Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Informacje o poradniku

  • Dodany: 09 kwi 2017 18:53
  • Wyświetleń: 938
  • O autorze: Inwestor online HYIP revshare forex
 


* * * * *
0 Ocen

HYIP - jak inwestowac

jak inwestowac w programy typu HYIP

High Yield Investment Programs

Napisane przez probs dnia 09 kwi 2017 18:53

HYIP - high yield investment programs.  Otóż programy tego rodzaju dają inwestorowi bardzo duży zwrot. Większość tego typu programów pozwala inwestorowi wypłacać dzienny profit na portfele PerfectMoney, Bitcoin oraz kilku podobnych portfelow. Niektóre tego typu programy pozwalają na wypłacanie części depozytu wraz z profitem na porządku dziennym.

 

Podczas wyboru programu trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników a mianowicie: 

 

Jak długo program istnieje im dłużej tym jest bardziej ryzykowny większość tego typu programów opiera się na schemacie ponziego co oznacza mniej więcej tyle ze się kiedyś skończy i przestanie być wypłacalny. Na tym forum możne poczytać w odpowiednim dziale a temat programu, do którego chcemy przystąpić. Czy wypłaca jak długo istnieje i tym podobne informacje. 

 

Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić, bo jeżeli coś pójdzie nie tak to zostaniesz z długiem. 

 

Jeżeli zdecydujesz się zainwestować w program o bardzo wysokiej stopie zwrotu 10% dziennie + zrób to jak najszybciej po starcie programu, gdyż te program posiadaj bardzo krotka zywotnosc gdyz adminowi poprostu nie starcza funduszy, aby wypłaca i w końcu program pada. 

 

 

Programy tego typu pozawalają tez zarabiać poprzez zapraszanie do nich ludzi. HYIP wypłaca prowizje za każda osobę, która wprowadzisz do programy jest to od 3% do 10% od kwoty, którą osoba powołana przez Ciebie wpłaci do programu.

 

Życzę powodzenia w inwestowaniu w HYIP.
Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.