Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Zawartość

  5791
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

946 Wspaniały

5 obserwujących

O Egzekutor

 • Tytuł
  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  HyipForum
 • Zainteresowania
  Wszechstronne

Ostatnie wizyty

8087 wyświetleń profilu
 1. Kolejny news: Co trzeba zrobić, aby otworzyć regionalne przedstawicielstwo Dominant Finance? Aby uzyskać status starszego agenta i zakwalifikować się do pełnoprawnego korporacyjnego przedstawicielstwa., wystarczy obrót zespołu o wartości 75 000 USD. Dominant Finance będzie sponsorować wszystkie markowe materiały marketingowe i artykuły promocyjne dla biura, a także oferuje premię w wysokości 1.000 $ i czynsz biurowy przez jeden miesiąc.
 2. BitArb - pre-launch - bitarb.com

  Nierealne. Wiesz jaki był kurs btc wtedy a jaki jest teraz?
 3. AdvCash - dyskusja i opinie

  Możesz na każdą kartę typu MC/VISA.
 4. No oby z tej mąki wyrosło ciasto Jest już gotowa prezentacja programu pdf w języku polskim: https://df-clients.com/presentation/DF-Presentation-PL.pdf
 5. Program Adblast został dodany do Money-Monitora. Przyłączam się więc do dyskusji Generalnie bardzo odpowiada mi idea programów typu revshare, dlatego z sentymentem odpykałem dzisiaj 10 reklam. Warto jednak zwrócić uwagę na dość wysokie minimum do wypłaty: $50.
 6. Kolejny minus dla programu, bez żadnego wyjaśnienia moje ostatnie żądanie wypłaty ma status rejected. Jak tak się mają zamiar panowie bawić najbardziej newralgiczną częścią działania programu jaką jest szybka i bezproblemowa wypłata to sami sobie pogrzebią swój projekt. Zmieniłem status z paying na waiting, bo nie znajduję żadnego wytłumaczenia na tego typu zachowanie.
 7. Gdzie zarobić?

  Tak, interesuje. Tak, można
 8. Wypłaciłem kolejną kwotę bezproblemowo. W tym programie już na sporym plusie.
 9. Wypłaty zrealizowane, trzeba ich dokonywać w odpowiednich terminach (okolo 1 i około 15 miesiąca).
 10. Konkurs: Do wygrania wycieczka do Niemiec i możliwość odwiedzin farmy kryptowalut Nexus a także spotkanie z top liderami z całego świata. W cenie wygranej 2 noclegi w hotelu premium, darmowy bilet powrotny w biznes klasie. Wymaganie to bezpośrednia sprzedaż na sumę $35,000 pomiędzy 18 czerwcem a 2 lipca.
 11. Fundusz bezpieczeństwa NeoCrypto [ROZLICZONY]

  No niestety tak było, a dodatkowo fundusz był w połowie ze środków własnych. No ale cóż, warto było, przynajmniej nikt kto inwestował z funduszu nie stracił
 12. [SCAM] NeoCrypto - 105-125% po 1 dniu - www.neocrypto.app

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
×