Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
r00ts

Forumowicz
 • Zawartość

  1228
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

239 Wspaniały

O r00ts

 • Tytuł
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Rzeczpospolita Polska
 • Zainteresowania
  dendrologia

Ostatnie wizyty

3139 wyświetleń profilu
 1. Poloniex - giełda kryptowalut - www.poloniex.com

  Weryfikacja przeszła po 4 próbie. Zdjęcia muszą być bardzo dobrej jakości. Proponuję nie korzystać z kamerki podczas weryfikacji profilu tylko wykonać je wcześniej aparatem i przesłać. W ten sposób doszła do skutku w parę minut.
 2. Gdyby tak było to jedną nvidią 1080 można byłoby kręcić ponad 500 usd dziennie. Podałeś cenę zakupu tych 4 Mh :).
 3. Kopię Zcash

 4. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Zawsze to będzie wyłącznie Twój wybór. Zważ tylko na to czy Pan banan byłby tak skory do zwrotów gdyby btc był tyle wart co podczas startu tej zbiórki lub choćby nawet tylko troszkę więcej. Zresztą formuła zwrotu jest przede wszystkim korzystna dla niego :). Ale chwała sytuacji jaka wystąpiła na btc no i jemu, że jednak zdecydował się dobrym ludziom oddać pieniądze.
 5. [SCAM] Let It B.pl - 110% - 115% - 120% - www.letitb.pl

  Masz rację bo mój wpis zasadniczo nie przesądza aby stan sprawiedliwości w tym przypadku już się dokonał.
 6. [SCAM] Let It B.pl - 110% - 115% - 120% - www.letitb.pl

  A gdyby tak się okazało że czasami jest sprawiedliwość na tym świecie . http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r9845218822835,BRODACKI-PRZEMYSLAW.html
 7. Monero - Kopanie www

  Czyli 3 centy tygodniowo :). Dajcie sobie spokój z tym kopaniem na komórkach, tabletach, laptopach itp. W ten sposób nabijacie tylko kasę właścicielom takich serwisów ponieważ: - nigdy nie osiągniesz minimum do wypłaty i całość zgarnie właściciel - jeśli już wypłacisz to około 50% minimalnej wypłaty pójdzie na prowizję za wypłatę Dodatkowo armia komórkowców podnosi trudność kopania ale cóż kopią bo coś trzeba z tą bateria w telefonie robić :).
 8. Monero - Kopanie www

  Ile h/s kolega wyciąga tym sprzętem, tylko z ciekawości pytam, ponieważ telefon, tablet itp nie są przeznaczone do tego typu pracy ?
 9. Co prawda to nie temat Pietruszki ale uważam że, to nie żaden ekspert od górnictwa tylko typowy wciskacz sprzętu do kopania i tylko na tym mu zależy aby komuś coś wcisnąć, podobnie jak to raczył czynić w przypadku pewnych biznesów bez ryzyka typu trafficmonsoon itd. Prawdziwi eksperci to pasjonaci, dla których zysk nie jest najważniejszy, choć pożądany :). Pietruszka przy nich to najpospolitszy lamer i popierdułka :).
 10. Segwit2x zawieszony z powodu braku konsensusu sieci.
 11. Dla większości prawników nieważny jest duch prawa , dużo większe znaczenie dla nich ma demon prawa.

 12. Zapłaciły inne październik 2017

  Wypłata z clixsense.com 13/10/2017 16:23 Otrzymane ClixSense Przetworzone 0.00 +404.46 Numer transakcji: 2219934013 Numer identyfikacyjny transakcji 353345371 Według kursu wymiany: 1 USD = 3.428167 PLN Kwota otrzymana: 117.98 USD E-mail nadawcy: payments@clixsense.com
 13. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Deliberacja na temat doprowadziła do sytuacji że, getprize powinien oczekiwać konkretnej odpowiedzi od bitbay, sam jestem zainteresowany co ciekawego wymyślą .
 14. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Generowanie adresów BTC i LTC zaczynających się na 3 odbywa się według tego samego algorytmu więc prawdopodobnie klucze są identyczne. Czyli teraz pozostaje kwestia kto i kiedy będzie miał privkey do adresu 378yFsGsovDUM84QpiuaFPDXx7RYnYDbWD.
 15. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Hipotetycznie tak, tylko że wygenerowanie tego konkretnego adresu LTC: 378yFsGsovDUM84QpiuaFPDXx7RYnYDbWD przez użytkownika getprize jest znikome, gdyby to się stało to byłby to cud. Można spróbować, ludzie w nie takie rzeczy wierzą .
×