdy inny surowiec też moze stac sie z dnia na dzien duuuuzo duuuzo tanszy, wyobrazcie sobie sytuacje gdy jakis koncern np KGHM przypadkowo odkrywa potezne ( naprawde potezne np w milionach ton "hipotetycznie" oczywiscie)  złoża zlota w afryce czy gdziekolwiek indziej na swiecie spadnie cena strasznie :) moze nawet ponizej ceny innego krusza np "srebra" oczywiscie jest to bardzo wątpliwe lecz mozliwe :) wiec na swiecie nie ma nic pewnego nawet zloto :D

• turboonostrilvision lubi to

sergio57

sergio57

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaKluczbork

Jasne że w srebro też. Prędzej nie interesowałem się w ogóle cenami złota odkąd zarobiłem w złocie w emgoldex świadomość się zmieniła u mnie :) 

makemelove

makemelove

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 14 postów

Jak zakup złota to tylko u dilera, z certyfikatem próby 999,9 marki Umicore i herreusa przechowywane w Szwajcarii.

Złoto w MLM to tylko zabawa dla marketerów ,żądne poważnym biznesmen nie będzie kupował złota w MLM, BO CHYBA LEPIEJ KUPIĆZŁOTO U DILERA NIŻ W JAKIEŚ  firmie MLM :D

to nie są suplementy..

Dlatego polecam więcej rozwagi , bo jak kupimy mało znane złoto to dostaniemy za nie cenę złomu złota..  A wpłacanie i zamykanie jakiś stołów, szukanie ludzi to nie dla inwestorów.

Zamrażamy kasę w jakimś boardzie :) Troche rozwagi ludzie - złoto to prestiż.

Użytkownik zbanowany za rażące i wielokrotne łamanie Regulaminu forum

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 845 postów

A ja tam żonce na każdą okazje kupuje bransoletkę czy łańcuszek mam spokój z szukaniem " co tym razem " żona się cieszy :) a inwestycja jest przednia. Jedno jest pewne na złocie się nie straci

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

makemelove

makemelove

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 14 postów

A ja kupuję złoto,srebro,platynę i pallad u dilera i mam zabiezpieczenie przyszłości przed inflacją i zwyczajnie pomnazam w bezpieczny sposób środki.

Platyna i Srebro są w przemyśle bardzo potrzebne... warto w nie inwestować.. JEstem partnerem handlowym dilera i mamy najniższe ceny w Europie kruszców z najlepszych rafinerii na rynku

Złoto to wieczn awaluta u nas już wiele firm otrzymuje wynagrodzenie w gramach złota, np 50,591 g złota bpo depozyty są w częściach tysięcznych.

Użytkownik zbanowany za rażące i wielokrotne łamanie Regulaminu forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.