Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
abecadloabc1

Forumowicz
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Dobry

O abecadloabc1

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Lubie grać w grę Tomb Raider.

Ostatnie wizyty

254 wyświetleń profilu
 1. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  DAGCOIN: lepszy OneCoin i godny następca Dascoina.
 2. LYONESS

  Norweski Zarząd Gier - Lyoness jest nielegalnym programem piramidalnym. Po drugim wewnętrznym dochodzeniu, w styczniu Rada ds. gier hazardowych orzekła, że Lyoness jest nielegalnym programem piramidalnym. W momencie podjęcia decyzji nakazano Lyonessowi natychmiast zaprzestać działalności w Norwegii do końca marca. Lyoness odpowiedziała na to orzeczenie, składając w zarządzie gier dokumenty dotyczące zmiany nazwy firmy na myWorld. Rada Gier z kolei opublikowała aktualizację, potwierdzając odbiór dokumentów i zamiar ich przejrzenia. W aktualizacji opublikowanej 4 czerwca, Rada Gier ogłosiła, że pomimo zmiany nazwy przez Lyoness, spółka nadal jest nielegalną piramidą. Wydaje się, że niedawno zakończono badanie dalszych materiałów dostarczonych przez Lyoness pod kątem zmiany nazwy, po czym Rada Gier potwierdziła swoją decyzję. W dniu 31 marca 2018 r. Zarząd Loterii orzekł, że Lyoness musi zaprzestać wszelkich operacji, udziału w pracach i ich rozszerzania w Norwegii, ponieważ prace te są nielegalnym piramidalnym systemem handlu. http://behindmlm.com/companies/lyoness/norway-reaffirms-lyoness-illegal-pyramid-scheme-decision/ Dekret o zakazie nielegalnej działalności piramid w Norwegii: https://lottstift.no/wp-content/uploads/2018/06/Lyoness-Lyconet-Cashback-World-myWorld-vedtak-med-pålegg-om-stans.pdf
 3. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Zastanawiam się czy nie kupić. 7 centów? Przecież to 100 € będzie kosztować. Za dwa trzy lata...
 4. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Nie znasz się. To wina złych kosmitów.
 5. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  W skrócie. Nie kupujcie DasCoinów na giełdzie tylko cykle w NetLiders.
 6. LYONESS

  Kolejne kłamstwo Lyoness Bank BAWAG PSK zaprzecza "Cashback Card" i współpracy z "myWorld Group"! Faktem jest! Nigdy nie było karty BAWAG PSK "Cashback Card"! Jak już wspomniano, BAWAG PSK potwierdził również na piśmie, że nie istnieje ani karta Cashback BAWAK PSK, ani współpraca z firmą myWorld (dawniej Lyoness Europe AG). BAWAG PSK Communications odpowiedział na prośbę na piśmie (dostępny jest e-mail): "Szanowny Panie Ecker, Dziękujemy za pocztę i pytanie dotyczące Lyoness. Możemy oświadczyć, że BAWAG P.S.K. nie pozostaje w żadnych stosunkach handlowych z myWorld/Cashback World (dawniej Lyoness Europe AG). Z poważaniem Komunikacja Grupy BAWAG". Po kłamstwie MasterCard z czerwca 2016 roku, od sierpnia 2017 roku w mediach społecznościowych rozpowszechnia się kolejna sprawdzona wiadomość o kłamstwie, a nie podejrzewający potencjalni użytkownicy chmury po raz kolejny zostali przestępczo oszukani. http://benecker.com/2018/05/03/bawag-psk-dementiert-schriftlich-eine-cashback-card-und-die-kooperation-mit-der-myworld-unternehmensgruppe/
 7. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  No w takim, że się dowiesz że bredzisz. Nie nie o klienta. Naprawdę musze 1000 razy to tłumaczyć? Spoko. Do wielu innych trafiają. Zgadza się. Tak nazwałem. „MLMem piramidalnym” a nie „piramidą”. Napisałeś cytuję: „Jeno Amway piramidą nie jest.” A ja Ci odpisałem cytuję: „A gdzie napisałem, że jest? Nie chodzi mi o strukturę.” Jeśli nie potrafisz rozróżnić Piramidy finansowej od MLMu piramidalnego to nie mamy o czym rozmawiać. Ty usilnie upierasz się o kwestie prawne i strukturalne. A mi chodzi wyłącznie o (uwaga bo to może być teraz szok dla ciebie) PAKIETY STARTOWE! Spoko. Dla nas coś jest MLMem albo Piramidą Finansową albo Schematem Ponziego albo MLMem Piramidalnym. Przecież nie będę robił kopiuj wklej. Przewiń do poprzedniej strony gdzie o tym pisałem. Według mnie to zwykłe oszustwo. Według „Rady Starszych” pewnie też. Nie. Ja piszę tylko o jednej kwestii. Pakietów Startowych, ale o tym już pisałem wyżej. Właśnie tędy! Wiesz ile widziałem ludzi wciągniętych w pakiety startowe za 2000 5000 i więcej złotych? DUŻO. Ty mi odpowiesz: „Ale w czym problem. Moją produkty” a ja ci odpowiem „Zgadza się. Mają. I co z tego? Skoro kupili te produkty tylko i wyłącznie po to, żeby przystąpić do organizacji i zarabiać pieniądze na sprzedawaniu pakietów startowych z tymi produktami.” Szkolenia, które są przeprowadzane w cale nie uczą i nie zgłębiają wiedzy na temat technik sprzedażowych, ale uczą jak przekonywać innych do kupowania pakietów startowych z wizją wielkich zarobków. Dlaczego? Bardzo dużo czasu trzeba żeby zarabiać tak duże pieniądze więc ktoś kiedyś wymyślił, że po co się męczyć jak przy rejestracji można sprzedawać od razu paczki towarów za kilka tysięcy i tak powstały pakiety startowe i biznes pakiety. Hilary Devey inwestor w programie Dragon's Den w jednym z odcinków powiedziała: "Wiele, wiele lat temu rekrutowałam i zarządzałam zespołem handlowców. Dzisiaj znalezienie ludzi wynagradzanych jedynie prowizją od sprzedaży jest w Wielkiej Brytanii niemożliwe ... 25 lat temu to się sprawdziło. Teraz nie mogłabym tego zrobić wiedząc jakie robi się przekręty żeby zdobyć prowizję ... Bestia jest bestią. Kiedy jest głodna musi jeść. Zawsze można wymyślić kolejny przekręt."
 8. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Egzekutor błagam cię. 100 razy cię błagam. Chodzi o zarabianie kasy!
 9. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  A gdzie napisałem, że jest? Nie chodzi mi o strukturę. Ja tego pojęcia nie stworzyłem tylko czołówka najstarszych sprzedawców MLM w Polsce. Nie. Nie piszę o piramidzie finansowej z pseudoproduktem. Jest jest. Ale już o tym pisałem. Za bardzo rozdrabniasz na czynniki pierwsze. Nie o to mi chodziło. Teraz to już bredzisz. Patrz COLWAY. Bo nie opisałem całej. Jak byś zobaczył plan marketingowy to byś podpiął. Bzdury. Klient w Biedronce jest klientem. Che kupić produkt a nie zarabiać. Ale co? IKZE?
 10. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Są. Dałem przykład. Amway. Nie strikte piramidą, ale legalną piramidą w świetle prawa. W każdym MLM w którym jest wymóg kupienia starteru żeby się zarejestrować i większość sprzedaży pochodzi z starterów to MLM Piramidalny. Produktem są startery. A czy w tych sarterach znajdują się szminki, pakiety ubezpieczeniowe czy soki z Gumijagód to nie ma znaczenia. Byle jakiś był bo wtedy jest legalnie (chyba, że wartość produktu jest bardzo zawyżona). Jakieś 8 lat temu współpracowałem z firmą która wprowadzała na rynek produkt indywidualnego konta zabezbieczenia emerytalnego (IKZE). Każdy chętny podpisywał umowę zlecenie. Nie trzeba było wykupywać tego IKZE czy jakiekolwiek innego ubezpieczenia żeby móc pracować w firmie. Nawet nie trzeba było mieć KNF bo działało to na zasadzie penłnomocnictwa. Dodatkowo można było polecać nowe osoby do firmy które tak samo podpisywały umowę zlecenie i z których nic się nie dostawało prowizji dopóki ktoś nie sprzedał IKZE. Czyli można było mieć 1000 osób pod sobą z których za rekrutację dostawało się 0. Nie było żadnego naganiania bo każdy miał w interesie sprzedaż i lepiej było wyszkolić 5-ciu sprzedawców którzy robili obrót niż nagonić 1000 osób i mieć 0. I jeszcze dodatkowo samemu nie trzeba było robić obrotu w miesiącu żeby otrzymać prowizję za sprzedaż z struktury. Dochód pasywny Można? Produktem było indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego (IKZE). Coś jak 3 filar. Możesz sobie poczytać w Google.
 11. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Nie. W MLM z zasady nie ma biznes pakietów, starterów itp. W MLM piramidalym główna lub większość sprzedaż pochodzi z pakietów startowych. Najbardziej znany MLM piramidalny to Amway.
×