Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Informacje o poradniku

  • Dodany: 28 lis 2016 18:00
  • Aktualizacja: 28 lis 2016 22:35
  • Wyświetleń: 1427
  • O autorze: Kopacz
 


* * * * *
0 Ocen

(VGA Hack) Jak oszukać kartę graficzną przy pomocy wtyczki VGA

Jak oszukać kartę graficzną przy pomocy wtyczki VGA

Napisane przez kopacz dnia 28 lis 2016 18:00

Dość częstym problemem użytkowników koparek działających na kartach graficznych jest to że muszą podłączać monitor pod koparkę aby ta się uruchomiła lub uruchomiła się z tak zwanym dużym ekranem do team viewera który jest potrzebny na przykład do programu sapphire trixx, i już się zaczyna problem gdy mamy dwie koparki lub gdy mamy jedną koparkę i jeden monitor w domu, przełączanie monitora pomiędzy naszym komputerem a koparką jest po prostu kłopotliwe a w momencie gdy mamy kilka koparek wtedy staje się już męczące ale jest na to dość prosty sposób wystarczy nam przejściówka VGA to DVI. Podłączamy ją do karty graficznej startowej w (pcie x16). i dodajemy do nich trzy rezystory od oporności 50 Ohma do 150 Ohma tak jak na zdjęciach.


Dołączona grafika


Dzięki takiej prostej modyfikacji i stosunkowo taniej bo przejściówka kosztuje jakieś 5 zł a 50 rezystorów 1.5 zł mamy już możliwość uruchamiania komputera bez podłączonego monitora i z dużym ekranem do team viewera. Jest to na prawdę przydatny trick a można go wykonać bez żadnej specjalistycznej wiedzy, dzięki zwarciu ze sobą danych wtyków we wtyczce VGA karta wysyła do windowsa informację że jest podłączony do niej monitor. Działa też przy przejściówkach z VGA do HDMI ale są one po prostu dużo droższe.Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.