Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Jack

Forumowicz
 • Zawartość

  1892
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

72 Wspaniały

O Jack

 • Tytuł
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Widzę że nikt nie wyrwał się do odpowiedzi czy kopalnia jest w realu. Więc ponawiam pytanie... Czy ktoś pokusił się zlokalizować ew. zobaczyć na własne oczy czy ta kopalnia rzeczywiście istnieje? Podejrzewam że to lipa jakich tu wiele. I będziecie zarabiać z kasy zainwestowanej z waszych poleconych do momentu aż się skończy.
 2. Faucet Moon BCH - www.moonb.ch

  Czy kto wie może dlaczego nie działa strona?
 3. [MultiFaucet] UClick - uclick.in

  Wypłaty też nie da rady zrobić.
 4. Zalogować to się można tylko po zalogowaniu są problemy z działaniem strony.
 5. [MultiFaucet] UClick - uclick.in

  Chyba to jest ten sam admin co od Faucetcrypto jak będzie działał tak samo jak tamten to będzie masakra. @danides czy to Ci gra i buczy?... bo mi już przestało.
 6. Nie jest to oddzielny temat. Kto stworzył ten projekt? ....? Moje czytanie ze zrozumieniem, obserwowanie i wyciąganie wniosków nie tyczy się pojęcia ponzi. Tylko obserwacji całego wątku o czym tu jest pisane i w jaki sposób. Czytałem recenzję i w żaden sposób nie broni ona autora który próbuje z @RollingYourHead zrobić wroga tego projektu a nie spokojnie i bez emocji i wytykania sobie paluchami złych i nie koniecznie złych momentów w dyskusji. Ja nie mówię Ze Ty @Egzekutor nie masz racji ani to że RollingYourHead ma inne widzenie tylko dyskutujmy tu po koleżeńsku.
 7. Boss nikomu nie wtóruje tylko umiem obserwować, czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski i bardzo dobrze to robię tak dla Twojej wiadomości. Bo jak narazie jest tu tylko happy hurra i dawajta leszcze i dużo kasy wpłacajta bo nie zarobimy tutaj ani centa. Taka jest prawda na ten moment. A co do mojego pytania kilka postów wyżej jak narazie woda w ustach zamarzła i nie pozwala na tak proste pytanie odpowiedzieć. Tyle narazie w tym temacie. I @RollingYourHead jak narazie tylko dyskutuje a nie wrzuca program do kosza. A jeszcze jedno Pytanie do wszystkich Na czym zarabiają MLM - cy? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie po cichu dla samego siebie.
 8. I tu niestety @RollingYourHead ma rację w ostatnich słowach. Czy ktoś widział tę kopalnię na własne oczy?... wątpię
 9. Chyba że to ponzi a jak narazie wszystko w tym kierunku idzie to Ci pierwsi troszkę zarobią... może i Ci co nagonią dużo... wiadomo kogo...
 10. Tixuma

  Za co dostajemy kasę? Co trzeba robić żeby naliczało nam kasę i ile czasu dziennie trzeba z niej korzystać? Jakiego rzędu są dzienne zarobki? Ile czasu zbiera się te 10 EUR?
 11. Czy ktoś ma może na tą chwilę wyzerowane konto? Edit Nie było pytania
 12. Czy ktoś gra lub grał w loterii w tym programie? i z jakimi wynikami? Jeżeli takowe były. Pytam bo z tego co obserwuję to wygrywają prawie zawsze te same osoby. Ja grałem ale z 0-ym skutkiem. Czy to zależy ile się kupi kuponów czy jak? Obstawiałem różnie (różne ilości kuponów) ale niestety nic to nie dawało.
 13. coalco.pl

  Kończy mi się darmowa energia. Rozumiem że kolejna to już za kasę? A co na to właściciel gry żeby dodać Paypal?
 14. A może by tak ktoś zdradził kto za tym stoi?... nie mogłem się dostać na webinar a może tam było powiedziane czy nie?
×