Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Stabilny, pewny zarobek.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

zawisza

zawisza

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Panowie zdecydowalem sie nie szukac nikogo nowego, zostaje przy xm, poczytalem i zglupialem. Wlasciwie to sa sprawdzeni na co mi kombinowac, jest dobrze. Myślalem o innym, bo w pewnym momencie mi nie poszlo, ale to byl raczej moj blad, ryzykowny FOREX wkoncu to my sami musimy mieć glowe na karku, broker to pomoc.  Mam sporo kapitału, i chetnie bym jeszcze gdzies to zainwestowal. Tylko nie nieruchomości...bo na tym poległem swego czasu. jak Wam sie wiedzie na giełdzie? Gdzie jeszcze "lokujecie" pieniądze? 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

szlif

szlif

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Cytowanie bezpośrednie całego posta poprzedzającego jest zabronione .

Ga od 2 lat gram równolegle na giełdzie i na forex. Zdecydowanie bardziej forex przypadł mi do gustu, mam tu więcej możliwości. Początkowo, gdy zaczynałem na forex chciałem mieć od razu duże zyski. Ale otrzeźwiałem, miałem taką strategię, że gram do pierwszego oporu/wsparcia. Z każdym miesiącem czuję się silniejszy. 

Użytkownik Robertpl edytował ten post 23 kwiecień 2014 - 22:13

szlif otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

zawisza

zawisza

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ja też nie narzekam, ale kiedy kapitał się zwiększa, a tak jest to myślę, żeby ew. go rozłożyć. Teraz XM sprawuje mi się wręcz idealnie, ale forex to mimo wszystko ryzykowny rynek. 

PawelI

PawelI

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ja polecam polskiego brokera XTB. Dobre spidy. Dostęp do kilku platform. Masa szkoleń. Analizy na bieżąco.

groznyiwan

groznyiwan

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Jeśli chodzi o pewny zysk to ja polecam MLM. A dokładniej Empower Network. Naprawdę Genialny plan marketingowy.

sergio57

sergio57

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaKluczbork

Nie ma nic pewnego i w dodatku stabilnego. 

DominikJedrzejczak

DominikJedrzejczak

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 174 postów
  • LokalizacjaDrzewica

Zacznij pisać bloga, przy 200 złotych miesięcznie na pozycjonowanie powinieneś dojść do 10 000 złotych po roku pracy, może trochę mniej zależy od tematu ale z 5k z pewnością zarobisz ;)

TheSoul

TheSoul

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

Spróbuj zainwestować w gry przeglądarkowe. Na prawdę się opłaca inwestować małe kwoty a zwróci się szybko :)

komar

komar

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Co do stabilnego zysku to probowalem wiele programow i mnie to irytuje ze szybko padaja wiec po prostu forex

taki prosty system po prostu wystarczy robic obrot krecic sie w okolicy zera - zapisac sie do cashback

ja mam taki ze dostaje 15 usd z lota na zlocie robie te 50 lotow miesiecznie oczywiscie nie recznie a spread mam nie za wielki standardowy

malo bo okolo 2000 pln ale jestem z fazie testow robota na obrot trzeci miesiac robi co trzeboa wiec bede zwiekszal stawke

i nie potrzebne zadne mlmy tu ktos pisze o XM taki broker testowalem moze byc najwazniejsze ze kasa sie zgadza wyplata czasami tego samego dnia

co istotne jak sie szybko potrzebuje kasy - i mozna wlasnie dostac 15 usd zwrotu co daje mozliwosci zarabiania podobno jak przekrece 100 lotow bede mial 20 usd i tak sie wlasnie nastawiam 20 usd x 100 lotow = 2000 usd to juz ma sens

mateuszsajkowicz

mateuszsajkowicz

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Inwestowanie i stabilnosc te slowa sobie zaprzeczaja.

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 488 postów

Przecież też są i formy zarabiania bez inwestycji. Nie każdy korzysta ale mamy do dyspozycji programy partnerskie. Jest tego sporo. Faktem jest jednak żeby tu zarobić to trzeba trochę popracować. Warto wybierać te wielopoziomowe, a minimum 2- poziomowe. Działając w kilku ciekawych PP możemy sobie wypracować  nawet średnią krajową. Dobrze dobrane i promowane PP dadzą nam zysk minimum w granicach 100 zł i więcej dziennie.

• turboonostrilvision lubi to

DOBRY BIZNES - Jestem pierwszy w Polsce     http://essensanaturaleb.pl.tl/

Grzegi88

Grzegi88

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla inwestycji tak małej kwoty jest inwestycja w samego siebie, czyli różnego rodzaju książki, poradniki, kursy, np. giełdy, giełda forex, jest wiele możliwości, to zależy w czym czół byś się najlepiej, co Cie interesuje. A w przyszłości możesz tylko zyskać(na pewno nie stracisz) , jak dla mnie z taką kwotą jest to najlepsze oprocentowanie na przyszłość :D.   Pozdrawiam

Użytkownik Grzegi88 edytował ten post 14 maj 2014 - 13:26

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 488 postów

Tym bardziej że obecnie wszelka wiedza jest praktycznie za darmo i w zasięgu ręki poprzez internet.  Ale samo zatrzymywanie się na edukacji kasy nam nie przyniesie, nie ma wyjścia i trzeba zarabiać. Czy tu w necie czy realu. Każda forma dochodu jest istotna jeśli daje nam stały nawet nie wielki zysk.

DOBRY BIZNES - Jestem pierwszy w Polsce     http://essensanaturaleb.pl.tl/

skuter

skuter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Co do stabilnego zysku to probowalem wiele programow i mnie to irytuje ze szybko padaja wiec po prostu forex

taki prosty system po prostu wystarczy robic obrot krecic sie w okolicy zera - zapisac sie do cashback

ja mam taki ze dostaje 15 usd z lota na zlocie robie te 50 lotow miesiecznie oczywiscie nie recznie a spread mam nie za wielki standardowy

malo bo okolo 2000 pln ale jestem z fazie testow robota na obrot trzeci miesiac robi co trzeboa wiec bede zwiekszal stawke

i nie potrzebne zadne mlmy tu ktos pisze o XM taki broker testowalem moze byc najwazniejsze ze kasa sie zgadza wyplata czasami tego samego dnia

co istotne jak sie szybko potrzebuje kasy - i mozna wlasnie dostac 15 usd zwrotu co daje mozliwosci zarabiania podobno jak przekrece 100 lotow bede mial 20 usd i tak sie wlasnie nastawiam 20 usd x 100 lotow = 2000 usd to juz ma sens

a możesz napisać coś więcej o tym robocie - jaki typ ile kosztuje jak go zainstalowac itd

safemy

safemy

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 7 postów

Chyba to dot. tylko gruntów. Bo stabilny pewny zysk nie dot. innej inwestycji. Reszta to ryzyko, moze jedynie metale szl. one dają również zysk długoterminowo

Jaro90

Jaro90

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów
  • LokalizacjaWawa
Ja również polecał bym srebro. W kruszec zawsze warto inwestować. Przy inwestycji 200 zł na miesiąc na złoto narazie nie będzie Cię stać :)

--------------------------------------------------
Pozdrawiam
[usunieto]

Użytkownik Kris edytował ten post 28 lipiec 2014 - 06:56
Usunieto niedozwolony link

Jaro90 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie linka pośredniego

MariaDobrowolska

MariaDobrowolska

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Ciężko jest nazwać inwestycję w kruszce inwestycją :) jest to raczej bezpieczne lokowanie kapitału. Pewnego i wysoki zysk to raczej święty Graal. Moim zdaniem najlepiej wybierać te inwestycje, gdzie przy małym wkładzie własnym (ryzyku) można uzyskać w miarę wysoki i szybki dochód. Najlepszą opcją są start up-y, a bezpieczną MLM. 

Zbuduj biznes razem z nami, za Twoje marzenia zapłaci Aurum Olea!

http://aurumolea.com/

3mmc

3mmc

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • Lokalizacjawarszawa

SPAM

Użytkownik Robertpl edytował ten post 07 sierpień 2014 - 23:30

3mmc otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Konrad68

Konrad68

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 2 postów
  • LokalizacjaRzeszów

SPAM

Użytkownik Robertpl edytował ten post 07 sierpień 2014 - 23:33

Konrad68 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

InvestPL

InvestPL

Inwestor

• Onomatopeja Grupa II
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Piszesz o gwarantowanych zyskach jednocześnie zaprzeczając, że jesteś naciągaczem :) Po takiej zapowiedzi tylko desperat sprawdzi na czym polega ów "system"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.