Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
r00ts

Forumowicz
 • Zawartość

  1223
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

239 Wspaniały

O r00ts

 • Tytuł
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Rzeczpospolita Polska
 • Zainteresowania
  dendrologia

Ostatnie wizyty

2838 wyświetleń profilu
 1. Monero - Kopanie www

  Czyli 3 centy tygodniowo :). Dajcie sobie spokój z tym kopaniem na komórkach, tabletach, laptopach itp. W ten sposób nabijacie tylko kasę właścicielom takich serwisów ponieważ: - nigdy nie osiągniesz minimum do wypłaty i całość zgarnie właściciel - jeśli już wypłacisz to około 50% minimalnej wypłaty pójdzie na prowizję za wypłatę Dodatkowo armia komórkowców podnosi trudność kopania ale cóż kopią bo coś trzeba z tą bateria w telefonie robić :).
 2. Monero - Kopanie www

  Ile h/s kolega wyciąga tym sprzętem, tylko z ciekawości pytam, ponieważ telefon, tablet itp nie są przeznaczone do tego typu pracy ?
 3. Co prawda to nie temat Pietruszki ale uważam że, to nie żaden ekspert od górnictwa tylko typowy wciskacz sprzętu do kopania i tylko na tym mu zależy aby komuś coś wcisnąć, podobnie jak to raczył czynić w przypadku pewnych biznesów bez ryzyka typu trafficmonsoon itd. Prawdziwi eksperci to pasjonaci, dla których zysk nie jest najważniejszy, choć pożądany :). Pietruszka przy nich to najpospolitszy lamer i popierdułka :).
 4. Segwit2x zawieszony z powodu braku konsensusu sieci.
 5. Dla większości prawników nieważny jest duch prawa , dużo większe znaczenie dla nich ma demon prawa.

 6. Zapłaciły inne październik 2017

  Wypłata z clixsense.com 13/10/2017 16:23 Otrzymane ClixSense Przetworzone 0.00 +404.46 Numer transakcji: 2219934013 Numer identyfikacyjny transakcji 353345371 Według kursu wymiany: 1 USD = 3.428167 PLN Kwota otrzymana: 117.98 USD E-mail nadawcy: payments@clixsense.com
 7. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Deliberacja na temat doprowadziła do sytuacji że, getprize powinien oczekiwać konkretnej odpowiedzi od bitbay, sam jestem zainteresowany co ciekawego wymyślą .
 8. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Generowanie adresów BTC i LTC zaczynających się na 3 odbywa się według tego samego algorytmu więc prawdopodobnie klucze są identyczne. Czyli teraz pozostaje kwestia kto i kiedy będzie miał privkey do adresu 378yFsGsovDUM84QpiuaFPDXx7RYnYDbWD.
 9. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Hipotetycznie tak, tylko że wygenerowanie tego konkretnego adresu LTC: 378yFsGsovDUM84QpiuaFPDXx7RYnYDbWD przez użytkownika getprize jest znikome, gdyby to się stało to byłby to cud. Można spróbować, ludzie w nie takie rzeczy wierzą .
 10. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Ale czy któryś z tych przypadków został pozytywnie zakończony czyli LTC zostały odzyskane ? Raczej nie. W jednym z wątków jest wyraźnie napisane: "LTC will automatically burned once it sent to BTC addy. This is also same result when a altcoin was send to a wrong address with different coin. There is no way to recover any transaction that sent already in any cryptocurrency, Just move on and forget the past. You can earned it again." Czyli po krótce, LTC zostają spalone jeśli je wyślesz na adres BTC i nie ma możliwości odwrócenia transakcji tak samo jak i w przypadku innych kryptowalut itd. ...
 11. LTC przypadkowo wysłane na portfel BTC

  Jedyna rada to zapomnij o tych LTC. Przy tej ilości nie powinno być to aż takie ciężkie.
 12. Jest to poradnik.. chyba ;)

  "Dowód społeczny" czy raczej dramat społeczny .
 13. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  Przypadkowa, ponieważ jeden z nich jest już Piotrem P.
 14. Brak odpowiedzi

  Należałoby w regulaminie forum wprowadzić zapis dotyczący nieusuwalności konta na forum, ponieważ problem ten czasem pojawia się w pisanych postach przez użytkowników a jak wynika z powyższej skargi nie wszyscy użytkownicy mają świadomość że, konta na forum są nieusuwalne a jedyną drogą jest jego blokada.
 15. Na giełdach np.: poloniex, bittrex, livecoin, yobit, cryptopia itd.
×