Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Zawartość

  5130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  60

Ostatnia wygrana Egzekutor w Rankingu w dniu 3 Listopad

Egzekutor posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

894 Wspaniały

3 obserwujących

O Egzekutor

 • Tytuł
  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  HyipForum
 • Zainteresowania
  Wszechstronne

Ostatnie wizyty

6550 wyświetleń profilu
 1. Skarga na zachowanie użytkownika @MariuszJosef

  Myślę, że bardziej niż wątku skargowego potrzebujecie oddzielnego wątku dyskusyjnego
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy możesz wyjaśnić, w którym punkcie umowy jaką zawarłeś z Nobiles 2 druga strona umowy nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Jak na Cyprze? Jeśli bank padnie, to padnie wiele innych banków, bo tak są ze sobą powiązane wierzytelnościami, i żaden BFG tego nie udźwignie. Upadek małego SKOKu spowodował drenaż tego "funduszu" na poziomie 50%. Czy masz aktualnie jakąś umowę z KCH? Bo może rozmawiamy o całkiem innej marce czy produkcie niż ten temat. Marka Pro-zysk umożliwia zakup wierzytelności, a więc w razie upadku marki i jej właściciela wciąż pozostaje ci wierzytelność, którą możesz windykować. Firmy Nobiles 2, właściciela marki Prozysk nie ma na liście KNFu. Mylisz fakty, pojęcia i stosujesz nadinterpretacje. Z niewiedzy czy aby siać zamęt? Wiec na koniec jedna rada: "Jeśli w coś inwestujesz powinieneś dobrze poznać materię, którą się zajmujesz. Po Twojej wypowiedzi widzę, że nie masz zielonego pojęcia o czym toczy się tutaj dyskusja.".
 3. Jak wyłączyć adblock

  Prezentujemy instrukcję, jak wyłączyć blokowanie w różnych przeglądarkach. Najczęściej do blokowania reklam wykorzystywane są: AdBlock Adblock Plus Ghostery uBlock Origin Pewnie któryś z tych dodatków masz na swoim komputerze. Ikona dodatku jest na górze, obok paska adresu. Zobacz niżej, jak wyglądają ikony poszczególnych dodatków i gdzie są umiejscowione w przeglądarce. Potem przeczytaj niżej, jak wyłączyć blokadę. Jak wyłączyć blokadę reklam? Aby wyłączyć blokowanie reklam na danej stronie, kliknij w swojej przeglądarce w ikonkę dodatku i wybierz odpowiednie polecenie. Poniżej na obrazkach dla różnych dodatków prezentujemy sposób wyłączenia blokady. AdBlock W przypadku AdBlock należy kliknąć napis „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”. Wówczas wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane. Adblock Plus W przypadku Adblock Plus należy kliknąć napis „Włączony na tej stronie”. Zmieni się on w „Wyłączony na tej stronie”. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane. Ghostery W przypadku Ghostery kliknij w przycisk „Wstrzymaj”. Przycisk podświetli się na niebiesko. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane. uBlock Origin W przypadku uBlock Origin kliknij w przycisk wyłącznika. Przestanie się świecić na niebiesko. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.
 4. Strona otrzymała nowy szablon graficzny. Można również ustawić notyfikacje smsowe w systemie. Zleciłem wypłatę, jak dojdzie dam znać.
 5. Dyskusja na temat kursu BTC

  Lambo już tylko po 19,6 BTC https://news.bitcoin.com/you-can-now-buy-luxury-stuff-with-bitcoin-and-have-it-delivered-all-anonymously/
 6. Jak najtaniej wyplacic pieniadze z payeera?

  Każde nowe konto musi być zarejestrowane przy użyciu innego adresu e-mail. Nie ma ograniczeń w tworzeniu portfeli Payeer, najważniejsze jest ich niezbyt częste tworzenie i autoryzowanie, ponieważ adres IP może wpaść na blacklistę, lepiej poczekać około 15 minut przed kolejną rejestracją / autoryzacją.
 7. Octoin (OCC) jako walutę można wymieniać w indonezyjskim kantorze Bisnis188.
 8. Nowości w programie Resonance Capital

  Video z polskimi napisami, konferencja w Tajlandii oraz wywiad z CEO:
 9. Kolejna wypłata zlecona w kilka godzin na koncie.
 10. Dyskusja na temat kursu BTC

  Jakimś przełomem może być data 18 grudnia, kiedy to otwarte zostaną notowania kontraktów terminowych na bitcoina. Oceny tej daty są jednak skrajne, albo shorty albo longi A w następnym roku bitcoin na NASDAQ.
 11. Dyskusja na temat kursu BTC

  Jeśli by tak scenariusz się rysował... https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/BuEwqXI2-Bitcoin-to-40-K-then-back-to-6-7-K-in-2018/
 12. Payza - wyplaty na altcoiny

  Niby nie ma fee, ale kursy odbiegają od rynkowych, np wypłata z payzy z usd na btc: 1 BTC = 12107.13
 13. Payza uruchomiła nowy sposób wypłaty środków - na altcoiny. Minimalna kwota wypłaty to $10. Wypłata następuje bez prowizji a czas wypłaty to 1-2 dni robocze. Payza zapowiada również dodanie wewnętrznych portfeli, tak aby móc przechowywać altcoiny bezpośrednio na koncie payza.
×