Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!
Zdjęcie

Wartomierz - oblicz wartość swojego mienia i odbierz kupon zniżkowy (20%) na ubezpieczenie swojego majątku.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ScamKiller

ScamKiller

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 6487 postów

Choć jestem tu od dość dawna, to mój pierwszy wątek powiązany z moją podstawową działalnością, tj. z ubezpieczeniami.

Polecam skorzystanie z tzw. "wartomierza", czyli narzedzia umożliwiającego oszacowanie wartości naszego majątku i dającego finalnie bonus w postaci kuponu/zniżki o wartośći 20% ceny polisy, na jego ubezpieczenie.

link: http://www.wartomierz.warta.pl/

Ciekaw jestem Waszych opinii. ;)

EKSPRESOWY KANTOR ON-LINE STP/PAYZA/EP/PM/PP * Bieżące portfolio: AUTOSURFON - Zamiast paść HYIP'y wspieraj polską inicjatywę!
* PaidVerts * MyTrafficValue * WWSz * Treeneo AdHitProfitsGenesis Global Network * OneBiz* Promocja bloga/strony/sklepu za grosze: HitLeap

*** Zanim zarejestrujesz się w jakimkolwiek projekcie, przemyśl temat wyboru opiekuna/wprowadzającego, żebyś się później nie bujał po forum jak obłąkany ;)  Pomogłem w czymś? Napisałem z sensem "pro publico bono"? Wrzuć Koledze "zielony +"  :)  Coś Cię zaintrygowało? Zapraszam: GG: 43325284.

ReemGTR

ReemGTR

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 76 postów

Dzięki, bardzo ciekawe, fakt aktualnie zniżka nie jest mi potrzebna, aczkolwiek przydatne narzędzie. Niedoceniłem swoich mebli, hehe :)

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6487 postów

Niezależnie od gdzie w tej chwili masz ubezpieczony swój majątek, choćby dla własnej wiadomości warto skorzystać z takiego pomocnika.

Jako "branżowiec" mogę śmiało powiedzieć, że ludzie bardzo często nie mają do końca pojęcia jaka jest wartość ich majątku, a z drugiej strony żyją w przekonaniu, że koszt ubezpieczenie majątku to jakaś karkołomna kwota. 

Dlatego cenię tego typu narzędzia, bo nie zależnie od tego czy masz czas na spotkanie i rozmowę z żywym agentem i czy konsulatentem jakiegoś "directu", to zawsze gdzieś tam w wolnej chwili możesz sobie zajrzeć w takie miejsce, usiąść na spokojnie przy herbatce samemu, czy z Koleżanką-Małżonką/Narzeczoną i "obstukać" sobie różne warianty.

A potem ewentualnie uderzyć do rasowego agenta.

EKSPRESOWY KANTOR ON-LINE STP/PAYZA/EP/PM/PP * Bieżące portfolio: AUTOSURFON - Zamiast paść HYIP'y wspieraj polską inicjatywę!
* PaidVerts * MyTrafficValue * WWSz * Treeneo AdHitProfitsGenesis Global Network * OneBiz* Promocja bloga/strony/sklepu za grosze: HitLeap

*** Zanim zarejestrujesz się w jakimkolwiek projekcie, przemyśl temat wyboru opiekuna/wprowadzającego, żebyś się później nie bujał po forum jak obłąkany ;)  Pomogłem w czymś? Napisałem z sensem "pro publico bono"? Wrzuć Koledze "zielony +"  :)  Coś Cię zaintrygowało? Zapraszam: GG: 43325284.

Majk31

Majk31

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaPodlasie

Przeliczyłem sobie wszystko według wartomierza nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką fajną nowinką :)

Tylko teraz tak przy zakończeniu wartomierza trzeba pobrać kod promocyjny - 20%zniżki rozumiem ok:) , no a jeśli chodzi o cenę ubezpieczenia to nic nie jest podane jakbyś to tak mniej więcej laikowi w ubezpieczeniach mógł powiedzieć coś o kosztach tego typu ubezpieczenia Dzięki Pozdrowionka:)

Użytkownik Majk31 edytował ten post 13 listopad 2013 - 02:18

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6487 postów

mógłbym tutaj, ale punkty mam za to od modów gwarantowane, zatem zrobimy to w inny sposób ;)

cieszę się, że podoba Ci się "maszyna", jako element popularyzowania tematu uważam, że jest ok., a jeśli można przy tej okazji przyciąć co nieco na składce to już w ogóle bajer ;)

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• SuperVIP
  • 1373 postów
  • LokalizacjaKielce

Hmm... ponad 3 razy więcej wyszło niż oszacowałem - ciekawy wniosek :)

kantorEk RIVENMAG www.zarób.eu www.taniaenergiaoddzis.pl SynTrade
CashBackForex MotoMoney APIRO AutoValuta Sprzedam konto OneLineOnline
Obetnij swoje rachunki za prąd o 15% lub o 100%! Nie płać ZUS. Legalnie. Prowadząc spółkę w Polsce!

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6487 postów

@rivenmag: nie twierdzę, że maszyna jest idealna, ale może po prostu do tej pory Twoje "lokum" było nie doszacowane. ;)

A jak się mają do tego wyliczenia średnie wartości rynkowe podobnych nieruchomości w Twojej okolicy?

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Wartomierz - oblicz wartość swojego mienia i odbierz kupon zniżkowy (20%) na ubezpieczenie swojego majątku.

przez ScamKiller w Młody Bogaty Rentier ;), na 30 październik 2013 - 10:51

Źródło: Wartomierz - oblicz wartość swojego mienia i odbierz kupon zniżkowy (20%) na ubezpieczenie swojego majątku.

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)