Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Wartomierz - oblicz wartość swojego mienia i odbierz kupon zniżkowy (20%) na ubezpieczenie swojego majątku.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8791 postów
Poradniki

Choć jestem tu od dość dawna, to mój pierwszy wątek powiązany z moją podstawową działalnością, tj. z ubezpieczeniami.

Polecam skorzystanie z tzw. "wartomierza", czyli narzedzia umożliwiającego oszacowanie wartości naszego majątku i dającego finalnie bonus w postaci kuponu/zniżki o wartośći 20% ceny polisy, na jego ubezpieczenie.

link: http://www.wartomierz.warta.pl/

Ciekaw jestem Waszych opinii. ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

ReemGTR

ReemGTR

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Dzięki, bardzo ciekawe, fakt aktualnie zniżka nie jest mi potrzebna, aczkolwiek przydatne narzędzie. Niedoceniłem swoich mebli, hehe :)

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8791 postów
Poradniki

Niezależnie od gdzie w tej chwili masz ubezpieczony swój majątek, choćby dla własnej wiadomości warto skorzystać z takiego pomocnika.

Jako "branżowiec" mogę śmiało powiedzieć, że ludzie bardzo często nie mają do końca pojęcia jaka jest wartość ich majątku, a z drugiej strony żyją w przekonaniu, że koszt ubezpieczenie majątku to jakaś karkołomna kwota. 

Dlatego cenię tego typu narzędzia, bo nie zależnie od tego czy masz czas na spotkanie i rozmowę z żywym agentem i czy konsulatentem jakiegoś "directu", to zawsze gdzieś tam w wolnej chwili możesz sobie zajrzeć w takie miejsce, usiąść na spokojnie przy herbatce samemu, czy z Koleżanką-Małżonką/Narzeczoną i "obstukać" sobie różne warianty.

A potem ewentualnie uderzyć do rasowego agenta.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Majk31

Majk31

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 763 postów
  • LokalizacjaPodlasie

Przeliczyłem sobie wszystko według wartomierza nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką fajną nowinką :)

Tylko teraz tak przy zakończeniu wartomierza trzeba pobrać kod promocyjny - 20%zniżki rozumiem ok:) , no a jeśli chodzi o cenę ubezpieczenia to nic nie jest podane jakbyś to tak mniej więcej laikowi w ubezpieczeniach mógł powiedzieć coś o kosztach tego typu ubezpieczenia Dzięki Pozdrowionka:)

Użytkownik Majk31 edytował ten post 13 listopad 2013 - 02:18

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8791 postów
Poradniki

mógłbym tutaj, ale punkty mam za to od modów gwarantowane, zatem zrobimy to w inny sposób ;)

cieszę się, że podoba Ci się "maszyna", jako element popularyzowania tematu uważam, że jest ok., a jeśli można przy tej okazji przyciąć co nieco na składce to już w ogóle bajer ;)

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

Hmm... ponad 3 razy więcej wyszło niż oszacowałem - ciekawy wniosek :)

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8791 postów
Poradniki

@rivenmag: nie twierdzę, że maszyna jest idealna, ale może po prostu do tej pory Twoje "lokum" było nie doszacowane. ;)

A jak się mają do tego wyliczenia średnie wartości rynkowe podobnych nieruchomości w Twojej okolicy?

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Wartomierz - oblicz wartość swojego mienia i odbierz kupon zniżkowy (20%) na ubezpieczenie swojego majątku.

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 30 październik 2013 - 10:51

Źródło: Wartomierz - oblicz wartość swojego mienia i odbierz kupon zniżkowy (20%) na ubezpieczenie swojego majątku.

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.