Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Blizniak

Blizniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 548 postów
  • Lokalizacjabdg

Cholera miałem taki długi wpis i mi wykasowało!

Wg mnie po co bawić się w garaże, jeżeli można np wykupić/wynajmować teren, postawić bramę lub dwie, zamontować monitoring i zacząć zyskiwać klientów?

Powiem jak to jest na przykładzie mojego, niezachwalanego osiedla. Na terenie starej piekarni (budynek nadal stoi), jest dużo miejsca. Ktoś to teraz wykorzystuje do wynajmowania innym, chcącym zaparkować w bezpieczniejszym miejscu niż chodnik przed blokiem.

Ten parking ma 2 bramy (jedna zwykla na kłódkę, druga na pilota), monitoring oraz twardy teren (żadna ziemia). Koszt to ponad 100zł/msc (ojciec tam kiedyś parkował).

Jeśli chodzi o "bufet" czy sprzedaż kanapek w biurowcu to super sprawa. Problemem może być duży koszt utrzymania za wynajem lokalu, dochodzą do tego wszystkie aspekty związane z sanepidem, odpowiednie zaplecze oraz zdrowi pracownicy. Utarg gwarantowany i bardzo duży ruch.

Maszyny vendingowe (bo tak nazywają sie maszyny z których można kupić różne rzeczy) - ten kto chce w to wejść musi wiedzieć o pewnych rzeczach, że maszyny te nie są tanie oraz liczy się przede wszystkim miejsce! Podstawiając swoją maszynę w PKP trzeba liczyć się z tym, że konkurencja nie będzie nas tam chciała i może np wpuścić nam mysz do automatu, tym samym wypadamy z miejsca.

Zawsze można posiadać jakąś maszynę która jest mało popularna w Polsce jak maszyna która na twoich oczach robi ci pizzę (link). Minimum maszyn jakie trzeba by posiadać żeby szybko zacząć zarabiać to jakieś 3-4 maszyny.

Papierosy - super sprawa. Jeśli nie chcesz się dzielić zarobionymi pieniędzmi z US to już bardziej niebezpieczna :) Ogólnie zakup wszystkich rzeczy do robienia papierosów (m.in. maszynka, tytoń, filtr) szybko się zwraca. Pakuje się takie fajki np. po 10 szt. w woreczki strunowe i sprzedaje w miejscach gdzie najlepiej schodzą (np. fabryki pracujące 24h). Gorzej gdy cię ktoś sprzeda...

Piszcie więcej o tego typu pasywnym zarabianiu :)

Użytkownik Blizniak edytował ten post 22 październik 2013 - 17:01

Programy: -
BITCOINY: Darmowe BTC co godzinę? Freebitcoin ; BTCFaucet ; MMOClub! ; CEX.IO ;

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

hmm mowilem interesuje mnie aktualnie tylko inwestowanie w internecie

ewentualnie kupno sprzedaz na allegro itp 

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3759 postów

Blizniak: chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli z tymi papierosami. Obecnie w naszym pięknym kraju obowiązuje akcyza na "suchy tytoń". na rynku pojawiają się maszyny, do których wrzucasz liście, filtry i bibułki, delikwent podchodzi, wrzuca monetę i wyskakuje mu ugnieciony fajek (oczywiście w wielkim skrócie;>). Jest to wykorzystanie luki prawnej, ale nie złamanie prawa. Tych papierosów nie sprzedajesz jako takich (wtedy tzrebaby już płacić akcyzę), jedynie udostępniasz ludziom możliwość skręcenia sobie samemu.

Z tego, co wiem paczka papierosów z tego typu automatów to koszt dla nabywcy ok. 7zł, nie wiem natomiast jaki jest koszt produkcji i ile kosztuje sama maszyna. Oczywiście należy mieć na względzie, że przepisy pewnie za jakiś czas się zmienią i maszyny staną się nielegalne, ale jak wiadomo - to trwa i inwestycja powinna zwrócić się ze sporą nawiązką (oczywiście ważne jest też umiejscowienie automatu). 

A co jak zmieni się prawo? Samą maszynę możnaby spróbować wypchnąć gdzieś za granicę i znaleźć sobie kolejne zajęcie;)

EDIT: pisząc, że maszyny staną się nielegalne zrobiłem nieco skrót myślowy - chodziło mi oczywiście o to, że na tego typu wyroby/usługi zostanie nałożona akcyza

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

Gsiwy

Gsiwy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaRzeszów

A ja właśnie mam podobny dylemat, a nie chciałem zakładać od nowa osobnego tematu ; chciałbym zainwestować jakieś powiedzmy 40-50 tys... Rok lub trochę dłużej, wszystkie opcje wchodzą w grę. Na razie uczę się inwestowania na opcjach binarnych, ale zacznę póki co minimalnym depozytem, i szkoda żeby reszta pieniędzy leżała na koncie i usychała. Produkt internetowy to fajna sprawa, ale jak ktorys z poprzednikow napisał, trzeba jakimś cudem wpaść na bardzo fajny pomysł ;)

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3759 postów

przy takiej kwocie ja pomyślałbym o nieruchomościach. oczywiście potrzebny będzie kredyt, ale z tym wkładem myślę, że wystarczy na 7-10 lat (w zależności od miejscowości). kupujesz niewielkie mieszkanie (najlepiej kawalerkę lub 2 pokoje) i je wynajmujesz. zysk z wynajmu przy tym okresie powinien już na początku pokrywać ratę kredytową + czynsz. Z biegiem czasu ceny najmu powinny iść w górę (ze względu na inflację), a rata kredytu będzie na zbliżonym poziomie (tu inflacja jest już wliczona, choć oczywiście może się ona zmieniać), zatem w kolejnych latach może nawet będziesz coś zarabiał. po zakończeniu spłacania kredytu masz mieszkanie (warte pewnie sporo więcej, niż obecnie - raz przez wzgląd na inflację, 2, że mieszkania obecnie są dość tanie) i możesz je albo sprzedać albo wynajmować dalej, z tym, że teraz już na tym zarabiając

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

@Adrick1197: Sam jestem zaskoczony, że działając w MTV sam go wcześniej nie opisałem (szacunek dla @Kamil333 za przytomność); proszęrozważ ten temat. Jestem w projekcie od fazy pre-launch, choć aktywnie inwestuję dopiero od kilku miesięcy. Program cały czas się rozwija i na bieżaco przedstawia wyniki opracyjne. Aż zaskoczony jestem. Nie znam projektu (o matko... jak go zakwalifikować...) o konstrukcji hybrydowej, łączącego elelmenty kasyna, monitora i programu inwestycyjnego w jednym, o tak jasnym i przejrzystym funkcjonowaniu.

Przemyśl ten temat.

Może Kolegę @Gsiwy też ten temat "wkręci" ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Gsiwy

Gsiwy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaRzeszów

@marcin82

Jestem niepracującym studentem, więc kredyt raczej odpada;)

Coverman

Coverman

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Apropos wynajmu garaży zerknijcie na ten link http://bilo-poland.pl/ofert/ Nie jest tu napisane że chodzi min. o garaże ale rozmawiałem niedawno z właścicielem – Marco Beniamino Brioschim i między innymi mają w ofercie właśnie inwestycje w miejsca garażowe w Chinach pod wynajem. Plusy jakie widzę nad inwestycją w garaże w Polsce jest fakt że to oni zapewniają ciągłość wynajmu. Odpada więc użeranie się z nieuczciwymi najemcami. Kto ma jakieś doświadczenie w wynajmie nieruchomości to pewnie wie o czym mówię.

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

szczerze pomysle chyba nad mtw zeby troszke tam wplacic

ale nadal mysle ze knta pamm to ciekawa opcja

Blizniak

Blizniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 548 postów
  • Lokalizacjabdg

Blizniak: chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli z tymi papierosami. Obecnie w naszym pięknym kraju obowiązuje akcyza na "suchy tytoń". na rynku pojawiają się maszyny, do których wrzucasz liście, filtry i bibułki, delikwent podchodzi, wrzuca monetę i wyskakuje mu ugnieciony fajek (oczywiście w wielkim skrócie;>). Jest to wykorzystanie luki prawnej, ale nie złamanie prawa. Tych papierosów nie sprzedajesz jako takich (wtedy tzrebaby już płacić akcyzę), jedynie udostępniasz ludziom możliwość skręcenia sobie samemu.

Wybacz niezrozumienie ;)

Nawet reportaż był o takich maszynach - pomysł fajny i ciekawy, nie wiem jak koszt, ale niestety państwo nie będzie się dawało tak długo okradać i fajki na pewno z tych automatów podrożeją. Co do miejsca gdzie by taką maszynę wrzucić - na pewno wspomniane wcześniej fabryki, a na pewno nie szkoły/uczelnie ;)

Z drugiej strony zawsze można na rynku kupić "Petsy" za 6zł/paczka :]

Programy: -
BITCOINY: Darmowe BTC co godzinę? Freebitcoin ; BTCFaucet ; MMOClub! ; CEX.IO ;

nielimitowana

nielimitowana

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów

[usunięto]

Użytkownik Kris edytował ten post 25 październik 2013 - 11:37
SPAM

nielimitowana otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

@nielimitowana: Każdy produkt ma swojego klienta.

Jak będę rok-dwa przed emeryturą, to zainteresują mnie takie stopy zwrotu i bezpieczeństwo. Ale może "Ojca Założyciela" wątku temat "wkręci". ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Tylko inwestowanie w internecie nie jest anonimowe i żeby się nie okazało tak, że będziesz miał problem z wypłatą nie tylko zysku, ale także kapitału jak okaże się, że z Twoją pełnoletnością jest coś nie tak. 

Użytkownik Moyy edytował ten post 01 grudzień 2013 - 09:49

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 491 postów

To nie dział ofert!

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 01 grudzień 2013 - 13:41

DOBRY BIZNES -  zarabiasz bez ryzyka     http://essensanaturaleb.pl.tl/

amberus otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

:offtopic:

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 01 grudzień 2013 - 13:43

Moyy otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

@adrick1197: znamy się nie od dziś ;)

zachecam do przstudiowania tematu PAMM ;)

Ostatnio to jeden z moich ulubionych wątków do eksploracji w wolnym czasie ;)

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• Zbanowani
  • 3583 postów
Poradniki

Zainwestuj w siebie - kup sobie jakieś kursy językowe.

Inwestycja w siebie jest najbezpieczniejsza. 

No z pewnością to długoterminowa inwestycja :) 

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

MateuszA

MateuszA

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 539 postów

Ja bym proponował inwestować w kilka projektów . Zainwestować wszystkie pieniądze w jeden interes to duże ryzyko utrarty części gotówki lub wyjście na 0 bez straty i zysku . Sam kiedyś myślałem jaki biznes założyć co uruchomić produkcja, sprzedaż lub usługi jeździłem po okolicy badając rynek co jest a czego jeszcze nie ma wypełniając lukę inwestycyjną i po namyśle stwierdzam , jeśli chcemy założyć biznes to musimy się naczymś znać czyli na produkowanym produkcie żeby był najlepszy lub mieć znajomości czyli ktoś nam ułatwi start wprowadzi do biznesu to taki polecający jak w programach w których uczestniczymy oferowanych tutaj na forum poprowadzi za ręke powie jakich błędów uniknąc , ponieważ pierwsze dwa lata są najwaźniejsze albo przegramy albo się utrzymamy w tym biznesie . W moim przypadku jest to kamień naturalny , nie znam się na tym, ale brat produkuje kostkę granitową i inne produkty z granitu , a wujek robi pomniki z granitu , a ja na swoim placu sprzedaje te produkty przez nich wykonywane . Oczywiście sprzedają mi po cenie dużo mniejszej niż zwykłemu hurtownikowi , więc mogę być konkurencyjny co do ceny sprzedaży. Dodatkowym źródłem dochodu w moim przypadku jest jeszcze inwestycja w forex online opcje binarne i lokaty :)

freebitco - darmowe bitcoiny co godzinę  $$  recyclix - bonus na start 20€ $$

KANTOR - szybko miło i bezpiecznie   $$

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

A inwestycja w kruszywo (złoto itp ) nie orientowałeś się nic w tym temacie ?

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

myslalem o zlocie i chyba troche w to włoże

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.