Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Coinroom

Forumowicz
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Coinroom

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

284 wyświetleń profilu
 1. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Dodaliśmy dziś nowy rynek: LTC/ETH (Litecoin/Ethereum) Zapraszamy!
 2. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Dodaliśmy dziś nowe rynki: BTC/VIA (Bitcoin/Viacoin) i BTC/VTC (Bitcoin/Vertcoin) Zapraszamy!
 3. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Dodaliśmy kolejną parę walutową BTC/LSK (Bitcoin/Lisk) i BTC/XMR (Bitcoin/Monero) Zapraszamy!
 4. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Chcielibyśmy poinformować, że wspierany będzie przez nas nadchodzący fork Monero: MoneroV (XMV). Oficjalny komunikat w tej sprawie: https://twitter.com/monero_v/status/985791492211052544
 5. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze, Chcielibyśmy poinformować o dodaniu do oferty nowej kryptowaluty: Vertcoin (VTC). Dodatkowo uruchomione zostały nowe rynki: Bitcoin/Ethereum (BTC/ETH) oraz Bitcoin/Dash (BTC/DASH). Serdecznie zapraszamy wszystkich do tradingu
 6. Coinroom - dyskusja ogólna

  Drodzy Forumowicze, Chcielibyśmy poinformować, że na naszej stronie jest już dostępna nowa opcja tradingu: pary krypto-krypto. Dzisiaj włączona została para walutowa BTC/LTC (Bitcoin/Litecoin), a każdego kolejnego dnia udostępniana będzie nowa para. Finalnie planujemy umożliwić wymianę wszystkich dostępnych kryptowalut między sobą bez potrzeby użytku walut fiat. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej usługi.
 7. Coinroom - dyskusja ogólna

  Drodzy Forumowicze, Od dzisiaj dostępna jest na naszej platformie nowa kryptowaluta - Ethereum Classic (ETC)! Serdecznie zapraszamy wszystkich do tradingu! Pozdrawiamy, Coinroom team
 8. Coinroom - dyskusja ogólna

  Najlepsze ceny Bitcoin Casha na rynku! Zapraszamy!
 9. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Klienci! Pierwsze wpłaty za pomocą procesora płatniczego "Epay" od dnia dzisiejszego nie podlegają opóźnieniu 24h.
 10. Coinroom - dyskusja ogólna

  Tylko u nas przelewy natychmiastowe! Zapraszamy!
 11. Coinroom - dyskusja ogólna

  Proszę o kontakt na livechata, postaramy się przyśpieszyć Pańską wpłatę
 12. Coinroom - dyskusja ogólna

  Dzień dobry, Proszę o kontakt na livechat w tej sprawie. Pan skorzystał z Tpay a nie Epay. Przy płatnościach Tpay wyskakuje komunikat, że pierwsze transakcje mogą zostać opóźnione.
 13. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Forumowicze! Chcielibyśmy poinformować wszystkich użytkowników, że ekspresowe wpłaty w USD, EUR i GBP są teraz dostępne u naszego partnera Epay.
 14. Coinroom - dyskusja ogólna

  Tylko u nas w Polsce kryptowaluta Burst! Zapraszamy!
 15. Coinroom - dyskusja ogólna

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy poinformować, że dnia 29-30 grudnia 2017r. wystąpił problem techniczny na giełdzie Coinroom niezależny od Spółki skutkujący błędem w naliczaniu kursu kryptowaluty BURST ze szkodą dla Spółki i Użytkowników. W wyniku błędu i problemów z tym związanych giełda została tymczasowo zamknięta dla bezpieczeństwa środków. Transakcje zostały anulowane, a środki podlegają zwrotowi do ich właścicieli. Działania zostały podjęte zgodnie z §8 ust. 1 pkt. b (Usługodawca nie ingeruje w żadne Konto i zgromadzone na nim informacje z wyjątkiem sytuacji gdy b) zachodzi podejrzenie naruszenia Regulaminu lub naruszenia przepisów prawa.) oraz §8 ust. 5 Regulaminu (Usługodawca zastrzega możliwość czasowej niedostępności całości bądź części Serwisu lub Usług z przyczyn technicznych, w szczególności związanych z jego konserwacją lub wprowadzaniem zmian. Usługodawca dołoży wszelkich starań, aby ta niedostępność była możliwie najmniej uciążliwa dla Użytkownika.). Aktualnie, giełda już działa. Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał jeszcze zwrotu środków prosimy o kontakt na adres help@coinroom.com . W tej chwili prowadzone jest wewnętrzne postępowanie wyjaśniające. Gdy tylko zostanie zakończone poinformujemy oficjalnym komunikatem o przebiegu zdarzenia oraz podjętych przez nas działaniach. W tym miejscu chcielibyśmy także zaznaczyć, że obowiązuje regulamin z dnia 1 września 2017r. Jego treść znajduje się pod adresem URL: https://coinroom.com/regulamin Chcielibyśmy uspokoić, że §8 Regulaminu zawiera 8 ustępów. Spółka planuje wprowadzenie zmian do Regulaminu. Wszelkie zmiany będą wprowadzane zgodnie z §14 ust. 3 i 4 Regulaminu [3. Usługodawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. 4. O każdej, istotnej zmianie Regulaminu, Użytkownik zostanie poinformowany na co najmniej 14-dni przed planowanym wejściem w życie zmian, za pośrednictwem e-maila Użytkownika przypisanego do Konta (Login).]. Przez krótki okres czasu część Użytkowników mogła widzieć regulamin z częścią nowych zapisów i niektórzy z naszych konsultantów mogli także nieumyślnie powoływać się na te zapisy. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że zapisy te nie obowiązują i również prowadzone jest wewnętrzne postępowanie wyjaśniające o tym dlaczego zapisy pojawiły się na stronie internetowej. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację.
×