Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Nun

VIP
 • Zawartość

  432
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

41 Wspaniały

2 obserwujących

O Nun

 • Tytuł
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

1342 wyświetleń profilu
 1. Dziennik Nun

  ETC - profit 24.6% - 19 dni SNT - profit 14.9% - 13 dni LTC - profit 5.4% - 27 dni Środkowa transakcja to sprzedaż coinów przesłanych z innej giełdy - bez zysku.
 2. To może nastąpić w dalszej części i dać niepodważalną ze społecznego punktu widzenia legitymację do dalszych ograniczeń kryptowalut w Polsce. Burza rozpętana przez ofiary, które notabene same wpakowały się w kłopoty nie sprawdzając w co ładują kasę oraz pseudo specjalistów chcących ugrać coś na rzekomej obronie tych ofiar. Wiadro gnojówki wylane na włączony wiatrak obryzga wszystkich dookoła. Winnych i niewinnych po równo.
 3. Zgadzam się z @chuda. O ile w skali światowej dascoin jest kroplą w morzu scamów to w Polsce jego pompowanie i stawianie w jednym szeregu z prawdziwymi coinami przyczyniło się uformowania antykryptowalutowego frontu. Dascoinowy hałas podkręcany przez liczną grupę dziennikarzy "specjalistów" dotarł do uszu samego pana premiera, który czem prędzej powołał specjalny zespół. Zespół rządowych "specjalistów" jak to zwykle bywa, wylał dziecko z kąpielą wrzucając wszelkiej maści ponziaki, pseudokrytowaluty oraz prawdziwe kryptowaluty do jednego worka i postanowił walczyć z tymi patologiami wszelkimi dostępnymi prawnie lub bezprawnie metodami. Oczywiście ku chwale ojczyzny i w obronie nieświadomych obywateli. Kilka tygodni po utworzeniu zespołu mamy giełdy BitBay i AbuCoins na liście ostrzeżeń KNF. Za chwilę dołączą kolejne. Mamy również blokowanie rachunków firmom działającym w branży kryptowalut oraz wybiórczo osobom prywatnym. A to dopiero początek ... Oczywiście tego rodzaju front w skali światowej również się tworzy i w Polsce powstałby prędzej czy później bez względu na dascoina - odpowiednie decyzje zapadły na ostatnim forum w Davos, a stosowne rozporządzenia wydał już szef wszystkich szefów Augustin Carstens dyrektor Banku Rozrachunków Międzynarodowych. Niemniej jego utworzenie w Polsce znacznie przyspieszyła akcja promowania dascoina i innych scam walut.
 4. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Coś w tym temacie się ruszyło? Ostatnio ponoć był jakiś webinar ... Ma ktoś informacje z pierwszej ręki?
 5. Tak, @pepperoniss to na pewno konto zarządzane przez służby czy masonów w celu stłamszenia rewolucji w płatnościach jaką niesie ze sobą jedyna i najlepsza (nie kryptowaluta) dascoin Wyższość zdecentralizowanego sposobu zarządzania nad zcentralizowanym została udowodniona niejednokrotnie i nie tylko na tym forum. To oczywista oczywistość, mimo iż decentralizacja nie jest pozbawiona wad. Jak chcesz centralizacji i KYC to już to masz w tradycyjnym systemie bankowym. Nie ma sensu wymyślać koła na nowo. Decentralizacja i anonimowość kryptowalut (większa lub mniejsza) ma na celu ochronę naszego kapitału. Po to aby byle urzędas nie mógł go zablokować ani zagrabić. Trudno zrozumieć, że ktoś może tego nie rozumieć
 6. Dziennik Nun

  Styczeń - podsumowanie W styczniu otworzyłem 47 pozycji. Zamknąłem z zyskiem 10, wszystkie w pierwszych dniach stycznia. Reszta czeka aż rynek odbije. Sumaryczny zysk z zamkniętych pozycji wyniósł 25.02% Pierwszy miesiąc nowego roku okazał się bardzo słaby pod względem zysków. Sytuacja na rynku krypto też uległa znacznemu pogorszeniu. Widzimy solidną nagonkę ze strony banków i niektórych państw w tym Polski. Rynek spada i szybkie zarabianie na giełdzie jest bardzo ryzykowne. Jednak spadki są na tyle małe, a sytuacja na tyle niepewna że uruchamianie rezerw i kupowanie coinów na long term w tym momencie jest również ryzykowne.
 7. No domyślam się, że w takiej sytuacji nie zasilałeś
 8. @pepperoniss Próbowałeś robić przelew? wyszło i doszło? W tym kotle może to być dość ryzykowne ...
 9. Mnie zupełnie nie przeszkadza, że twórcy są anonimowi. Jawna tożsamość organizatorów nie gwarantuje ich uczciwości. Mieliśmy tego dowody w niejednym już programie. Użytkownik zawsze jest zdany na łaskę twórców systemu nie ważne czy zna ich twarze i nazwiska czy też nie. Co do planu wynagrodzeń, to z punktu widzenia żywotności programu nie ma znaczenia czy jest w nim jeden poziom poleconych czy sto. Istotny jest natomiast sposób naliczania prowizji. Jeśli zarabia każdy nawet bez polecania (klasyczne procentowe naliczenia) wtedy prędzej czy później program osiąga masę krytyczną co zmusza admina do zwinięcia byznesu i zainkasowania zysków. Jeśli natomiast prowizja naliczana jest tylko z pozyskanych i aktywnych poleconych ten problem nie wystąpi ponieważ cały czas jest dopływ świeżej kasy, której zawsze na wypłatę wystarczy. Może ktoś się obrazi, ale identyczna zasada działa w klasycznym produktowym MLM. Pomijam ocenę wartości sprzedawanego w tym modelu produktu bo to każdy ocenia subiektywnie. Jeden oceni że abonament za 500$ to dobra cena, a inny że nie. Jeden oceni, że mydło z MLM za 50zł to dobra cena, a inny że nie. Admin oczywiście może zwinąć program w każdym momencie, ale zagrożenie z powodu niewypłacalności nie istnieje. W jaki sposób konfiguruje się bota? Przez API?
 10. Z powodu problemów z aktualizacją baz danych, a także ataku DDoS (a może głównie dlatego) giełda funkcjonuje pod innym adresem https://us.binance.com/ Problem ma być naprawiony najszybciej jak to możliwe.
 11. Szukam giełd kryptowalutowych z działającym programem partnerskim. Jeśli znacie coś ciekawego proszę o informacje. Nazwa giełdy, wysokość prowizji i okres jej naliczania. Najlepiej giełdy bez weryfikacji (oprócz Binance, Bitbay, Livecoin i BitMarket).
 12. @dudi Nie wiem gdzie tu widzisz hejt. Opinia odmienna od Twojej w dodatku poparta rzetelnymi argumentami hejtem w żadnym wypadku nie jest. Hejt jest wtedy gdy ktoś Ci ubliża nie przebierając w słowach, a w tym wątku nawet jednego wpisu w takiej tonacji nie było. W miast tego otrzymałeś solidną porcję argumentów z którymi kompletnie nie potrafisz sobie poradzić i które próbujesz zbijać powtarzaną w kółko papką marketingową. Ta metoda jest dobra na fejsbukowych pelikanów, ale nie na wyjadaczy którzy nie raz i nie sto stracili pieniądze w internecie i wiedzą skąd tu woda leci.
 13. Codziennie dowiaduję się nowych rzeczy o dascoinie. Dziś na przykład dowiedziałem się, że ta wspaniała, hybrydowa waluta jest zdecentralizowana, a zcentralizowana jest tylko jej dystrybucja Do jakiego punktu to dojdzie strach myśleć. Ostatnia wypowiedź najlepsza. Kilka trudnych słów, a pelikany od razu łapki w górę
 14. @ziomal Wiesz co to jest ironia?
 15. @instrukcja Nie znasz się. Dascoin, dascoin uber alles Ten jak i wcześniejszy post są napisane z przymrużeniem oka, nie pisałbym przecież takich głupot na poważnie
×