Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Zawartość

  5418
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

913 Wspaniały

5 obserwujących

O Egzekutor

 • Tytuł
  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  HyipForum
 • Zainteresowania
  Wszechstronne

Ostatnie wizyty

7413 wyświetleń profilu
 1. Kolejna wypłata zrealizowana w szybkim tempie. Ja już na plusie
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Przeprowadzona ankieta tego nie potwierdza, wciąż daleka droga do tego, aby było skutecznie pod względem spłacalności.
 3. Trudno się ten program ogarnia bo wciąż po rosyjsku i wciąż faza beta, zaglądam więc co tydzien-dwa i wypłacam. Trzeba tutaj czekać na zatwierdzenie każdej transakcji. Właśnie zleciłem przeniesienie zarobków na saldo i czekam na zatwierdzenie. W Rosji budzi znacznie więcej emocji ale najważniejsze, że płaci.
 4. Wbiłem na plan pre-launch, załapałem się na drugi etap, z czasem zobaczymy czy było warto. Pozostała kwota do odkupienia na drugim etapie to na ten moment W panelu usera widać wiele zakładek, które są dopiero tworzone. Nie można w nie kliknąć ale już sam ich opis zaciekawia: Wygląda więc na to, że program ma plany rozwoju bardzo szerokie, zobaczymy.
 5. [SCAM] DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Ja mam propozycję, jeśli dascoin uważa, że nie jest piramidą finansową i potrafi to w łatwy sposób udowodnić niech pozwie dziennik gazeta prawna za te słowa: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1084067,bitcoiny-dascoin-moze-byc-jak-amber-gold.html Dlaczego Dascoin nie dba o dobre imię? Dlaczego Dascoin zastrasza pozwami naszych użytkowników za użycie słowa piramida a jednocześnie nie potrafi skutecznie przeciwstawić się jasnemu stwierdzeniu przez gazetę, że Dascoin to jest piramida? Artykuł jest z listopada, więc był na to czas. Jest to dowód na to, że dascoin wybiela się tanimi środkami, ale brud ciągle zalega i nie widać odwagi ku temu, aby się do końca wybielić.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Prozysk zapowiadał polepszenie sytuacji z czerwonymi pożyczkami około połowy lutego. Zapraszam do wypełnienia ankiety, zobaczmy jak wygląda sytuacja w rzeczywistości. Aby wynik był miarodajny proszę jak najwięcej osób o głosowanie. Link do ankiety:
 7. Program HBM Corporation został objęty funduszem bezpieczeństwa. Szczegóły
 8. FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA HBM Corporation Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestycyjnego inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu HBM Corporation, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą $2000. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany z dochodów z reklam zakupionych przez HBM Corporation. ZASADY - środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. - ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Po zarejestrowaniu konta powinieneś ujrzeć komunikat w zakładce partners: Jeśli taki komunikat się pojawia to rejestracja jest prawidłowa. - po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt (min. $100) i przesłać w ciągu 24h od złożenia depozytu na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje: 1) data depozytu i kwota (min. $100) 2) plan inwestycyjny 3) nazwa użytkownika w programie 4) kontakt (e-mail i/lub skype) 5) portfel AdvCash/BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy (od depozytu zostanie nam naliczona prowizja, którą skutecznie wypłacimy), to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji. Przed złożeniem depozytu sprawdź status wypłacalności programu! - Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa. - Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program HBM Corporation uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Advcash/Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu. Zysk/stratę obliczamy odejmując od kwoty depozytu naliczenia za dni, w ciągu których program był wypłacalny (liczymy te dni, podczas których nasze wypłaty były zrealizowane). Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty. Jeśli chodzi o historyczne wyniki, to poprzednie fundusze gwarancyjne objęły ochroną niemalże 100% zainwestowanego kapitału.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie zabraniam mieć Tobie i tym "innym osobom" wątpliwości, nawet nie zależy mi na tym, aby je w Twojej głowie zmieniać, bo i po co? Myśl sobie co chcesz, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, prawda bowiem broni się sama. Wielu miało też wątpliwości, że Kopernik miał rację. Tylko intuicja to trochę za mało, aby przedstawiać publicznie pomówienia, bo jeżeli jedynym Twoim dowodem jest to, że się wypowiadam w tym temacie, i że nie zawsze zgadzam się z Twoim zdaniem to trochę za mało. A jeżeli posiadasz konkretne dowody (bo jak mniemam jesteś osobą poważną i nie budujesz swoich opinii na płytkich podstawach) to zapraszam do ich przedstawienia, np w dziale skarg i zażaleń. Wyrażam zgodę na przedstawienie wszelkich informacji w tym zakresie Ale jeżeli takich dowodów nie masz, to nie rozumiem w takim razie dlaczego przeszkadza Ci rzekomy nieregulaminowy wpis użytkownika @raf, przecież zarzucasz mu dokładnie to samo co sam robisz. Skoro więc Tobie wolno oczerniać innych bez przedstawiania na to dowodów to dlaczego Twoje oburzenie budzi jego wpis? Jak Kali bić to dobrze a jak Kalego bić to źle? Cieszy mnie jednak, że zacząłeś oddzielać spekulację od faktów, bo wcześniej to był jeden misz-masz. Powoli i do przodu I tu się zaczyna moja spekulacja, skoro jak twierdzisz oszczerstwa są dowodem na to, że konta ich autorów są tworzone na zlecenie, to idąc tą logiką na czyje zlecenie działa @irussan? Koniec spekulacji
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja takiego przekonania nie mam, wręcz uważam, że niektórzy chcą grać tylko do swojej. Ponadto, moja rola jest bardziej neutralna, co nie znaczy nieaktywna, ale jednak staram się wsłuchiwać w racje obu stron. To czego bym sam oczekiwał od strony prozysku to: 1) przedstawienia konkretnej procedury wyciągnięcia swoich wierzytelności 2) przedstawienia kopii wniosku o rejestrację instytucji pożyczkowej 3) przedstawienia konkretnych działań podjętych w tym roku i osiągniętych za ich pośrednictwem efektów (w liczbach), wskazania z nazwy zewn. call center
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie powinienem tutaj Tobie niczego wyjaśniać bo to nie jest temat poświęcony Twoim problemom z regulaminem. Ale zrobię ten wyjątek, bo wprowadzasz czytelników w błąd. Proszę jednak nie ciągnąć tego offtopa, jak nie rozumiesz gdzie się takie rzeczy wyjaśnia zawsze możesz zapytać w odpowiednim dziale (wasze sugestie i komentarze). Dopóki będziesz chciał uparcie dyskutować na temat swoich ostrzeżeń w tym temacie dopóty będziesz dostawał kolejne. Nie kłam, nie otrzymałeś bana. Jakbyś miał bana to byś już nigdy nie mógł się tutaj wypowiadać. Trzeba sobie bardziej zasłużyć. Zawartość Twoich postów była moderowana, gdyż nazbierałeś sobie ostrzeżeń. Nie jesteś świętą krową, regulamin dotyczy wszystkich, a że tego zaakceptować nie chcesz, to już możesz mieć pretensje tylko do siebie. Jak się przychodzi do kogoś na podwórko to trzeba zapoznać się z obowiązującymi na nim regułami. A Ty permanentnie i świadomie je łamiesz, bo pomimo ostrzeżeń powtarzasz ten sam rodzaj wykroczeń. A co do tematu, jakie ataki? Przecież to nie ja napisałem, że skupujesz pożyczki na giełdzie. Po tym wszystkim co napisałeś w tym temacie na temat prozysku i zarządu mógłbym powiedzieć, że jesteś ostatnią osobą, która mogłaby być zainteresowana dalszą współpracą z prozysk. Dlaczego nie zaproponowałeś podobnych działań innym użytkownikom? Dlaczego się nie pochwaliłeś swoją strategią? To jest hipokryzja i zdania nie zmieniam a ocenę Twoich działań pozostawiam innym. Jak dla mnie Twoja wiarygodność spadła do zera, szczególnie że jak ktoś napisał rozpowszechniasz nieprawdziwe plotki o tym, że zarząd ukrywa się przed inwestorami: Po co to robisz nie wiem, każdy sam wyciąga wnioski. Jak więc widzisz nikt Cie nie atakuje, to swoim zachowaniem sam wpływasz na to jak jesteś oceniany. Gdybym Cię bezpodstawnie atakował jak Ty mnie to bym napisał, że jesteś sprzedajną panią opłacaną przez konkurencję, tak jak Ty raczyłeś zaatakować moją i nie tylko moją osobę. I tym się właśnie różnimy, ja przedstawiam jedynie fakty, a to że Tobie nie pasują to zaczynasz wtedy obrażać i pomawiać. To jest zachowanie, za które nie przeprosiłeś, nie dziw się więc, że mój stosunek do Ciebie nie będzie serdeczny bardziej niż jest, również jesteśmy ludźmi i dotyka nas, kiedy ktoś nas bezpodstawnie obraża i pomawia. W dawnych czasach za takie słowa wyzwałbym Cię na pojedynek, a dziś? No cóż, mogę najwyżej wyrazić żal, że tak szybko i w tak kategoryczny sposób oceniasz innych. No ale nie jest to forum wychowawcze, dlatego aby ukrócić tego typu zachowania stosujemy regulamin. A jak Ci się on nie podoba i to forum to przecież nikt nikogo tutaj na siłę nie zaprasza.
 12. Wchodzenie w programy, które już innym przyniosły spore zyski to jak wchodzenie na minę, szczególnie z większym kapitałem. Wtedy nie tylko trzeba uważać na wiek programu ale też i na jego rozruch, bo jeśli program jest mały to większy kapitał może szybko go zamknąć.
 13. Te dane nie są aż tak ważne w programie, choć jest tam zakładka verification, aczkolwiek nieobligatoryjna. Natomiast w przypadku advcash ma dużo większe znaczenie, aczkolwiek to nie jest temat temu poświęcony.
 14. Zmiany na forum

  Od dzisiaj zamknięte kluby mogą być tworzone przez użytkowników SuperVip. Nie zezwalamy na otwieranie klubów otwartych (o otwartej treści oraz członkostwie) ze względu na niechęć do tworzenia zdublowanej treści na forum.
×