Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Informacje o poradniku

  • Dodany: 30 lis 2016 10:10
  • Wyświetleń: 1323
  • O autorze: Co??
 


* * * * *
0 Ocen

Poradnik - jak wykorzystać środki za rejestracje karty SIM na Internet [Orange]

jak wykorzystać środki za rejestracje karty SIM na Internet

Napisane przez WskoczPodKoc dnia 30 lis 2016 10:10


Witam, w tym małym poradniku pokaże Wam jak w łatwy sposób wykorzystać środki promocyjne za rejestracje karty SIM w Orange. Metoda i sposób wykorzystania tych środków może nie jest jakaś super, i myśle że każdy ogarnięty na to wpadł ale warto się z tym podzielić.


Ok przechodzimy do rzeczy.
Za rejestracje karty SIM w Orange, dostajemy 1000zl na konto promocyjne [można wykorzystać na rozmowy, sms, internet, od razu mowie ze sms premium, btc za sms itd nie działa] i 100 GB pakietu na internet, wszystko ważne przez 30 dni.


Uwaga ten bonus dostaniecie tylko dzisiaj do godziny 24. Ja sam zagapiłem się i zarejestrowałem w ostatniej chwili, dopiero dziś ale zdążyłem, w sms otrzymałem że ten bonus jest aktywny do 30.11.2016 więc wyglada na to ze dzis ostatni dzień.


Jak to zrobić?
Nie będe pisał wszystkiego bo po prostu tutaj macie wszystkie informacje :
https://www.zarejestrujnumer.pl
Powiem tylko że ja zarejestrowałem numer w 3 minuty bo posiadam usługę mobilną w Orange [Internet], czyli "Szybka rejestracja SMS-em". Jak to zrobić macie podane na stronie której link macie powyżej.


Ile numerów można zarejestrować na jedną osobę?
Do 20 numerów na jedną osobę fizyczną i do 100 numerów na firmę.
Tak piszą na blogu Orange.


Jak wykorzystać ten internet ?
Ja osobiście przełożyłem karte do routera ZTE MF283+ który mam od Orange, wszystko działa prawidłowo i net śmiga w LTE


Możecie też tak zrobić jeśli na co dzień posiadacie internet mobilny [macie router lub modem bez simlocka] i chcecie zaoszczedzić na swoim pakiecie, 100gb + 1000zl z promocyjnego drogą nie chodzi


Można też standardowo wykorzystać na swoim telefonie, no ale ponad 100gb łatwo nie będzie, warto pamiętać że wszystko jest ważne przez 30 dni więc lepiej korzystać pełna parą bo potem stracimy.


I to chyba na tyle


Jak macie pytania to proszę śmiało pytać.
Pozdrawiam
Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.