Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Ogólnie to podobno bicoin szaleje jeśli chodzi o inwestowanie - od początku roku z poziomu 14dollarów urósł do ponad 1000. Co prawda wczoraj chiny go zablokowały i spadł prawie o 30 % ale kto wszedł zrobił duzo.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

Na twoim miejscu rozbił bym tą sumę na kilka części i zainwestował w kilka rzeczy .

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Dywersyfikacja oczywiście też jest wskazana, ale nie zawsze to dobre posunięcie.

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

Zależy w co chcemy inwestować bo jak cos ze sporym ryzykiem to nie ma co wchodzić całą sumą 

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

wolalbym srednie ryzyko, tajk jak pisalem myslalem o kruszczach ale inne propozycje mile widziane

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

No oczywiście, że ryzyko jest głównym determinantem tego za ile będziemy wchodzić, ale są inwestycje "złote" że wchodzi się za tyle ile rynek pozwoli. Natomiast na takich forach o nich raczej nie przeczytasz. 

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

jakis przyklad ?

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Przykład z rynkiem? Najprostszy giełda i przecieki z nią związane. Nie jest tajemnicą, że najwięcej zarabiają Ci co mają informacje jeśli jakaś spółka nagle wydaje komunikat, którym zaskakuje rynek. Możesz być pewien, że Ci co nie mieli zostać zaskoczeni nie zostali. 

Natomiast konkretnie osobiście takiej wiedzy na bazie pewniaków nie mam. - pewnie bym nie wędrował po forach - co do przyszłości. Teraz na przykład znowu krąży plotka odnośnie bicoinów, że Chiny je zablokowały tylko, dlatego, żeby Chińskie rekiny się obkupiły... więc nie bądźmy zdziwieni jak rynke się otworzy za 2-3 miesiące, a e-waluta znowu skoczy do 1200, albo wyżej $ za szt. 

Informacja rządzi światem, tak było jest i będzie tego raczej już nikt nie zmieni. 

• turboonostrilvision lubi to

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

tylko trzeba miec dobre serwisy z informacjami zeby w tym dzialac ;)

i niestety wiekszosc traci na forexie a nie zarabia ;)

• turboonostrilvision lubi to

Moyy

Moyy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Forex bez ogromnej wiedzy, albo dobrych informacji to jest hazard. Lewar 100x a w niektórych przypadkach 400x krotny to jest po prostu ruletka, gdzie podjęta decyzja dobra, ale o kilka sekund za szybko może sprawić, że po sekundzie nie mamy nic. - więc znam osoby, które z tego żyją ale to nie dla mnie. Ja lubię zastanowić się nad inwestycją tam na to nie ma czasu. :-)

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

No forex i giełda bez odpowiedniego ''szkolenia'' są jak gra w ruletkę albo zyskasz dużo albo stracisz wszystko 

pavjush

pavjush

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów

Ja ci polecam dobry biznes, na który zarabiam. Sprzedaż  kont premum, kluczy ( gry, programy, antywirusy etc.), odzież (z fabryk), elektronika (fakt, tutaj nie działam tak bardzo, kupowałem wcześniej laptopa. Kupiłem go 300% taniej niż u nas w PL). Trzeba mieć trochę kaski. Tzn. same kontakty ze zniżkami wyrobionymi przez kilka lat to 1.500 zł +1.500 zł następnego miesiąca. Aktualnie na samym nortonie, gdzie sprzedaję się po jakieś 15 zł a kupuje po 5 zł (oczywiście w $, ale po przeliczeniu tyle jest) jest zarobek jakieś 8-10 zł na kluczu. W 16 dni ponad 270 sprzedanych szt. Dorzucając do tego gry, tzn. klucze do nich (steam, origin itd.), gdzie jest ponad 3.000 pozycji z nimi to można nieźle zarobić. Tylko potrzeba działalność gospodarczą na to... Ponieważ na allegro za bardzo nie sprzedaż, bo zaraz US się przyczepi... Co do odzieży to jest org. z fabryk. Fajnie by było otworzyć sklep z odzieżą w jakimś dobrym mieście. Zarobek gwarantowany ;) Oczywiście koleś dojedzie, umowa podpisana. Stała pomoc. Sprzedawany jest dostęp do jego konta, gdzie są już wyrobione zniżki.

Może ktoś napisze, że to z Chin czy coś, na umowie to gwarantuje!

Użytkownik pavjush edytował ten post 13 grudzień 2013 - 22:55

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

Ja ci polecam 

ty czasem nie masz innego nicku na innych forach ? akabaka ?

Użytkownik adrick1197 edytował ten post 14 grudzień 2013 - 07:38

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

A nie myślałeś zainwestować w coś w realu otworzyć jakiś sklep czy coś ?;)

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

hmm niestety nie mam jak jestem jescze pełnoletni :P

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

a dużo ci brakuje ?:)

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów

hmm niestety nie mam jak jestem jescze pełnoletni :P

Swoją pierwszą firmę otworzyłem też będąc niepełnoletnim, co więcej nawet rachunek w biurze maklerskim prowadziłem sam z dużym powodzeniem, bo w tamtych czasach wzrosty rzędu 10% dziennie na akcjach były standardem.
Nie masz starszego brata, wujka czy rodziców?
Formalnie wszystko może być na kogoś z rodziny, a Ty działaj!
Do odważnych świat należy :)

mario1983

mario1983

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 46 postów

Dokładnie trzeba kombinować :) 

adrick1197

adrick1197

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 postów

zostalo mi 1,5 roku wiec wole poczekac niz bawic sie z kombinowanie i zakladaniem na rodziców , poza tym sklep i szkola to raczej sllabe polaczenie ;P i zbyt maly kapitał mam 

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• Zbanowani
  • 3583 postów
Poradniki

Jeśli mając 16 lat masz 10 tyś złotych to sam ich nie zarobileś, tylko to prawdopodobnie pieniądze rodziców, dlatego nie rozumiem czemu nie chcesz poprosić rodziców o pomoc. 

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.