Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
limp20

Forumowicz
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O limp20

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Internet
 • Zainteresowania
  E-biznes, oszczędzanie, inwestowanie.

Ostatnie wizyty

108 wyświetleń profilu
 1. STORM PLAY BTC-ETH

  A nie aplikacja została zatrzymana? Bo jeżeli tak to wina telefonu a nie aplikacji.
 2. STORM PLAY BTC-ETH

  Działa codziennie zbieram. Możesz opisać jak nie działa? Nie chce się włączyć, czy...?
 3. STORM PLAY BTC-ETH

  Za 10h chyba kończy się zbiórka crowdfundingowa na ico, więc jutro powinno być wiadomo czy jakiś wallet będzie.
 4. STORM PLAY BTC-ETH

  Obecnie to jest chyba jedyny portfel, ale jak chcesz to możesz poczekać na wypuszczenie przez dev dedykowanego portfela na komputer.
 5. STORM PLAY BTC-ETH

  Też trochę Stormów uzbieram, najwyżej sprzeda się na jakiejś pompce, która może będzie xd
 6. Inwestycja w krypto jest bardzo dobrym pomysłem, dlaczego piszesz, że może dobije do 2 tyś. miesięcznie? Takie zarobki to żaden wyczyn na tym rynku chyba xd.
 7. STORM PLAY BTC-ETH

  Napiszę to po raz kolejny. Projekt Storm, a właściwie ta waluta, która dopiero powstaje. Obecnie jest w fazie zbierania funduszy w zbiórce crowdfunding-owej, która kończy się za 6 dni 8 godzin - tyle czasu pozostało do końca zbiórki od momentu ukazania się tego posta. Co za tym idzie projekt dopiero powstaje i nie ma jeszcze sprecyzowanej ceny rynkowej - brak coina na giełdzie zewnętrznej. Aplikacja daje nam możliwość zbierania go, i w późniejszym okresie wymiany na BTC zapewne. Kwestia tego czy będzie to opłacalne, czy nie jest niewiadomą i niesie ze sobą ryzyku, albo dobrego zarobku, albo zbierania bezwartościowego coina. Mamy możliwość śledzenia postępów w tworzeniu tej krypto, na stronie twórców, na koniec posta podaję link. Mała aktualizacja w aplikacji. Ze względu na zwyżkujące ceny krytpowalut zostały podniesione kwoty wypłat w przeliczeniu na boltsy. Dla waluty STORM to 83 000 Bolts plus bonus w wysokości 25% (Bonus wygasa 12 Grudnia) Dla waluty BTC to 206 250 Bolts jego cena bardzo szybko zwyżkuje. Dla waluty ETH to137 500 Bolts. To tyle zmian w programie, jak obiecałem podaję link do strony projektu zainteresowani mogą poczytać: Strona projektu
 8. STORM PLAY BTC-ETH

  Wypłaty są tak około 48h pisałem o tym wcześniej.
 9. STORM PLAY BTC-ETH

  Hmm dziwne, żadnej takiej sytuacji ja nie miałem, ale postaram się znaleźć rozwiązanie.
 10. STORM PLAY BTC-ETH

  Aplikacja ładnie śmiga aż miło, wypłaty dochodzą, coiny lecą, możliwość wykonania dodatkowych zadań i przyśpieszenie procesu zbierania tych walut sprawia, że aplikacja jak na razie jest dla mnie numerem jeden. Niech płaci w nieskończoność.
 11. STORM PLAY BTC-ETH

  Tak to prawda, wypłaty są jak dobrze pamiętam około 48 godzin.
 12. Powiem szczerze, że nie wiem. Nie działam już w tym programie, więc pewności nie dam, również kieruje się tym co na innych forach piszą o nim. Jak dla mnie ma już dość długi staż, żeby jeszcze długo płacić.
 13. STORM PLAY BTC-ETH

  Storm to wirtualna waluta w tej apce, jakiś tydzień temu jak liczyłem to 500 stormów dawało 27 sato i 610 eth, z jednego claima taka średnia wyszła.
 14. STORM PLAY BTC-ETH

  Up nie próbowałem. To że kurs krypto jest zmienny to normalne, ale i tak się dosć szybko zbiera w porównaniu z innymi aplikacjami, czy faucetami.
 15. STORM PLAY BTC-ETH

  To niby zbugowanie to pojawia się po pewnym czasie, myślę że celowo zaprogramowane ze strony twórców, żeby nie wykorzystywać na maxa aplikacji i darmowych $$. Nie ma powiadomienia to często się zdarza zapomnieć kliknąć, ale zbiera się szybko i przyjemnie. Bardzo dobrze że apka się rozwija.
×