Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Stabilny, pewny zarobek.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

Legawi

Legawi

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Forex ? z kwotą 200,-/m-c ? 

praktycznie samobójstwo finansowe. Bez kontroli ryzyka, jasnego systemu gry, poznania technicznego platform ( choćby MT4 ) to według mnie zły kierunek.

Już prędzej poszukać stabilną spółkę giełdową, której biznes się rozumie ( KGHM, banki itp. ) - popatrzec na 10 letni wykres ceny, i jak któras wybrana ma obecnie słabsze chwile to systematycznie co miesiąc zainwestowac te 200zł w akcje - po 5 latach jest 95% szans na kolejną górkę koniunktury i efektowną stopę zwrotu ( ewentualne dywidendy reinwestowac także w akcje ) - zeby nie wkładac wszystkich jajek do jednego koszyka - można wybrać 3 spółki ( różne branże ) i kupowac po pakieciku każdej w kwartale kalendarzowym.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

papciochmiel1960

papciochmiel1960

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 07 kwiecień 2014 - 06:53

papciochmiel1960 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

MikolajPawlicki

MikolajPawlicki

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Elektrownie sloneczne to moj najlepszy biznes :)

longlay1

longlay1

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 812 postów

słyszałem że z tym coraz gorzej ;) zarabiasz dobrze?

Inwestujesz na własne ryzyko, miej świadomość, że możesz stracić zainwestowane środki

MikolajPawlicki

MikolajPawlicki

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

20% ROCZNIE stabilnie, wyplaty miech w miecha, zainwestowalem 12 miechow temu a elektrownia wystartowałą 8 miechow temu w Rumuni :)

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

możesz podać namiary na ten biznes z elektrowniami? 

w0jt4k

w0jt4k

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 649 postów

20% rocznie, ale wkład dopiero zwraca się po 5 latach, także trochę duże ryzyko.

zawisza

zawisza

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

proszę coś więcej napisac o forex. chce inwestowac, jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego brokera. Mam dość pokaźne kwoty, ale nie chce ich utopić... ew. jakieś linki bym  poprosił z instrukcjami. 

zielu92

zielu92

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 37 postów

Może zacznij od etoro, bo jest to ciekawa opcja i dużo jest możliwości :)

Na etoro możesz inwestować na forexie jak na każdym parkatycznie, ale można również podpiąć się i wspólnie z kimś tradować - coś w podobie do kont PAMM.

Gdzieś na forum był wątek etoro.

Użytkownik zielu92 edytował ten post 05 kwiecień 2014 - 12:49

MikolajPawlicki

MikolajPawlicki

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Polecam etoro równiez :)

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 07 kwiecień 2014 - 17:31

baro otrzymał ostrzeżenie. Powód: Zamieszczanie form kontaktu w postach

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 488 postów

Podam i swój pomysł na stówkę dziennie. Jest to prosty PP jednego z banków. Ale w porównaniu do innych tu zarabianie bardzo łatwe i dostępne praktycznie dla każdej osoby, nawet nie mającej swojej strony.  Praca to ok. 1 godz. dziennie. Reszta czasu na inne formy zarabiania. Tak że nie jest źle. Ta forma dorabiania nadaje sie nawet dla leniwych. :)

DOBRY BIZNES - Jestem pierwszy w Polsce     http://essensanaturaleb.pl.tl/

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów

[---]

tak więc słuchamy

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 07 kwiecień 2014 - 17:29
Nie cytujemy poprzedniego posta.

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

manitugg otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

vanderer

vanderer

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

proszę coś więcej napisac o forex. chce inwestowac, jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego brokera. Mam dość pokaźne kwoty, ale nie chce ich utopić... ew. jakieś linki bym  poprosił z instrukcjami. 

Witam również szukam podobnych informacji ,dzięki za ewentualne info

Pozdrawaim

zielu92

zielu92

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 37 postów

Jeśli chcesz tradować, to trzeba mieć łeb na karku, być na bierząco, co się w świecie dzieje + analiza techniczna wykresów np. z aspektami psychologicznymi (polecam teoria fal Eliota)
Później już tylko mieć super mocne nerwy, bo to podstawa. Broker jest ważny, ale jest to rzecz druga rzędna.

Polecam etoro na początek. Wątek na forum.

W razie pytań PW :)

Jeszcze jest sprawa robotów forex, z tego co mi wiadomo dobry najtańszy do 70% rocznie, to koszt ok 2000 zł. Mogę dopytać o roboty, jeśli ktoś będzie chciał.

Użytkownik zielu92 edytował ten post 06 kwiecień 2014 - 18:08

frania

frania

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Lokalizacja@

A ja polecam BIM polska.  Miesięczny koszt to ok.135-140 zł. Dołączyłam do BIM-u 13-go marca, w tej chwili jestem "na 0", następna zapisana osoba to już mój zysk comiesieczny ( dokładnie 20,14$ co miesiąc od osoby). Jest ogromne pole do działania!

vanderer

vanderer

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

Jeśli chcesz tradować, to trzeba mieć łeb na karku, być na bierząco, co się w świecie dzieje + analiza techniczna wykresów np. z aspektami psychologicznymi (polecam teoria fal Eliota)
Później już tylko mieć super mocne nerwy, bo to podstawa. Broker jest ważny, ale jest to rzecz druga rzędna.

Polecam etoro na początek. Wątek na forum.

W razie pytań PW :)

Jeszcze jest sprawa robotów forex, z tego co mi wiadomo dobry najtańszy do 70% rocznie, to koszt ok 2000 zł. Mogę dopytać o roboty, jeśli ktoś będzie chciał.

Jeżeli chodzi o roboty jestem zainteresowany informacjami ,dzięki i pozdrawiam

zawisza

zawisza

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

hm, no sporo sporo informacji. Nie wiem dlaczego ale nie moge odzywac sie na priv. Cos mi sie przycielo, postaram sie cos z tym zrobic. Ja ot mslalem tez wystartowac przez jakis serwis. 

zielu92

zielu92

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 37 postów

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 07 kwiecień 2014 - 17:27

zielu92 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6686 postów

Witam również szukam podobnych informacji ,dzięki za ewentualne info

Pozdrawaim

Jeżeli chodzi o roboty jestem zainteresowany informacjami ,dzięki i pozdrawiam

Na forum jest kilka watkow w tej tematyce, sam zajmuje sie ustawianiem skutecznych systemow zarobkowych na rynku forex, z robotami handluje od ponad 5 lat, jesli ktos potrzebuje dodatkowych informacji o tym biznesie to wiecie jak mnie znalezc. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.