Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
Nun

VIP
 • Zawartość

  329
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Nun w Rankingu w dniu 13 Grudzień

Nun posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

31 Wspaniały

1 obserwujący

O Nun

 • Tytuł
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

758 wyświetleń profilu
 1. Ripple ładnie odbił. Trwało to dwa tygodnie, ale sygnał jest na plusie. Można było zainkasować 10% ustawionego zysku lub trzymać dalej i zarobić odrobinę więcej.
 2. Dziennik Nun

  GAME - sprzedaż - profit 19.2% - 2 dni Trig - sprzedaż - profit 11.6% - 2 dni PAY - kupno - 0.00014984
 3. Dziennik Nun

  SNT - kupno - 0.00000380 - take profit 14%
 4. Dziennik Nun

  Waves - sprzedaż - profit 34.3% - 12 dni Sprzedałem też LTC z cold walleta w cenie 0.01702796 W ostatnich dniach duża pompka tu poszła. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli szybko spadnie dokupię więcej coinów. Jeśli nie poczekam na ogólną korektę i wtedy dokupię.
 5. Ostatnim postem wprowadziłem w błąd. Opcja procentowa pozwala sprzedać lub kupić procentową ilość posiadanego coina. Nie przelicza jego ceny.
 6. Dziennik Nun

  ETC - sprzedałem bez profitu. Od momentu kupna mocno zjechało. Teraz delikatnie odbiło więc wykorzystałem moment aby wyjść bez straty. GAME - kupno - 0.00012704 - take profit 20% SYS - kupno - 0.00002465 - take profit 50%
 7. Dziennik Nun

  STORJ - sprzedaż - profit 10.1% - 1 dzień BCC - sprzedaż - profit 5.4% - 1 dzień RNC - kupno - 0.00000922 TRIG - kupno - 0.00004911
 8. No udało się Też rozważam przeniesienie tu części tradingu - kuszą tymi prowizjami Na razie mam za duży kocioł, ale powoli sytuacja się klaruje. Póki co delikatnie badam giełdę. Jest tam niespotykana funkcja ustawień procentowych. Można policzyć jaka będzie cena coina gdy wzrośnie lub spadnie o ustawioną wartość procentową. Przydatne.
 9. @MateuszTafil Program wypłaca bez problemów. Problem w tym, że wypłaci mniej bitcoinów niż do niego wpłaciłeś
 10. Dziennik Nun

  SNT - sprzedaż - profit 9.4% - 7 godzin BCC - kupno - 0.08400001 STORJ - kupno - 0.00005354 - take profit 10%
 11. Dascoina to już reklamowali w każdy praktycznie sposób. Filmy nagrywali, artykuły pisali, eventy organizowali, slajdy reklamowe tworzyli (a raczej przerabiali), prezentacje przeprowadzali, specjalystów zatrudniali... do tego obiecywali, opowiadali, zapewniali, a nawet straszyli. Na nic to się jednak nie zdało, bo jak to się mówi trudno z gó..a bat ukręcić. Dascoin miał zastąpić bitcoina, miał być och ech i uch jednocześnie .... a zamiast tego narobił (a pewnikiem narobi większego) smrodu wokół rasowych kryptowalut. Bo dla laika wszystko co ma na końcu słowo coin jest tożsame. Z resztą twórcy doskonale to wiedzą i sprytnie się na tym patencie bujają. Każda prezentacja na evencie (mniejsza rekrutacyjna zapewne też) zaczyna się od omówienia prawdziwych kryptowalut i w zasadzie jest zgodna z prawdą. Dopiero w drugiej połowie do gry wchodzi dascoin. Oglądający odnosi wrażenie, że to to samo. Miałem przyjemność być na jednym dużym evencie w lato tego roku. Było to promowane jako konferencja na temat kryptowalut o nazwie jeśli dobrze pamiętam cryptolab. Nic poza bardzo małym logo netleadres, które osobie nie zaznajomionej z tematem nic zupełnie nie powie, nie zdradzało że jest to dascoin. Ja oczywiście domyśliłem się wcześniej już przed wejściem, ponieważ rozpoznałem znajome twarze dascoinowych promotorów. Dopiero po pierwszej części konferencji, w połowie wydarzenia wjechały banery dascoin.
 12. Dziennik Nun

  SNT - kupno 0.00000374 - take profit 10%
 13. Dziennik Nun

  Szybki temat. Nie zdążyłem wstawić tu informacji o zakupie i już sprzedałem z zyskiem. GCR - sprzedaż - profit 17.2% - 45 minut
 14. Binance - Giełda Kryptowalut Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank. Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe. Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/ Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna. REJESTRACJA Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email. Mój reflink: Załóż Konto na Binance Czysty link: Rejestracja WERYFIKACJA Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC. PROWIZJE Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB. SUPPORT Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie. PROGRAM PARTNERSKI Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja. Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy. PODSUMOWANIE Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam. Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.
 15. Hejtujecie tego dascoina zawzięcie, a to przecież ostatni etap ewolucji w płatnościach międzynarodowych Znalezione na facebooku ...
×